Klomen Sonrası Çatlama İğnesi

YeLizSD

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2021
127
74
Selam canım kızlar,

2 ay önce 8 haftalık bebeğimi kalp atışını alamadığımdan kaybettim ve kürtaj ile aldılar. Bu 2 aylık süreçte regl olmadım, doktoruma gittim. Baktığında yumurtalıklar regl olacak gibi durmuyor diyerek, en azından regl olacaksan bile yumurtlama olarak olsun düşüncesiyle Klomen kullanmamı söyledi ve 1 hafta sonra tekrar çağırdı. Gittiğimde çok güzel büyümüş, 2 gün birlikte ol, 2. Günün akşamı Ovitralle vurul dedi. Bugün iğneden sonra ki 3. Günüm ve sancım var kasıklarımda. Belki çok ayakta kaldım, belkide üşüttüm o yüzden bilmiyorum ama sancım var. Sıcak Su torbası uyguladım biraz hafifledi ama sakıncalı mı bilemedim de. Kararsız kaldım. Yazmayalı çok olmuştu düşüncelerinizi benimle paylaşmaya ne dersiniz

Çatlatma iğnesi bu tarz ağrılar yapar sıcak su torbasını karnınıza değil ayaklarınızın altına koymanızı öneririm

Çatlatma iğnesi bu tarz ağrılar yapar sıcak su torbasını karnınıza değil ayaklarınızın altına koymanızı öneririm
Deneyeceğim teşekkür ederim. Sol kaşığımda sancı çok. Umarım ben ve benim gibi bu güzel habere muhtaç herkes gönülden yaşar mutluluğu

Deneyeceğim teşekkür ederim. Sol kaşığımda sancı çok. Umarım ben ve benim gibi bu güzel habere muhtaç herkes gönülden yaşar mutluluğu
Embriyo sıcağı sevmez ayrıca bilmediğiniz başka bir sorun varsa karnınızda sıcak önerilmiyor dikkatli olun güzel haberler almanız dileğiyle

Bugün Ovitralle sonrası 4. Günüm, sol kaşığımda hafiften bir sancı ve sabahları yoğunlukta olmak üzere ara ara da gün içinde olacak şekilde mide bulantısı var. Benim gibi süreçlerden geçenler var mıdır? Bir an evvel 12 gün dolsun da kan tahlili yaptırayım diye sabırsızlıkla bekliyorum Desteklerinizi ve fikirlerinize ihtiyacım var.

Ne yaptın cnm geçti mi ağrıların batmalarin bnm 9. Gün hala çok ağrı çekiyorum alt karnım çok şiş

Merhaba benim bugun 14. Gunum sabah normal test yaptim ama negatif cikti sonuc erken mi oldu diye aklima geliyor sizin ne oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…