Kocamla devam mi etsem iyi biraksam mi iyi?

Kızın kilosu ile konunu ne alakası var

Anasının baktığı kızla evlenmez, ama ailesinin sözünden de çıkmaz. Sizi seçse bir anda ailesine rest çekecek, kimseye ezdirmeyecek falan mı sanıyorsunuz? Mis gibi işiniz gücünüz var, hayatınıza bakın işte. Her zaman daha iyisi vardır, o adamdan sokakta kaynıyor hâlbuki.

Sevgili konu sahibi;meslek sahibi aklıbaşında genç bir kadınsınız,lütfen bu adamın sizi sevebilme ihtimalini sevmeyin derim.
Adı üstünde ihtimal sevseydi sizinle farklı bir yerde farklı bir yaşamı seçerdi. Ailesi daima sorun olacak.
Henüz yaşınız gençken (doğurganlık yaşınızı kaçırmadan)birini rahatlıkla bulursunuz.

Herkese yorumlari icin tesekkur. Size hak verdim. Yolumu ayiracagm. 32 yasindayim. Yasim gectigi icin korkuyordum. Biz mardinliyiz. Akrabalar yadirgiyor. arada kalmam bundan.Ama haklisinjz.

Ne saçma bir durum. Siz zaten başkasını bulabilir miyim moduna girmişsiniz. Sırf daha iyisini bulamam diye adamla devam ediyorsunuz ki zaten boşanmışsınız. Karakolluk olmuşsunuz adam size hakaret etmiş vurmuş. Hala burada sorabiliyorsunuz ne yapmalıyım diye.
32 yaşında kadın pes

Herkese yorumlari icin tesekkur. Size hak verdim. Yolumu ayiracagm. 32 yasindayim. Yasim gectigi icin korkuyordum. Biz mardinliyiz. Akrabalar yadirgiyor. arada kalmam bundan.Ama haklisinjz.
Akrabalarınız 3 senedir nikahsız, adamın kirasını ödediği apartta oturmanızı yadırgamıyor ama öyle mi?

Abov kaç kaç kaç...

Aklını mı kaybettin zaten evli değilsiniz.
Şiddet var saygısızlık var baskı var.
Adam mı kalmadı canım sakın barışma.

Eşini seviyorsan tabiki boşanma sorunları çözmeye çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…