Kocalar kapsama alanı dışında Müthiş derbi başladı...

Rozel62

sevgiler
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
2.523
8
Ezeli rakipler G.Saray ve F.Bahçe zirve için kozlarını paylaşıyor. iyi oynanan kazansınnaniknaniknaniknaniknaniknanik

evet ya benim esimde gitti mac seyretmeye
bu gün sesim cikmasin diye dün beni götürmedigi yer kalmadi önce alisveris sonra yemek sonra dondurmaci sonrada sinema
evden cikarkende bak hayatim dün bütün gün seninle ilgilendim bugun mac var ben yokum dedi ve gitti:çok üzgünüm:

allahım kocamın sigarası hiç eksik olmasın,benimki olsun
allahım kocam maç kanalı hep net göstersin,benim yemek kanalım göstermesin
şu anda bu durumdayım

akşama kadar gezdik bize mangal yaktı eee yazık haketti artık şimdi maç izlemeye gitti

valla benimki beni memnun etmek için bişey yapmadı. "hadi ben gidiyom " dedi ve gitti. zaten futbol hastası kendi. nerdeyse stada gidecekti maç izlemek için de o biraz sıkar işte. ben peşin peşin söyledim : fanatizmi sevmem , öyle bişey yaparsan boşarım dedim..

bu arada en büyük fener

benimki zaten yok..kahveye gitti.oyuna..hem oyun oynuyordur hemde maç izliyordur muhtemelen..hem umurumda da değil anacım..şakkıdı

Ve müthiş derbiyi Galatasaray kazandı. Nefesleri kesen mücadelede gülen taraf Nonda'nın gölüyle Galatasaray oldu...

lay lay lay lay lay laaaaaa aaaaa cim bom bom lay lay lay lay aaaaa cim bom bom oleeyyy oleeyyyy oleyyyy cok mutluyuuuuum?DERBIYI ALDIKKKKK:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

malesef 1-0 GS kazandı canımsenağlama
ama biz sevgilimle gittik izlemeye:asigim:

Bende oturdum babamla izledim maçı süperdi valla yaa.

Kazanan tabiyki GALATASARAY

GS:1 FB:0tatlicadiarzu

tamda tartışmanın üstüne gitti maçı izlemeye o fbli bn gs sengözlerimebaksanab evde dua üstüne dua ediyordum yenelim die..nasılda iyi gitti bu galibiyet..taby geldiğinde benim havam yerinde onun surat 5 karış..ay çok yaşa sen cimbom :sm_cool::hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…