Gebeliğe Hazırlık Klomen yumurta takibi ultrason

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin insalh çok teşekkür ederim 8 gün sonra 675 ti beta hgc.doktor az gördüğü için geç döllenmiş dedi keseyi görmeden içim rahat olamıyor tabi insalh rabbim gönlümüzden geçeni kucsgimiza verir🤲
Çok da az değil gibi aslında ya tabi doktor daha iyi bilir

Amin insalh çok teşekkür ederim 8 gün sonra 675 ti beta hgc.doktor az gördüğü için geç döllenmiş dedi keseyi görmeden içim rahat olamıyor tabi insalh rabbim gönlümüzden geçeni kucsgimiza verir🤲
Aa sekiz gün için değer az değil ki yumurtlama dan on gün sonra kana anca geçiyor sizin ikiz bile olabilir değer yüksekmiş sekizinci gün

Aa sekiz gün için değer az değil ki yumurtlama dan on gün sonra kana anca geçiyor sizin ikiz bile olabilir değer yüksekmiş sekizinci gün
Değil mi ben de öyle düşündüm bence canınızı sıkmayın tadını çıkarın

Merhaba benimde yumurtalıgim biri 28 m biri 18 m ya klomen kulandim doktr çatlama iğnesi verecekti normalde vermedi banada acaba benimkide çatlarmi sizinki çatlamış insanllah benimde catlar

Mrb hanımlar bu ay klomen kullandım persemb e günü doktora gittim iki tane yumurta olgunlaşmış biri 21 mm diğeri 27mm catlatma iğnesi vermedi pazratsi gel dedi bugün tekrar gittim baktı çatlamış yumurtalar ikisi de catlamis dedi çatlama ignesi onemli mi boyle durum yasayipi hamile kalan var mi resim ekliyorum üstteki yumurta görüntüsü alttaki çatlamış hali
Merhaba sız konuyu acalı yıllar olmus ama sıze bır sorum olacak😊cumartesı gunu gıttıgım ultrasonda sızın çatlayan yumurtanızın goruntusuyle aynıydı yumurtam,dr çatlamış folikül rüptüre olmuş yaklasık 20-21mm dedi.ama ben hıc degerledıremedim düne kadar,doktordan cıkıp hemen degerlendırdım ama çok mu geç olmus oldu acaba?sız gebelık elde etmısmıydınız,ne zaman degerlendırmıstınız?

Merhaba sız konuyu acalı yıllar olmus ama sıze bır sorum olacak😊cumartesı gunu gıttıgım ultrasonda sızın çatlayan yumurtanızın goruntusuyle aynıydı yumurtam,dr çatlamış folikül rüptüre olmuş yaklasık 20-21mm dedi.ama ben hıc degerledıremedim düne kadar,doktordan cıkıp hemen degerlendırdım ama çok mu geç olmus oldu acaba?sız gebelık elde etmısmıydınız,ne zaman degerlendırmıstınız?
Merhaba maalesef benım hamılelık olmadı duam tüp bebekle hamıleyım🌸 doktorunuzun dedıgı günler değerlendırmek onemlı tabı bellı olmaz da bekleyıp görmek lazım☺️

Merhaba maalesef benım hamılelık olmadı duam tüp bebekle hamıleyım🌸 doktorunuzun dedıgı günler değerlendırmek onemlı tabı bellı olmaz da bekleyıp görmek lazım☺️
Maşallah saglıkla kucagınıza alın🌸🙏1 yıldır bekleyınce ınsana beklemek zor gelıyor🤭sağlıkla bebeklerımızı kucagımıza alalım ınsallah

X