Kocam beni aldatıyor

Kendi asla gitmez kapıda falan yatar yada zorlar sürekli almam için. Ben ayrılmam asla kabul etmem mahkemeye verirsen öyle bir şey olursa diyor

Eşimin ailesi maddiyat olarak bizden daha iyi normalde de iyi insanlar fakat böyle sebeplerden boşanmayı abartı bulabilecek tarz insanlar eski kafalı diyeyim. Diğer öneriniz için teşekkür ederim

Kusurlu duruma düşmez

Eşimin ailesi maddiyat olarak bizden daha iyi normalde de iyi insanlar fakat böyle sebeplerden boşanmayı abartı bulabilecek tarz insanlar eski kafalı diyeyim. Diğer öneriniz için teşekkür ederim
Çıkacak mısın evden ? En azından bir avukatla görüşmek için

Şuan evde kalmak istemiyorum birkaç eşyamı aldım arkadaşımda yada ordan çıkarsam otelde kalmayı düşünüyorum biraz

Malesef önceden insanlar değişir diye düşünürdüm Şuan hiç öyle bir düşüncem kalmadı ne kadar söz versede gene aynı olucagını biliyorum boşanmaya karar vermemde bu sebep oldu insanın gözündeki perde kalkıyo arrık ama hala çok iyi bir manipülasyoncu

Rezil et tabi ki! İnsanlar ne mal olduğunu bilsin umarım SS almissindir kanıt olarak kullanırsın.olduren adam öldürürdu kendini boşver.

Yüzünü görmek istemediğimi söyledim kendi gitmez biliyorum gitmicem de gerekirse kapıda yatarım falan dedi o yüzden ben evden uzaklaşmaya karar verdim.. maaş ödüyordu fakat ortak iş gibi yani saatlerim bağımsızdı biraz eleman sıfatı değildi o yüzden sigorta yoktu

Hala kendisi bunun aldatma olmadığını sanal olduğunu savunuyor ama Şuan bile midem almadı o kadar soğudum ki kendime acıdım sadede nasıl böyle bir adamla evlendim diye benim görmediğim yerlerde neler yapıyor kim bilir

Kimse cocugunu atmaz, atmamali da. Ama siz medeni bir sekilden Allah'a ismarladik diyip esinizin annesine sebebi soyleyebilirsiniz. Fevri ve kavga eder gibi degil. Maalesef olmadi, bunu haketmedim. Bu evliligibsurduremeyecegim. Hakkim varsa helal olsun, hakkiniz bende var size de helal ediyorum. Hoscakalin.
Bunlari duymayi haketmeyen insanlar bile olsalar bunlari demek sizi kucultmez. Herkes kendine yakisani yapar.

Sizin söylediğiniz de çok mantıklı hepsini toplatıp konuşsak acaba kavga tartışma çıkar mı o da aklıma geliyor ailemin üzülmesini istemiyorum kendimi geçtim çok iyi diye biliyorlardı sındıye kadar

Konuşsam olay da büyür mü acaba diye düşünüyorum ailesi göndermek istemez anlaştırmaya çalışır gibi geliyor tabi anlatıl tarzıma bağlı da degısebilir çok sertte konuşmak istemem onlara..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…