Kocama bisey diyemiyorum, kaynanaya mesaj atmam icin baski yapiyor

IyiliktenMarazDogarmis

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2021
54
3
Selam kizlar, ya kaynanam ve gorumcelerim maalesef bulunmaz hint kumasi degiller. Genel turk kadinlari. Gelin dusmani vs vs.
Bunlarin butun yaptiklarindan sonra benim onlara tahamulum 0 bile degil, eksilerde yani. Nefret ediyorum, ettirdiler.
Bir suredir ( en fazla 2 ay ) aramiyorum mesaj atmiyorum. Sikayet etmisler benimkine ki benimki kac haftadir basimin etini yiyo mesaj at anneme ablalarima diye, neyse.
( kaynana tatilde daha donmedi, keyfine duskundur. Gorumcelerin birini zaten gecen gordum, digeride uzakta )

Ya soru su, icimden nefret kusmaktan baska hicbirsey gelmiyo, onlarin yuzunden ayriliyorduk vs neler cektim bir Allah birde tukenen sagligim bilir, ne diyecegimi bilmiyorum! Klasik bir mesaj olmasi lazim, yardim edecek biri varsa.. otomatik bir mesaj, birileri yazsa bende copy/past yapsam?

Tesekkurler

Mesajı eşinize atıyorum; kopyalayıp gönderilmeye hazırdır.

Senin çapsızlığın yüzünden ananı bacını aramıyorum ve zaten aramak zorunda da değilim. Ben seni annemi ara diye zorlamıyorsam sen de beni zorlayamazsın. Zorlamaya kalkarsan sonuçlarına hep birlikte katlanırız. By.

Selam kizlar, ya kaynanam ve gorumcelerim maalesef bulunmaz hint kumasi degiller. Genel turk kadinlari. Gelin dusmani vs vs.
Bunlarin butun yaptiklarindan sonra benim onlara tahamulum 0 bile degil, eksilerde yani. Nefret ediyorum, ettirdiler.
Bir suredir ( en fazla 2 ay ) aramiyorum mesaj atmiyorum. Sikayet etmisler benimkine ki benimki kac haftadir basimin etini yiyo mesaj at anneme ablalarima diye, neyse.
( kaynana tatilde daha donmedi, keyfine duskundur. Gorumcelerin birini zaten gecen gordum, digeride uzakta )

Ya soru su, icimden nefret kusmaktan baska hicbirsey gelmiyo, onlarin yuzunden ayriliyorduk vs neler cektim bir Allah birde tukenen sagligim bilir, ne diyecegimi bilmiyorum! Klasik bir mesaj olmasi lazim, yardim edecek biri varsa.. otomatik bir mesaj, birileri yazsa bende copy/past yapsam?

Tesekkurler
Cuma mesajı atabilirsin veya da çocuğun varsa onun resmini atıp altına iyi cumalar halacm babannecm falan yaz eğer çok istiyorsanız. Ama onlar da eşine demek yerine kendileri arayıp sorsun madem öyle yani

Tesekkurler
Istemediginiz birseyi yapmayin. Karsi tarafa baaak oglum payladi kuzu kuzu ariyor dedirtmeyin. Esinizede cok net tavrinizi sergileyin istemediginiz bi konuda ödün vermeyin.

İstemiyorsanız eşiniz istiyor diye neden yazıyorsunuz ki onlarda bak oğluma söyledim demek ki kulağını çekti yazıyor diyecekler.
Aynen cok sinirim bozuluyor iste bu duruma.. ama sonra tatsizlik oluyor, devam ediyor sabrim tasinca esimle bana oluyor ne oluyosa.. diyorum ki belki esimle zaten alakali ona mesaj atmam belki kadin olarak anlar mesajimi « esim icin konusuyorum seninle, aramizda tatsizlik olmasin diye » yani gibicesinden 😔 hicbir tahamulum kalmadi ama istemsizce suanda hamileyim psikolijim dahada bozuldu

Mesajı eşinize atıyorum; kopyalayıp gönderilmeye hazırdır.

Senin çapsızlığın yüzünden ananı bacını aramıyorum ve zaten aramak zorunda da değilim. Ben seni annemi ara diye zorlamıyorsam sen de beni zorlayamazsın. Zorlamaya kalkarsan sonuçlarına hep birlikte katlanırız. By.
VAllah cok guzel, dirlik olsun diye maaaaaaaaaalesef diyemiyorum boyle 😣 bunlar eski kafadan biraz, zorluyo iste, guya tartisma olmasin yine aramizda diyor, atta kimsenin gonlu kirilmasin diyor GUYA. Ay kusacam geliyor of

Cuma mesajı atabilirsin veya da çocuğun varsa onun resmini atıp altına iyi cumalar halacm babannecm falan yaz eğer çok istiyorsanız. Ama onlar da eşine demek yerine kendileri arayıp sorsun madem öyle yani
Hamileyim o yuzden o pratik mesaji atamicam maalesef, aynen kac kere oyle diyorum arayabilirler beni mesaj atabilirler diye ama BEN kucukmusum, BEN gelinmisim, cuma icin suan biraz gec kaldim yoksa iyi fikirdi, bunaldigim sabrim kalmadigi icin tekrar tartismak istemedigim icin ONLARIN YUZUNDEN bence gelecek cumaya bekletmeyim cuma mesajini

İlla da yazicam diyorsan şunu yaz.

İyi aksamlar esime beni sikayet etmissiniz aramiyorum diye benim sizde telefon numaram yok mu konusmak istiyorsaniz arayabilirsiniz esime sikayet etmek yerine.

Ama yerinde olsam hicbisey yazip muhatap olmam. Esim de yasadiklarima ragmen zorluyosa ötede aglasin dirligi huzuru kendisi düşünsün hep siz mi düşüneceksiniz

X