Kocam ben yokmuşum gibi davranıyor😔

Neye söylendiniz ki? Adam çözüm önerisi sunmuş ne güzel. Ağır laflar mı söylediniz o tartışma esnasında doğru söyleyin?
Eşime ağır hiçbirşey söylemedim. O an o cümleyi kurması büyüyü bozdu. Benden ilgi bekledi bende kırıldığım için karşılık vermedim veremedim.

Odunluk yapmış. Alıngan anınıza gelmiş. Büyümeyecek bir tartışma gereksiz yere büyümüş ama şu noktadan sonra çekin kendinizi biraz.
Odaginizi tamamen kendiniz yapın. Ozguveninizin arttığını görsün de korksun biraz.

Sanki eşiniz değil de siz daha çok kırmış gibisiniz..

Adama ne söylediniz kırılmış herşeyi bosvermis bir havası var ya da iyi oyuncu bu kavgayı bahane edip yaşamak istediği hayata dönmüş.Yapmaniz gereken iş bulmak o yokmuş gibi aynı evin içinde farklı düzen kurmak ve ne olacağına bakıp yolları ayırmak.

Adam ne güzel hicbir sorumlulugu olmadan bekar hayatı yaşıyor gece yarılarına kadar. Yatakta iki seksen rahatça tek başına yatiyor. Üstüne bi de bu kadar uzak durduğu müddette illa ki buyuk göğüslü kadınlara bakarak mastürbasyonunu da yapıyor. Keyfine bakıyor.

Siz hala benim yüzümden diye peşinde deli divane... Gururunuzu kırmış farkında mısınız? Küsmesi gereken sizsiniz.

O sensizligi çok sevmiş. Madem istemiyorsunuz tartismayacaksiniz, gerçekten yok olacaksiniz sağır ve dilsiz. Boş boş arkadaşlarıyla takılmaya bahanesi olmuş gereksiz adamın. Eve bak çocuğa bak ben de istersem gelirim bir iki sevişirim istemezsem sabaha kadar içerim para da vermem demiş ,karar sizin.

Hem söylenip söylenip aklıma sokuyorsunuz hem de tamam yapalım diyince kıyamet kopariyorsunuz en sevmediğim insan tipi

Böyle şeyleri eşlerinize söylemeyin erkeklerin saçma sapan sözleri herşeyi b*k edip bırakıyor ağızlarının ayarı yok.. Gönül almayı bile beceremeyip eline yüzüne bulaştırıyorlar ..
Adam haklı sürekli kendi kendini eleştirip göğüslerim küçük demiş adam da tamam yaptıralım demiş ne var bunda ? Konu sahibi heralde hayır aşkım ben böyle de seviyorum demesini mi bekledi ?

Adam haklı sürekli kendi kendini eleştirip göğüslerim küçük demiş adam da tamam yaptıralım demiş ne var bunda ? Konu sahibi heralde hayır aşkım ben böyle de seviyorum demesini mi bekledi ?
Romantik bir anda söylemiş dangalak adam. Fark var yani. Gönül alarak söylemek başka, dangalaklik yapmak başka.

Daha saçma bir kavga sebebi duymadım sanırım. Bence de iş bulun siz odağınız değişsin.

Iyyyy tipik aslan burcu narsisliği Allah yar ve yardımcınız olsun. Size kim akıl verebilir bilmedim. O sizi aşağılayarak konuşmaya başlamadan siz ona aşağılayarak konuşun. Kendinizin değerli olduğunuzu onun iliklerine kadar hissettirin. Bunu yaparken sakın ağlmayın dik durun. Belki biraz da olsa egosunu indirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…