klomen otriville çatlatma iğnesi ve gebelik

EORNEK

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2020
59
24
33
herkese merhaba pkos hastasıyım 2 aydır klomen ve çatlatma iğnesiyle devam ediyoruz doktor bi kaç ay daha deneriz olmadı tedavini değiştiricez dedi. benim gibi olan bana bilgi verecek olan birileri var mı? sonraki süreç aşılama mı olur acaba? bebek sahibi olabileceğime inancım kalmadı hiç.

Kötü düşünme kuzum bende klomen ve iğne kullandım. Baklm nolacak

bende ikinci klomen ve iğnedeyim tutma şansı yüksek değil ama hiç tedavisiz mucize görenler bile varken bizim çabalamamız bile bu yolu yürümektir.. gerisi kader nasip

Yaaaa maşallah çok sevindim canımmm Rabbim hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eylesinn inşallah bende aşılama için ilaçları aldım bakalım bekliyoruz
Teşekkür ederim canım benim Allah'ım sanada hayirki evlatlar nasip etsin inşallah ikizlerin olur dualrim seninle canım unutma

Teşekkür ederim canım benim Allah'ım sanada hayirki evlatlar nasip etsin inşallah ikizlerin olur dualrim seninle canım unutma
Yaaaaa Allah razı olsun canımm benimm bende hep öyle diyorum istiyorum ama sonra diyorum hayırlı sağlıklı olsunlar da tek olsa da olur

Bende sizin durumunuzdayım. Bu ay klomen ve ovitrelle sonrası adet tarihimi bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…