Kocam ben yokmuşum gibi davranıyor😔

Neye söylendiniz ki? Adam çözüm önerisi sunmuş ne güzel. Ağır laflar mı söylediniz o tartışma esnasında doğru söyleyin?
Eşime ağır hiçbirşey söylemedim. O an o cümleyi kurması büyüyü bozdu. Benden ilgi bekledi bende kırıldığım için karşılık vermedim veremedim.

Odunluk yapmış. Alıngan anınıza gelmiş. Büyümeyecek bir tartışma gereksiz yere büyümüş ama şu noktadan sonra çekin kendinizi biraz.
Odaginizi tamamen kendiniz yapın. Ozguveninizin arttığını görsün de korksun biraz.

Merhaba hanımlar..
Eşimle çok gereksiz birseyden tartıştık ve birbirimizi çok kırdık. Cuma gününden beri benimle konuşmuyor ben yokmusum gibi davranıyor. Hergece arkadaşlarıyla içip 1de geliyor eve. Tabi bu arada ben malum salonda yatiyorum😔 bugün konuşmak istediğimi söyledim biraz konustuk. Çocuklarla ilgilen evle ilgilen bana karışma bundan sonra dedi. Bana çok yüz vermiş beni çok şımartmış artik hiçbirşey eskisi gibi olmayacakmiş.Hatta bir iş bul kendine buna ihtiyacın var dedi. Her tartışmamizda ilk adımı atan benim malesef. Onu el ustünde tutan şımartanda benim. Şuan beni yokluğuyla cezalandırıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum onsuzluğu istemiyorum bana akil verin
Sanki eşiniz değil de siz daha çok kırmış gibisiniz..

Adama ne söylediniz kırılmış herşeyi bosvermis bir havası var ya da iyi oyuncu bu kavgayı bahane edip yaşamak istediği hayata dönmüş.Yapmaniz gereken iş bulmak o yokmuş gibi aynı evin içinde farklı düzen kurmak ve ne olacağına bakıp yolları ayırmak.

Adam ne güzel hicbir sorumlulugu olmadan bekar hayatı yaşıyor gece yarılarına kadar. Yatakta iki seksen rahatça tek başına yatiyor. Üstüne bi de bu kadar uzak durduğu müddette illa ki buyuk göğüslü kadınlara bakarak mastürbasyonunu da yapıyor. Keyfine bakıyor.

Siz hala benim yüzümden diye peşinde deli divane... Gururunuzu kırmış farkında mısınız? Küsmesi gereken sizsiniz.

Merhaba hanımlar..
Eşimle çok gereksiz birseyden tartıştık ve birbirimizi çok kırdık. Cuma gününden beri benimle konuşmuyor ben yokmusum gibi davranıyor. Hergece arkadaşlarıyla içip 1de geliyor eve. Tabi bu arada ben malum salonda yatiyorum😔 bugün konuşmak istediğimi söyledim biraz konustuk. Çocuklarla ilgilen evle ilgilen bana karışma bundan sonra dedi. Bana çok yüz vermiş beni çok şımartmış artik hiçbirşey eskisi gibi olmayacakmiş.Hatta bir iş bul kendine buna ihtiyacın var dedi. Her tartışmamizda ilk adımı atan benim malesef. Onu el ustünde tutan şımartanda benim. Şuan beni yokluğuyla cezalandırıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum onsuzluğu istemiyorum bana akil verin
O sensizligi çok sevmiş. Madem istemiyorsunuz tartismayacaksiniz, gerçekten yok olacaksiniz sağır ve dilsiz. Boş boş arkadaşlarıyla takılmaya bahanesi olmuş gereksiz adamın. Eve bak çocuğa bak ben de istersem gelirim bir iki sevişirim istemezsem sabaha kadar içerim para da vermem demiş ,karar sizin.

Benim alınganlığımla başladı. Bu ara göğüslerim küçük diye sikayet ediyordum. Birlikteyken romantik bi anda göğuslerini yaptiralim özguvenin artsın dedi. Sonra ben başladım tabi söylenmeye sesler yukseldi çocuklar duydu tartistigimizi falan
Hem söylenip söylenip aklıma sokuyorsunuz hem de tamam yapalım diyince kıyamet kopariyorsunuz en sevmediğim insan tipi😊

Böyle şeyleri eşlerinize söylemeyin erkeklerin saçma sapan sözleri herşeyi b*k edip bırakıyor ağızlarının ayarı yok.. Gönül almayı bile beceremeyip eline yüzüne bulaştırıyorlar ..
Adam haklı sürekli kendi kendini eleştirip göğüslerim küçük demiş adam da tamam yaptıralım demiş ne var bunda ? Konu sahibi heralde hayır aşkım ben böyle de seviyorum demesini mi bekledi ?

Adam haklı sürekli kendi kendini eleştirip göğüslerim küçük demiş adam da tamam yaptıralım demiş ne var bunda ? Konu sahibi heralde hayır aşkım ben böyle de seviyorum demesini mi bekledi ?
Romantik bir anda söylemiş dangalak adam. Fark var yani. Gönül alarak söylemek başka, dangalaklik yapmak başka.

Benim alınganlığımla başladı. Bu ara göğüslerim küçük diye sikayet ediyordum. Birlikteyken romantik bi anda göğuslerini yaptiralim özguvenin artsın dedi. Sonra ben başladım tabi söylenmeye sesler yukseldi çocuklar duydu tartistigimizi falan
Daha saçma bir kavga sebebi duymadım sanırım. Bence de iş bulun siz odağınız değişsin.

Merhaba hanımlar..
Iyyyy tipik aslan burcu narsisliği Allah yar ve yardımcınız olsun. Size kim akıl verebilir bilmedim. O sizi aşağılayarak konuşmaya başlamadan siz ona aşağılayarak konuşun. Kendinizin değerli olduğunuzu onun iliklerine kadar hissettirin. Bunu yaparken sakın ağlmayın dik durun. Belki biraz da olsa egosunu indirir

X