Klomensiz Oviterelle vurulur mu?

akin8559

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2022
7
1
Arkadaşlar merhaba, klomen kullanmadan istenen boyutta olan yumurtanın çatlaması için ovitrelle uygulanır mı? Yoksa illa ovitrelle uygulanması için klomenle büyütme mi sağlanmalıdır?
Klomen kullanmadan sadece çatlatma iğnesi tecrübesi olan var mı?
Yanıtlarınız için teşekkür ederim.

Tam olarak cevabi bilmiyorum ama mantıken ovitrelle vurulan kadının zaten yumurtlama/çatlama problemi var demektir. E geneldede yumurta oluşmadığı için klomen veriliyo. Daha önce yumurtanın normal bi şekilde büyüyüp çatlayamadıgı vaka duymadım pek. Böyle bişey varsada tek sorun çatlama ise gayette 18mm sonrası vurulabilir illa klomenle bağlantılı değil aslında

Cevabınız için teşekkür ederim.

Tabiki de sadece ovitrelle vurulur ama bunu doktor takibinde yumurtanın boyutuna göre yapılmalı. Gelişimi iyi fakat çatlamayan yumurtalar için mecbur yani öyle Bi kural yok canım ikisi bir arada olmak zorunda diye bazen iğne de önermiyor doktor kendi çatlamasını bekliyor sadece klomen le yumurtayı destekleyip tamamen hastanın problemiyle alakalı

Yorumunuz için çok teşekkür ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…