Klomenle gebelik tedavisine başlayanlar süreçlerimizi paylaşalım mı?

NurArslan43

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2024
11
2
24
pco’luyum ve tedavime yeni baslandi.
Ayni durumda olanlarla sürecimi paylasmak istiyorum sizlerde benimle paylasirsaniz cok mutlu olurum🙏🫶
Pco’luyum ama erkek tipi sac dokulmem haricinde bir belirtim yoktu bu yuzden pcos demiyorum🙂
Klomene yumurtaliklarim cok tepki vermis ve 6 7 yumurtam gelismis doktor catlatma ignesi yapmadi agridan duramaz hastanelik olursun hepsi catlarsa ve cogul gebelik olur kesinlikle iliski yasak bundan sonra dedi yani sonuc alana kadar.☺️
Sizler neler yasadiniz tedavi sonrasi gebelik oldu mu yada kacinci denemede oldu vs lutfen sizlerde benimle paylasin 🙏☺️🫶sevgilerr💕💕

Bende bu ay adetimin 5. Günü klomene başladım sonrasinda 2 yumurtam gelişti biri 20mm biri 21 mm olunca 10 ekim saat 23.00 çatlatma iğnesi vurundum. 12 ekim saat 12.00 da aşılama oldum bugün asilaminin 9. Günün catlatma ignesinin de 11.gunu bekliyorum bakalım hayırlısı olsun ikimizinde inşallah dekduz versin Rabbim

Bende bu ay adetimin 5. Günü klomene başladım sonrasinda 2 yumurtam gelişti biri 20mm biri 21 mm olunca 10 ekim saat 23.00 çatlatma iğnesi vurundum. 12 ekim saat 12.00 da aşılama oldum bugün asilaminin 9. Günün catlatma ignesinin de 11.gunu bekliyorum bakalım hayırlısı olsun ikimizinde inşallah dekduz versin Rabbim
İnşallah rabbim kucagimizi boş birakmasin ve yormadan usanmadan annelik duygusunu tattirsin🙏🥰eger bir gelisme olursa bana da haber edin birlikte mutlu olalim bana da umut olsun🫶

X