Kocanızın aldatması mı yoksa ölmesi mi kötü?

Kadinlar ne kadar merhametli bir kez daha goruyorum. Erkekler onlari aldatan eslerini kendi elleriyle oldururken, kadinlar aldatilsa bile bir cogu eslerinin yasamasi icin elimden geleni yapardim diyor.

Iste kadinla erkegin farki bu.

önce ölümden onu kurtarır, iyi olmasını beklerdim

sonra ona bu dünyayı dar ederdim, kurtulduğuna sevinemezdi

gercekten boyle bisey olsa ne yapardim bilemiyorum ama suan dusundugumde aynen sizin gibi yapar onu hayata dondürür bana bi kez daha minnettar kalir ve sonra dogdugunada,hayata dondügünede pisman ederdim....yasasin kötülükKötü Kazen

ne olursa olsunn (ki aldatma konusunda çok katı olmama rağmenn) elimden geleni yapmaya çalışırımm ve iyileşine kadar da asla yalnız bırakmam.sonraa ne yapacaksam yaparımm
zaten en büyük cezayı kendisini o kadar çok seven karısını kaybederek alacak...

filmi izlemedim ama konusundan anlaşılanlar üzerine yorumumu yapacağım;
ölümüne engel olmaya çalışırdım ve sonrasında yolumu ayırırdım.

Bilemiyorum valla....Cok oncesinde olan birseyi en cok ihtiyaci olan bir aninda ogrenirsem herhalde cocuklarimin hatirina yardim etmeye calisirim ama bunu yaparken esim olarak degil yabanci gozuyle edasiyla yaparim kalbimden içimden gelerek degil....

Sonrasindan olurse ne ala....Olmezse de benim hayatimda olamayacagi için cok ilgilendirmez beni ama COCUKLARIM....... Onlar için olu bir babanin yerine hayatimizda olmayan ama yasayan bir babayi tercih ederdim....

yok ölmesin.ölüm kurtuluş olur onun için..ama ben onu işleye işleye öldürürüm hemide zevkle....jeyyarjeyyarjeyyar

Eklemek isterim,konuyu çok sevdim çünkü..:dance:
İhanetin bedeli ölüm değil elbet! Bedeli onu hayatımdan çıkarmaktır.:dilcikar:
Eeeee hayatımda var olmayan kişi ölse kaç yazar yaşasa kaç yazar ki benim için?:1closedeyes:

lalişim bize yazacak bişiy bırakmamış.
çok güzel yazmışsın canım....a.s.

ben hümanist biri olduğum için işin aldatılmak tarafıyla pek ilgilenmem o anda.. çünkü eşim değil hiç tanımadığım biri bile olsa , ya da düşmanım bile olsa kimseyi ölüme terk etmem. ölsün, gebersin de diyemem.. inançlı biri de böyle birşey düşünmemeli bence.

kurtulmasi için elimden geleni yaparim sonrada yolarimiz ayrilir, ben bu kadar acimasiz olamam ölümden bahsediyoruz çunki.

Allah ratmet eylesin nedim senağlama.Zaten rabbim en güzel cezayı verırı ona ölünce bana ne gerek oyüzden nur içinde yatsınKötü Kazen

Aldatmanın telafisi yoktur benim gözümde.Soğurum ondan ,bırakır giderim ölüm döşeğinde bile olsa . Kimle aldatmışssa beni o olsun yanında . Benim yerim yok beni aldatan birinin yanında...

bende düşündümde aldatması daha iyi çünkü ölürse çocuklarım babasız kalır bunca yıl sonra beni aldatırsa benim için sadece çocuklarımın babası olarak yaşamaya devam eder aslında onu ellerimle boğmak isterim ama çocuklarıma kıyamam

eğer beni aldatıyorsa zaten benim için ölmüş demektir:1closedeyes:
benim için yaşaması veya yaşamaması önmli olmaz artık.çok sevsemdee,aldatmanın telafisi olmaz bende:kızgın:
şimdi ben bu durumda inançsızmı oluyorum?töbe töbeee.aldatma zinaya girmiyormu arkadaşım yani günaha giriyor.günah işleyen insan inançsız olmuyorda ben böyle düşününce inançsız oluyorum.kusura bakmayın ama söyledğinize kesinlikle katılmıyorum.elhamdurillah müslümanım,müslüman bi insanda inançsız olamaz.ALLAH sevgisini kalbimde taşıyorumm.

aldatmak onun inancıyla alakalı bir durum. ölüme terketmek te senin inancınla.. bu benim düşüncem tabi ki.. senin inancını sorgulamam..

X