Klomen sonrası adet gecikmesi

fztbsr

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2022
180
85
28
Kızlar klomen kullanıp adet gecikmesi yaşayan var mı? Adetim bugünle birlikte 2 gün gecikti ama daha önce kimyasal geçirdiğim için test yapmaya korkuyorum. Pozitif olmasını erken öğrenmenin insanı delirttiğini gördüm çünkü.

Evet insani deli ediyor ben adetime 1 hafta varken öğrendim hala bekliyorum

Evet insani deli ediyor ben adetime 1 hafta varken öğrendim hala bekliyorum
Siz klomen kullanarak mı gebe kaldınız? Lütfen fazla düşünmemeye çalışın. Çok zor biliyorum ama sabırla bekleyin. Kalp atışını duyana kadar çok fazla duyguya yer vermemeye çalışın.

Siz klomen kullanarak mı gebe kaldınız? Lütfen fazla düşünmemeye çalışın. Çok zor biliyorum ama sabırla bekleyin. Kalp atışını duyana kadar çok fazla duyguya yer vermemeye çalışın.
Yok ben normal kendiliğimden gebe kaldım ama kafayı yemek üzereyim ya kimyasal olursa ya kese gözükmezse diye adetime beş gün varken kan verdim 23.10 çıktı dört gün sonra tekrar verdim 195 cıktı

Yok ben normal kendiliğimden gebe kaldım ama kafayı yemek üzereyim ya kimyasal olursa ya kese gözükmezse diye adetime beş gün varken kan verdim 23.10 çıktı dört gün sonra tekrar verdim 195 cıktı
Hiç endişelenmeyiiin değeriniz maşallah ki çok güzel. Artış güzel görünüyor. Kafanızı bunlarla kurcalamayın. Mümkün olduğunca kendinizi yormayın. Kimyasal ürünlerden uzak durmaya çalışın. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah, annelik böyle işte :) daha rahme düşer düşmez endişeler başlıyor ve kocaman birey olunca bile devam ediyor.. Asıl mesele şimdi mi yoksa ileride mi göreceğiz :)

Ya gebesin yada kist yaptı klomen kist yapıyor defalarca klomen kullandım 6-7 kere felan

Evet orası öyle kendimi elimden geldiği kadar sıkmamaya çalışıyorum Allah büyük inşallah sende en kısa sürede hamile kalırsın hepimizin yavrularu sağlıklı olsun sen neden klomen kullanıyorsun

Ya gebesin yada kist yaptı klomen kist yapıyor defalarca klomen kullandım 6-7 kere felan
İnşallah kist değildir kist olunca ne oluyor peki bilginiz var mı? Siz hiç adet gecikmesi yaşadınız mı? Bu arada 3 gündür beyaz akıntım çok fazla..

Evet orası öyle kendimi elimden geldiği kadar sıkmamaya çalışıyorum Allah büyük inşallah sende en kısa sürede hamile kalırsın hepimizin yavrularu sağlıklı olsun sen neden klomen kullanıyorsun
Ben bir kere kimyasal yaşadım, 20 aydır deniyoruz işte :) en son doktorum klomen verdi..

Çok çok gecmis olsun inşallah en kısa sürede tekrar gebe kalırsın bir de affına sığınarak soruyorum ama kimyasal belirtilerin neydi kanaman ne zaman basladı

Çok çok gecmis olsun inşallah en kısa sürede tekrar gebe kalırsın bir de affına sığınarak soruyorum ama kimyasal belirtilerin neydi kanaman ne zaman basladı
Lütfen endişelenme.. Hiçbir belirtim yoktu. Reglim 2 gün gecikince beta verdim 33 çıktı. 2 gün sonra yine verdim 17 idi. Doktorum kimyasal olacak dedi. Birkaç saat Sonra normal adet oldum. Belki test yapmasam gebe olduğumu bile anlamayacak ve her zamanki gibi adet görecektim. Ama bunlarla kafanı kurcalama bence. Her beden kendine özgü. Milyarlarca insan doğuruyor. Kötülere bakıp endişelenme. Güzellere bak ve stresten kurtul

Cok teşekkür ederim iyi dileklerin için bu mübarek günlerde senin içinde dua edeceğim inşallah bir an önce tekrar olur

İnşallah kist değildir kist olunca ne oluyor peki bilginiz var mı? Siz hiç adet gecikmesi yaşadınız mı? Bu arada 3 gündür beyaz akıntım çok fazla..
Klomenle oluşan kistler adetle kolaylıkla atılıyor. Ama mesela şubatta ben çatlatma ve klomen aldım kullandım 2 güm siyah adet gördüm kesildi pko var zaten ama korkulcak bişey değil yani adetle atılır gecikmen gebelikte olabilir neden bukadar stress yaptın canım adet geciktiyse test yap bakalım inşallah vardır bana hiç nasip olmadı

Bu arada beyaz akıntı vajinal normal akıntıdır sağlıklı olduğuna anlamına gelir bazısıda gebelik diyor beyaz akıntıya bence bir test yapmalısın

Ne zamandır deniyorsunuz peki? Rabbim kucağınıza gönlünüzce evlatlar versin. Demek zamanını bekliyor

Ne zor şey beklemek.. ben de dayanamadım test yaptım az önce ama negatif.. ilk kez böyle gecikiyor..
Stress de olabilir bir rahat bırak kendini hep aa bebek mi , kist mi , adet mi olcam .. adet olamıyorum. Diye diye hormonlar alt üst oluyor çok rahat olmak lazım hem bedenen hemde mental yani zihin olarak.. kistse zaten korkma geç adet olursun atarsın yada bi sonraki adette atarsın kisti o mutlaka patlıyor zaten adetle atılıyor .. bu arada beklemek çok zor evet hayırlısını dilemek lazım herzaman

Ben
Ben klomen kullandım bir hafta adetim gecikti ve adetim sadece 1 gün sürdü klomen hormon ilacı olduğu için adet düzensizliği yapar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…