Aile Planlaması Koç burcu bir sevgilm var onu çözemiyorum!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

delyylade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2012
118
0
arkadaşlar sevgilim koç burcu ve ona nasıl davranmam gerektini bilemiyorum bikaç bilgi öğrendim romantizmden hoşlanmazlarmış ve benimde romantik olmam hoşuna gitmezmiş başka bilgi bilen varmı netten kopyala yapıştır yapmayın hepsini okudum yaşanılmış bilgilere ihtiyacımvar :) buarada benim burcum aslan

canım inanılmaz uyum sağlarsınız
koç erkegi ve aslan kadını arasındaki aşk çok büyük oluyor
benim en yakın arkadaşım vardı erkek koç kadın aslandı ama ne aşk yaşadılar anlatamam çok tartışıyorlardı ama bşr o kadarda deli gibi aşıktılar bazı sorunlardan ayrıldılar ama adam kızı terk etti ama dayanamadı onun uğruna intihar bile etti ALLAH'tan kurtarıldı
erkek olan beni arkadaşımdı inanırmısın 1 sene boyunca hep o kızı anlatırdı deli divane aşık erkek bir onu gördüm diyebilirim

ama çok tuhaf ya bana beni seviyo gibi gelmiyo ya beni kıskanıyo buna bile şaşırıom sevgisini belli etmeyen adam nasıl kıskanır die...buaralar benle pek ilgilenmio işleri çok kötüymüş maddi bakımdan...bana yansıtmak istemöiyormuş...bide bana dediki 3 aya hazırla kendini sana evlenme teklifi edicem dedi bence aşk falan yok onuda ölesine dedi :S

ya çok tuhaf bi insan ya böle ne sevio ne sevmio gibi.bigünü bu benden soğumaya başladı sandım ayrıllalım dedim verceği tepki tamam aynen anlaşamıoz dicek sandım ama barışmak için çabaladı ya sevgisini hiç belli etmio ya :KK43:

koç erkeği zordur
aslında romantizm severler ama bir o kadarda çabuk sıkılırlar
bide kadını onlar yönetirler sen sakın yönetmeye kalkma hemen sıkılır
koç erkekleri gösetrişe öneml verirler biraz havalı gösterişli olmalısın
bol kahkaha ve neşeli olmalısın
kafasına koyduğu şeyi hemen uygulamak ister sabırsızdır acelecidir
en kötü özellikleride çok ama çok çapkındırlar
düşün o arkadaşım kıza çok aşıktı ama yinede başka kızlarla konuşuyor takılıyormuş
sen peşine düşme onu peşine düşürtmen lazım yoksa seni çekici bulmaz sıkılır
ALLAH yardımcın olsun kolay gelsin

esim koc burcu biraz durdugu yerde durmayan hep ben bilirim diyen deli gibi sevip kiskanan 25 yillik evliyiz düsün
her keze ben bilirim diyen bana gelince tamam canim diyennnnn
ben teraziyim biraz fazla kokosumdur belli etmesede bilirim kokos oldugum cok menmundurrrr
hep ilgi ister yaramaz cocuk gibi yaniiiii ama ben onu uslandirdim farkliiiiiii

aynen benim sevgilimde öle onun sözünden çıkmamı istemiyor bazen çocuk gibi ilgi beklio ama bazen gelioki ilgimden çok sıkılıo onu sıkmamı üstüne gitmemi hiç istemio

çapkınlık konuısunda kesinlikle haklısın :KK43: gözü başka yerlere kayıyo ama yiinede ben olmazsam olmaz modunda...

çapkındır ama kadınlarında tercih ettiği erkek tipidir
çok neşeli tatlı dilli kadınlara iyi vakit geçirten tipler
koç erkeği dediğim arkadaşıma kızların ilgisini görünce ben çok şaşırıyordum
vallahi ben senin yerinde olsam korkardım
fazla kıskanç değilsen dayanırım diyorsan şimdiden mutluluklar

aynen benim sevgilimde öle onun sözünden çıkmamı istemiyor bazen çocuk gibi ilgi beklio ama bazen gelioki ilgimden çok sıkılıo onu sıkmamı üstüne gitmemi hiç istemio

ilgi göster ama ilgi beklediginide bilsin
devamli bakimli ol her isi birak önce ben diyeceksin bakimli alimli olacaksin
koc erkegi bakimli kadini severrrrrr
biraz bakimsiz olursa baskasina bakarlar benimki benden baskasini gözü görmedi düsünnnn
pasakli saci basi düzensizler hiccccc tahamülleri yoktur esleri her dahim bakimli alimli olmaliiii
ben teraziyim benim icin promlem deyil cokkk severim bakimiiii:KK1::KK1:

doğru söylüyorsun ya bide bana sürekli diyorki ben mantık evliliği yapmak istiyom diyor benim için sonra bide diyorki sen bana çok değer veriyorsun diyor ve bu kelimeyi çok sık sölüo yaa sen bana gerçekten çok değr veriiyorsun diyor ben veremiorum ama biliom dio

doğru söylüyorsun ya bide bana sürekli diyorki ben mantık evliliği yapmak istiyom diyor benim için sonra bide diyorki sen bana çok değer veriyorsun diyor ve bu kelimeyi çok sık sölüo yaa sen bana gerçekten çok değr veriiyorsun diyor ben veremiorum ama biliom dio

koc erkegi isiltili kadini sever bakimli göze carpani kisiligi gelismi kadini sever mizmiz olma dik durrr
ne istedigini bilirsennn oda ona göre davranirrrr

evet aynı senin dediğin gibi nazı sevmioo romantizmi sevmio kısacası mızmızlanmamı kaldıramıo :KK70: HEp bişileri tek başımada başarayım istiyor

X