Kocamın ilgisini nasıl çekebilirim ?

Burada anlayamadığım şu; sizin ve kocanızın ilk evliliğiniz mi? ve yaşınız genç mi yoksa orta yaşlarda mısınız?

Burada anlayamadığım şu; sizin ve kocanızın ilk evliliği mi? yaşlarınız genç mi yoksa orta yaşlarda mısınız?
Ben 31e girdim eşim 45e girecek aramızda 14yaş fark var. Ben evlendıgımde 24 eşimde 38yasındaydı ve evet ilk evliliğimiz ikimizinde

7 yıllık bir velilik ve ikiniz de gençsiniz. Sizin kocanızla aranızdaki 14 yaş farkı da ilişkinin lehine bir durum ve sizin 31 yaşında çok genç olmanız kocanız için cinselliği daha cazip olması gerektiğini düşündürür.Ancak,sadece kocanıza ait bir durum değil bu.Birçok erkekte gerek fizyolojik gerek psikolojik etkenler sebebiyle cinselliğe ilgi çok çok azalıyor.Oysa sizin yaşınız cinselliği en anlamlı ve istekli yaşayacağınız bir yaş.Kaldı ki cinsellik yaşayan bir kadının o an vücudunun salgıladığı muhteşem hormonlar hem bağışıklık sisteminizi güçlü tutar ve hem genç kalmanızı sağlar.Ben samimi olarak burada fikrimi söylemeliyim; cinsellik bana göre bir kadın için olmazsa olmazdır.Hele genç bir kadın için su gibi,gıda gibidir.Bu nimetlerden kimse kimse için kendisini mahrum edemez.Şayet bu durum geçici değilse ki bunu iyi bir psikolog anlayabilir,bu durumda evliliğin devamını da sorgulamak gerekir. Yoksa insan acabalar içinde eriyip gider.Ben bana kadınlığımız hakkını verecek erkek isterim demen abartı olmaz.

X