Klomen veya femarayla çatlatma iğnesiyle yumurtalarım çatlamıyor kiste dönüşüyor

bugunlerdegececek

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2022
81
32
32
Kızlar klomende de femarada da yumurtlarım büyüyüp ovitrelle ile çatlamıyor. Klomende 2 tane 8 cm lik kist olmuştu. Bi hafta ağrıdan öldüm Allahtan patlamamıştı. Bu ay da Femara kullanıp aşılama yapmışlardı. Adetim 2 gün gecikince başka doktora geldim şimdi 5 cm kist var dedi. Niye çatlamıyor bunlar iğneyle başka tedaviler mi gerekiyordu? Bu durumu yaşayan ve çözümü bulan var mı? Bi de doktorlar çatlayıp çatlamadığına bakmıyor mu aşılama yapmadan önce?

Son düzenleme:
Kızlar klomende de femarada da yumurtlarım büyüyüp ovitrelle ile çatlamıyor. Klomende 2 tane 8 cm lik kist olmuştu. Bi hafta ağrıdan öldüm Allahtan patlamamıştı. Bu ay da Femara kullanıp aşılama yapmışlardı. Adetim 2 gün gecikince başka doktora geldim şimdi 5 cm kist var dedi. Niye çatlamıyor bunlar iğneyle başka tedaviler mi gerekiyordu? Bu durumu yaşayan ve çözümü bulan var mı? Bi de salak doktorlar çatlayıp çatlamadığına bakmıyor gıcık oluyorum.
Merhaba canım baya olmuş yazali ne durumdasın.bende bu ay femara kullandım ve 11 ocakta çatlatma iğnesi yaptım 5gun sonra yani bugün gittim sol tarafta 3 cm kist oluşmuş sağ taraftaki de çatlamış.kisti duyunca bu ayda hamile kalamadım diye üzülmeye başladım sen adet oldun mu nasıl geçti

Merhaba canım baya olmuş yazali ne durumdasın.bende bu ay femara kullandım ve 11 ocakta çatlatma iğnesi yaptım 5gun sonra yani bugün gittim sol tarafta 3 cm kist oluşmuş sağ taraftaki de çatlamış.kisti duyunca bu ayda hamile kalamadım diye üzülmeye başladım sen adet oldun mu nasıl geçti
Bi hafta sonra adet olmuştum. Ben martta tüp bebeğe başladım. Tüp bebek doktorum direkt herşeyi bilgilendirdi. Çikolata kistimin olduğunu ve biraz gizli pcos olabileceğimi o yüzden ekstra ilaç aldığımda yumurtalarım fazla büyüyüp kiste dönüşüyormuş. Tedavide de öyle direkt yüksek ipneler vermedi durumuma göre arttırdı hep kontrollü hareket etti.

X