Aile Planlaması Kocamla kavga ettik ne yapmalıyım?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Lavin44

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2020
3
0
25
Mrhb arkadaslar 1 senedir evliyim kocamla severek evlendik cocuk yok sadece kocamla 1 konuda anlsamiyoruz hersey soz veriyor yapmiyor yemin ediyor yapmiyor beni ikinci plana atiyor 2 gun once kavga ettik ben agir konustum erkek degilsin dedim oda bana tokat atti 2 gundur yataklari bile ayirdik ondan özur dilemesini bekliyorum oda benden bekliyor sizce ne yapmaliyim bana akil verin 😢

Mrhb arkadaslar 1 senedir evliyim kocamla severek evlendik cocuk yok sadece kocamla 1 konuda anlsamiyoruz hersey soz veriyor yapmiyor yemin ediyor yapmiyor beni ikinci plana atiyor 2 gun once kavga ettik ben agir konustum erkek degilsin dedim oda bana tokat atti 2 gundur yataklari bile ayirdik ondan özur dilemesini bekliyorum oda benden bekliyor sizce ne yapmaliyim bana akil verin 😢
Gerekli olgunluğa erismeden,evlenicez diye tutturuyorsunuz ,sırf evlenmiş olmak için evleniyorsunuz.Sonuç böyle oluyor işte.
Bir erkeğe erkek değilsin demek ne demek?
O da tokatla susturmus aklınca.
Sizden olmaz.

Gerekli olgunluğa erismeden,evlenicez diye tutturuyorsunuz ,sırf evlenmiş olmak için evleniyorsunuz.Sonuç böyle oluyor işte.
Bir erkeğe erkek değilsin demek ne demek?
O da tokatla susturmus aklınca.
Sizden olmaz.

Dogrudur suc bende ama sinirlerime hakim olamadim agir konustum😕

Düzeltilecek bir durum değil şiddetin şsi işin içine girdi mi bitmiştir her şey.

Beni herseyde ikinci planda tutuyor birsey diyotum soz verip yapmiyor

Peki sende onun sana davrandığı gibi davransan eşim beni dinlemezdi bi muhabbet ederdik havaya konuşurdum sanki sonra anladım o bana bişey anlattığında hep yarıda kestim veya heh dedim dinlenmediğini anladı ve ne kadar aptal bir durum olduğunu farketti şimdi hiç yapmaz. bu en basiti. bazen kısasa kısas iyi bişey işe yarıyor. Ayrıca tokat atması çok terbiyesizce olmuş. Evin içinde sibel can gibi dolaş ama ona yaklaşma mağduru oyna özür dilesin.

Söylediğiniz söz bir erkek için ağır olmuş, o anda kendini kaybedip tokat atması normal. Ama sonradan şimşek hızı ile aklının başına gelmesi ve gelip sizden özür dilemesi,gönlünüzü alması lazım. Ve oturup konuşmanız lazım güzelce. Hangi konularda sizi ikinci plana atıyor ne istiyorsunuz mesela?

Gururu zedelenen çeksin gitsin.

Ya insan sevdiğinin gözlerinin içine bakmaz mı üzgün mü mutlu mu diye sevinip sarılıp öpmez mi saçlarından tutup içine çekerek koklamaz mı bilmiyorum nasıl böyle bir şeye başvuruyorlar bu kadar mı dönüyor insanoğlunun gözü şaşırıyorum

Ya hu adam sana kadin degilsin dese ne yaparsin? Ozur dilese ne olacak bu bir siddet farkindasindir umarim. Tartismanin da bir adabi vardir. Biriniz dilini tutamiyor, digeri siddete meyilli ne bekliyordunuz? Her seye yemin eden adam zaten sozunde durmayan adamdir bunu anlamak icin evlenmeye gerek yoktu ama..

Bu ne garip konuşma tarzı, bu şiddet neden?
Kendinizi toparlayın çeki düzen verin.

Bir hata diğer hatayı doğurmuş. Evlilik bu hepimiz yaşıyoruz. Astığım aştık kestiğim kestikle bitti bu iş aman gitsinle yürümez orta yol aranmalı. Arkadaş en güzelini söylemiş kısasa kısas sende onun gibi davranacaksın ki anlasın. Obur turlu acı laflarla bir yere varamazsınız. Tokat atması çok yanlış ama bunu düzeltilmesi gerek. Evliliğinden vazgeçme sevmişsin evlenmişsin. Hadi boşandın yeni vardığın adam çok mu iyi olacak. Böyle düşün bu benim fikrim. Sen bilirsin tabiki

X