Klomen+ovitrelle kullanlar gelin sureci birlikte devam edelim

zeynepyildiz32

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2022
457
290
23
Merhaba arkadaslar bugün iğnenin 13.gunu hiç ama hiç belirtim yok.ignenin 10 günü test yaptım negatif çıktı bu durum beni çok üzdü böyle olup sonradan pozitif gören var mı

Size önce hikayemden bahsedeyim. Ben 17 aylık evliyim. Ve 17 ay hiç korunmadik. Bu süreçte bir çok tahlil falan yaptık. İlk doktora gittiğimde doktor hormon tahlili falan yaptı temiz dedi gebeliğe engel bir durum yok dedi. Birinci yılinizin bitmesini bekleyin hsg çektirin dedi. 1 yılım bitti ve hsg çektirdim enfeksiyondan dolayi tuplerim kapalı çıktı hamd olsun hsg sırasında tuplerim açıldı. Hsg doktorum gebe kalırsın dedi bir kaç ay içinde 4 ay geçti dahada gebelik elde edemedik. Bo böyle olmaz dedim.ve tek doktor olması lazım dedim. Önce eşimden değerler alındı onda bir sıkıntı çıkmadı.herseyi iyidi. Eşim beni çok tecrübeli bir doktorun yanına götürdü doktora derdimi anlatırken bana direk polik oversin dedi o an dünya başıma yıkıldı ama üzülme dedi basit seninki dedi.. ilaç tedavisine başlayalım dedi.bende hocam ama ben yumurtuyorum dedim ovu testi kullanıyorum dedim ve her ay yumurtlama görüyorum dedim. Bana dedi ki polik over kist değil çok yumurta ve herkes yanlış biliyor hemen hemen yumurta büyüyor ama catlamiyor ovu testinde de yumurta büyüdüğü için çift çizgi çıkıyor sonra catlamadigi için beyinden gelen birsey onu söndürüyor buda ovu testinde catladigini gösteriyor dedi ve ilk denemem klomen+ovitrelle oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…