Klomenle birinci aşılamada hamile kaldim

Zehra isimsiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2023
5
5
29
Merhabalar öncelikle bebek isteyen tüm anneler inşallah tez zamanda hayallerini yaşarlar.bende hamile olmadan önce eğer olursa buraya yazacağım dediğim için geldim.oncelikle bir buçuk yıldır bebek bekliyorduk geçtiğimiz ay hastahnye gidip klomen ile tedaviye başladım beş gün kullandım sonrasnda tekrar gidip birinci yumurtlama aşısni oldum çok şükür şimdi hamileyim Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Hayırlısı olsun Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah, yumurtlama aşısından sonra geçirdiğiniz süreçten bahsedebilir misiniz?

Merhabalar öncelikle bebek isteyen tüm anneler inşallah tez zamanda hayallerini yaşarlar.bende hamile olmadan önce eğer olursa buraya yazacağım dediğim için geldim.oncelikle bir buçuk yıldır bebek bekliyorduk geçtiğimiz ay hastahnye gidip klomen ile tedaviye başladım beş gün kullandım sonrasnda tekrar gidip birinci yumurtlama aşısni oldum çok şükür şimdi hamileyim Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Merhaba klomen sürecinden bahseder misiniz
Kaçıncı gün bitti kaçıncı gün doktora gittiniz yumurtlama oldu

Tekrar dene canim belki bu ay oldu bende cumartesi basliycam klomene adetin 5. Gunu dedi doktorum siz kacinci gun basladiniz😍
Bazı durumlardan dolayı kullanamadım klomen ama sonraki ay rahim filmi çekilecem Allah nasip ederse.
Adetin 5.günü başladım sabah akşam
9.gün bitti son kez içtim
12.gün kontrole gittim
19 mm yumurtam vardı 1 tane oluşmuştu.
Aynı gün ovitrelle vuruldum
İğnenin ertesi gününden saymaya başlayarak söylüyorum 16.gün regl oldum
İğnenin etkisi de 8.gün yaptığım gebelik testiyle gördüm iyice kaybolmuştu negatife dönmüştü.

Bazı durumlardan dolayı kullanamadım klomen ama sonraki ay rahim filmi çekilecem Allah nasip ederse.
Adetin 5.günü başladım sabah akşam
9.gün bitti son kez içtim
12.gün kontrole gittim
19 mm yumurtam vardı 1 tane oluşmuştu.
Aynı gün ovitrelle vuruldum
İğnenin ertesi gününden saymaya başlayarak söylüyorum 16.gün regl oldum
İğnenin etkisi de 8.gün yaptığım gebelik testiyle gördüm iyice kaybolmuştu negatife dönmüştü.
İnsalah bu ay tutar sizinde insalah🤲

X