Klomen ve Estrofem

esray35

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2022
314
137
24
Herkese merhaba. 9 aydır hamile kalamadığım için rahim filmi sperm testi hormon tahlilleri hepsi yapıldı şükür bir sorun çıkmadı. Doktorum bu ay klomene başlattı ve ilacım geçen hafta bitti. Aynı zamanda estrofem verdi ama sorum şu estrofemi adetin bitene kadar ağızdan bitince vajinal kullan dedi. Aranızda bu şekilde kullanan varmı vajinal yolla? Ve bugün adetimin 14.gunu kontrole gittim ama 8-9 mm 4 tane yumurtan var dedi doktor da şaşırdı aranızda klomen kullananlar bilgi verir misiniz? Ben belki yumurtlamisimdir diye düşünürken henüz büyümemiş bile. Normalde her ay kendi kendine büyür çatlar yanı...

Geç tepki veren yumurtalarn var demekki tıpkı benimki gibi. Sabırla takip edilsin benim 20.gün anca büyüyo. Klomenle bazen hiç oluşmadı bazende 20.gün anca oldu. Sonrasında iğnelere geçtim onda bile 20.günü anca büyüdü😁

Geç tepki veren yumurtalarn var demekki tıpkı benimki gibi. Sabırla takip edilsin benim 20.gün anca büyüyo. Klomenle bazen hiç oluşmadı bazende 20.gün anca oldu. Sonrasında iğnelere geçtim onda bile 20.günü anca büyüdü😁
Bu zamana kadar hiç böyle olmamıştı benim hep 13 14te çatlardı. Bu ay ilk kez böyle oldu tamda klomen kullandığım ay böyle oldu anlayamadık bakalım pazartesi bidaha gitcem ne olcak görcez

bende senin gibi adetin 3. günü estrofem 5. günü de günde 2 kez olmak üzere 5 gün letu kullandım. 11.günü kontrole gittiğimde doktor estrofemi kesti letu zaten bitmişti. 14. günde çatlatma iğnesi oldum. yumurtam bir tane büyümüştü ve 16mm idi. normalde düzenli olan çatlama döngüm iğneye rağmen 3-4 gün sonra oldu. adetim 6 gün gecikti hala beklemedeyim.

bende senin gibi adetin 3. günü estrofem 5. günü de günde 2 kez olmak üzere 5 gün letu kullandım. 11.günü kontrole gittiğimde doktor estrofemi kesti letu zaten bitmişti. 14. günde çatlatma iğnesi oldum. yumurtam bir tane büyümüştü ve 16mm idi. normalde düzenli olan çatlama döngüm iğneye rağmen 3-4 gün sonra oldu. adetim 6 gün gecikti hala beklemedeyim.
Test yapmadın mı

klomen kaç kere kullandın?

güncelleme nedir?
yumurtanın kaç ml ken çatlama iğnesi vurdu Dr?

klomen kaç kere kullandın?
Sayısını bikmşyorum 3dr değiştirdm 3üde defalarca klomen verdi boş yere. Yumurta büyümüyo diyor diğer ay tekrar klomen veriyor insanlarla dalga geçiyorlar sırf muayene parası almak için oyalayan dr cok var maalesef

Benim geçen ay iğneden sonra 3. Gün catlamam oldu kanama ve ağrı ile 3 gün sürdü.
O dediğin ağrı bu ay oldu bende.... C.tesi günü iğne oldum bugün adet ilacakmisim gibi karnımın altı ağrıyor.

Merhaba estrofem zaten Progestan rahimi kalınlaştırıp bebeğin tutunması için ben direk vajinal kullandım beyaz yuvarlak hap aslında fitil. Ağızdan alınca çoğuna baş dönmesi yapıyor fakat Altan daha mantıklı çünkü direk temas ediyor oraya banada başta ilginç gelmişti hem ağızdan alınıyor hem alttan 🤦🏻‍♀️ klomende defalarca denedim yaklaşık 7 kere filan pek işe yaramadı umarım sana iyi gelir de hamile kalırsın 🙏🏼

X