Klomen ve ovitrelle pko adet

mavispreyboya

Ve şarkımdaki kuş öldü. Koruyamadı ellerim..
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
3.260
6.472
Kızlar ben bu ay klomen ve ovitrelle kullanmıştım adet 14-15 gün sonra geliyormuş bu ilaçlardan sonra gebelik oluşmazsa benim sorum ben pkosluyum 45-50 günde adet oluyorum iğneden dolayı erkenmi gelecek adetim yoksa pkodan dolayı gecikecekmi pkolu olup klomen ovitrelle kullanıp bu durumu yaşayan varsa yazabilirmi

İğneden 14 15 16 yada 17 gün sonra falan adet olursun eğer gebelik olmazsa bende normalde 35 günde bir oluyordum ama iğne düzene sokuyor ben bu şekilde 3 ay tedavi gördüm sonuç almadım pco var bendede sonra yine Klomen ovitrelle kullanıp üstüne aşılama oldu öyle hamile kaldım

Yaaa tamam canım teşekkür ederim inşallah benimkinide düzene sokar banada doktorum olmazsa gebelik aşılama yapalım dediydi bide canım ben testi erken yapmış olabilirmiyim kasık ağrım ve göğüs ağrım varda 13. Gündü bugün doktorum 14-15. Güne kadar bekle demişti

En az 14. Güne kadar bekle rahim filmi çekildin mi burda 15. Gün negatif olup 16. Gün pozitif olanlarda oldu test yaptın mı bilmiyorum ama bu kaçıncı deneme klomen ve ovitrelle ile

En az 14. Güne kadar bekle rahim filmi çekildin mi burda 15. Gün negatif olup 16. Gün pozitif olanlarda oldu test yaptın mı bilmiyorum ama bu kaçıncı deneme klomen ve ovitrelle ile
Canım ben hsg çekildim ocakta bir tüpüm tıkalı diğeri açık doktorum olur ama 6 aylık bi tedavi süreci var dedi benim bugün 13. Günüm dü dayanamadım test yaptım silik bile çıkmadı çok fazla belirtim vardı hala var kasık göğüs ağrısı ama çıkmadı işte yada ben erken davrandım doktorum 14. Günü bekle demişti ilk denemem canım daha yeni başladık bu tedavilere olmazsa tekrar yumurta çatlatma tedavisi bu sefer aşılama yapalım dedi doktorum

Benimde tedavide tam 6. Ayımda oldu sadece stres yapma stresten uzak dur bu sefer olmadıysa bir daha dene tekrar tekrar dene aksatma tedaviyi peşinden koş hep olur Allah'ın izni ile

Benimde tedavide tam 6. Ayımda oldu sadece stres yapma stresten uzak dur bu sefer olmadıysa bir daha dene tekrar tekrar dene aksatma tedaviyi peşinden koş hep olur Allah'ın izni ile
İnşâAllâh kuzum bu ay olabildiğince stres yapmama ya çalıştım ama işte elimde olmayan bazı sebebler oluyor pes etmeyecem aynen canım biraz kilo fazlam var onuda veririm inşallah teşekkür ederim yazdığın için Allah razı olsun Rabbim evladını sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bende 4 ayda ilaçlar iğneler yüzünden 10 kilo aldım aşılamadan 1 ay öncesini dinelnme olarak geçirdim ve o bir ayda aşılamadan önce 5 kilo verdim geri faydası olabildiğini düşünüyorum açıkçası

Olur canım benimde doktorum 10 kilo versen iyi olur aslında demişti veremedim işte halada yemeye devam ediyorum stres yapıp ama inşallah bu ay gayret edip verecem

Klomen düzene sokuyor bende ilk ay 30 günde adet oldum ama bu ay 32 gün hala olmadım hiç belirtim yok yumurta gelişmedi.

Sendemi sadece bir ay kullandın canım
Kaç ay kullanılıyor bilmiyorum onu canım marta yumurta oluştu ama olmadı nisan da gene kullandım ama yumurta oluşmadı öyle dedi doktor benim çok fazla kasık ağrılarım oldu sol kasık ağrısı 3 hafta çektim ve sanırım enfeksiyon kaptım fitil kullandım 3 Mayıs'ta kan verdim HCG 2.0 çıktı bu ayda yazdı ama hasta olmadım hala bekliyorum bakalım salı günü test yaptım negetif ama benim belirtim normalde adet için son iki hafta başlardı bu ay hiç hissetmedim karın ağrısı falan hala sok kasık ağrım oluyor hasta olmaz isem pazartesi kan verecem yine

Anladım canım bende daha geçen ay başladım tedaviye pko var bende bir tane yumurtam gelişmişti aynı senin gibi yumurtamın olduğu kasığımda aşırı ağrım oldu baya heveslendim yumurtamda çatlamıştı bende enfeksiyon var zaten ya psikolojik olarak öyle hissettim bilmiyorum sanki tutunacaktı o enfeksiyon izin vermedi gibi geliyor bana aşırı yanma felan oldu sonrada zaten 27. Gün adet oldum bu ayda tekrar gitmedim kendimi toplamak istedim Allah yardımcımız olsun insan psikolojik olarak çöküyor bi yerden sonra ama ansızın olacak inşallah vardır bu ay senin canım

Amin canım inşallah testere dişli aslan pençesi çayı kullan canım yumurta için iyiymiş bendede yumurta tembelliği varmış ama sadece bir doktor bana bunu dedi bende ilk ay baya stres yaptım bu ayda yumurta oluşmayınca baya morel bozukluğu oldu hayırlısı Rabbim inşallah gönlümüze göre versin inşallah. Sarı akıntın olur ise fitil kullan enfeksiyon spermi etkiliyormuş ben ilk kullanmadım 3 hafta çok sancım oldu sonra fitil kullandım düzeldi

Tamam canım doktoruma söyleyim yazsın ama benim sarı akıntım felan olmuyor antibiyotik çok kullandım belki oda yapmış olabilir bilmiyorum kilo fazlan varsa onu vermeye çalış canım pkoda varsa hormonların düzene girer kilo verince bende bu ay kilo verip eğer olmazsa tekrar gidecem sırf kilo yüzünden ara verdim beb tedaviye 10 kilo versen hormonların düzene gider dedi doktorum hamile kalmakta kolaylaşıyormuş o zaman zaten

5 kilo verdim canım bu ay hergğn yürüyüş yaptım banada aynısını dedi

merhaba kızlar bende 14 Eylül de ovitrella vuruldum bekliyorum ancak hiç bir belirttim yok test yapmaya da korkuyorum sizler de nasıl belirtiler var ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…