Klomen sonrası kist

Doktorlara göre yeteri miktarda büyümemesi de sorun o yüzden genelde ilaçla ilerlemek istiyorlar ki yumurta büyüsün. Ben bu ay doktora sordum ikinci kez klomene başladım bu sefer de kist olabilir mi dedim olabilir hiç olmaz diyemem dedi. Klomen dışında başka yumurta geliştirici ilaç ya da iğne kullansan yine onun kiste dönüşeceği varsa kistleşiyor biz olumlu düşünelim dedi. İnşallah bu yumurtan tutar sen iyi düşün iyi olsun iğne sonrası ne zamanlarda ilişki önerdi

İnşallah kist oluşmaz büyür ve bebişin gelir
Genellikle 24-36 saat sonra denemeye baslayabilirsin bu haftayı bugün hariç dene dedi. Size ne dedi? Her doktor iğneden sonra ilişkiyi farklı söyleyebiliyor

Genellikle 24-36 saat sonra denemeye baslayabilirsin bu haftayı bugün hariç dene dedi. Size ne dedi? Her doktor iğneden sonra ilişkiyi farklı söyleyebiliyor
36. Saat ve sonrasında gün aşırı dedi ama eşim şehir dışında çalışıyor sadece 36. Saati denk getirebildik

İnşallah canım benim bir kızım var 6 yaşında 1 tane daha olsun istiyoruz Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Bize tam şu saat demedi ama iğnenin vurulduğu gün değil de ondan sonraki gece şeklinde üst üste iki gece, sonra bir gün ara sonra yine ilişki şeklinde önermişti geçtiğimiz ay. İnşallah yavrularımıza kavuşuruz

Bana da hemen hemen öyle önerdi. Amin. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Kesinlikle başka doktor görüşü de alın. Bana iki doktor hiçbir sıkıntı yok demişti ama başka doktora gittiğimde amh değerime göre hafif bi pcos olduğumu öğrendim kanaman çok şiddetli mi
Yok şuanda az az ama her gün kanama görüyorum

Hadi hayırlı haberlere inşhAllahh, söyledim kanamanın hala devam ettiğini ama doktor kistten dolayı diyip çok üzerinde durmadı. Şuan 18ci gündeyim

Hadi hayırlı haberlere inşhAllahh, söyledim kanamanın hala devam ettiğini ama doktor kistten dolayı diyip çok üzerinde durmadı. Şuan 18ci gündeyim
Merhaba aynı şeyi yaşıyorum şuan ve nasıl bir yol izlediniz merak ettim.
Adetin uzamasına kist mi sebep oluyormuş.

Merhaba aynı şeyi yaşıyorum şuan ve nasıl bir yol izlediniz merak ettim.
Adetin uzamasına kist mi sebep oluyormuş.
Merhaba, evet kistten dolayı uzun sürmüş adetim, en son gittiğimde doktor hiç kist göremedi, temizlemiş vücudum sanırım, zaten sonrasında hamile kaldığımı öğrendim. Herşeyde bi hayır varmış demekki

Doktorunuz neden böyle bı durum olduğunu söyledi mi size?
Yok söylemedi, 5 mayısta en son femara kullanmaya başladım 16 mayısta gittiğimde kanamam devam ediyordu ve yumurtalıklarım daha aktif hale gelmemişti bile, 30 mayısta kanamam durdu sanırım kist temizlendi, sonrasında yumurtam oluşmuş herhalde ki hamile kaldım

Ay hikayemiz o kadar benziyor ki ben de 23 temmuzda adet oldum ve uzayıp geçmeyince doktora gittim kist olduğunu öğrendim 20.gündeyim hala az az gelmeye devam ediyor bugün kontrole gittim kist gitmiş şükür. Umarım sonu sizinkine benzer, sağlıkla kucağınıza alın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…