klomen kullanmadan aşılama yaptırıp tutturan varmı

dasy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
192
1
merhaba arkadaslar klomen kullanmadan aşılama yaptırıp hamış kalan varmı?

Son düzenleme:
aşılama yapan arkadaslar lutfen cvb verın

yani ben klomen kullandım bi kere ama aşılama yapılmadı, aşılamalarımda iğne oldum, onlarda tutmadı, yaşı küçük olanlara iğneden önce klomenle tedavi yapıyolar önce klomenle tutan duymadın henüz ama belli olmazki

Cnm Ben 5 Gün Süre Ile Gonalf Iğnesi Göbekten Yatm Sonra Ovitral çatlatma Iğn 36 Saat Sonra Ayin 10unda Aşilamami Yaptrdim Iğne+ Aşilama Yapan Dr Larda Var Klomen Kullandiranlardadirek Aşilama Yaptrnlarda Var Uyg Değiliyor

Cnm Ben 5 Gün Süre Ile Gonalf Iğnesi Göbekten Yatm Sonra Ovitral çatlatma Iğn 36 Saat Sonra Ayin 10unda Aşilamami Yaptrdim Iğne+ Aşilama Yapan Dr Larda Var Klomen Kullandiranlardadirek Aşilama Yaptrnlarda Var Uyg Değiliyor

pekı bebısın oldu mu arkadasım asılmadan sonra.anladıım kadarıyla klomen kullanmam gerekıyor

pekı Bebısın Oldu Mu Arkadasım Asılmadan Sonra.anladıım Kadarıyla Klomen Kullanmam Gerekıyor

Ben 12. Gündeyim Ayin 10 Unda Yaptirmiştim Bekliyoru Az Kadi Umarim Gelmiştir Bebişim Iğne Veya Klomen Ile Yumurtalar Uyariliyor Daha Ii Sonuç Aliniyor Demişti Doktorum Aşilamadan önce 7 Ay Boyunca Klomen Ve çatlatma Iğnesi Ile Tedavi Gördüm Doktorum Eşimde Sorun Olduğu Için Normal Yolla Hamile Kalamadiğimi Söledi Eşimin Spertm Sayisi 12milyonmuş Ve Ileri Hareketliliği %50 Nin Altindaymiş Umarim Yardimci Olabilmişimdir

saol arkadasım oldun cok tesekkur ederım ınsallah bebısın hayırlısıyla en kısa zamanda kucagında olur

kızlar bende sadece klomen kullanıyorum ve sadece 5 gün içmemi söyledi aklıma geldikçe bile umutlarım azalıyor sanki iğne olsam olurdu diye klomen kullanıp hamiş kalan bende bilmiyorum bu aya tutmazsa doktorumu değiştiriyimmi sizce

yok klomen kullanıp hamıle kalan cok var arkadasım ümisizlenme bende tutmadı ve ılac bende yan etki yaptı o yuzden bı daha kullanmak ıstemıyorum.ama aşılama yaptırmak için yine kullanmam gerekiyormus.dr guvenıyorsan dvm et bence

kızlar Bende Sadece Klomen Kullanıyorum Ve Sadece 5 Gün Içmemi Söyledi Aklıma Geldikçe Bile Umutlarım Azalıyor Sanki Iğne Olsam Olurdu Diye Klomen Kullanıp Hamiş Kalan Bende Bilmiyorum Bu Aya Tutmazsa Doktorumu Değiştiriyimmi Sizce

Bak Canim Iş Böle Başlarsan Başarisiz Olursun Inanmak Başarmanin Yarisidir Eskiden Bu Haplar Iğnelermi Vardi Ins Kisir Damgasini Yiyor Bide üstlerine Kuma Geliyordu Biz çok şnsliyiz Ayrica Benim Kullandiğim Iğne 1 Milyardi üstüne 350 Milyon Aşilama Parasi Verdik Bizi Maddi Olarak Mçöketti Sayilir

kızlar Bende Sadece Klomen Kullanıyorum Ve Sadece 5 Gün Içmemi Söyledi Aklıma Geldikçe Bile Umutlarım Azalıyor Sanki Iğne Olsam Olurdu Diye Klomen Kullanıp Hamiş Kalan Bende Bilmiyorum Bu Aya Tutmazsa Doktorumu Değiştiriyimmi Sizce

Sen Bilrsin Ama çok Doktor Değiştirmek Iyi Değil Bence Doktrun Iyi Bi Tüp Bebek Uzmaniysa Devam Et çünkü Hepsinin Uygulamasi Farkli Kendini Yipratirsin Sadece

anladım kızlar sagolun ya öyle zor bir durum ki insan bazen elinde avucunda ne varsa veriyim yetrki olsun diyor hakkımızda hayırlısı tabii belki benim için bu daha iyidir aslında doktorum alanında cok ıyı ama ne bılıyım işte panikledim inşallah gelr meleklerimiz

anladım Kızlar Sagolun Ya öyle Zor Bir Durum Ki Insan Bazen Elinde Avucunda Ne Varsa Veriyim Yetrki Olsun Diyor Hakkımızda Hayırlısı Tabii Belki Benim Için Bu Daha Iyidir Aslında Doktorum Alanında Cok ıyı Ama Ne Bılıyım Işte Panikledim Inşallah Gelr Meleklerimiz

Aşilama Yaptiranlar Bişi Soracam Kisminda Belirtilerimi Yzmişim Okup Yanitlaya Bilirmisin Lütfn

Bak Canim Iş Böle Başlarsan Başarisiz Olursun Inanmak Başarmanin Yarisidir Eskiden Bu Haplar Iğnelermi Vardi Ins Kisir Damgasini Yiyor Bide üstlerine Kuma Geliyordu Biz çok şnsliyiz Ayrica Benim Kullandiğim Iğne 1 Milyardi üstüne 350 Milyon Aşilama Parasi Verdik Bizi Maddi Olarak Mçöketti Sayilir

yaa sen cok odemıssın ne kadar pahalı ozele mı gıttın.ozellıkle ıgne cok pahalı

yaa Sen Cok Odemıssın Ne Kadar Pahalı Ozele Mı Gıttın.ozellıkle ıgne Cok Pahalı

Evt özele Gittim Iğn %20 Si Bizden Kesiliyor Hast 350 Yatirdik 660 E Falan Maloldu Gonal F Iğn Idi 300+300+900 Mlu Idi

mrb bende klomen kulandım ama faydasını görmedim daha sonra dr um iğne kullanmamı istedi göbekten 14 gün iğnelerimi kulandım ve çatlama iğnesini oldum 36 saat sonra aşılamam yapıldı 15 gün sonra ikizlerime hamile olduğumu öğrendim.8 haftalık ikizlerimi kaybettim.

mrb bende klomen kulandım ama faydasını görmedim daha sonra dr um iğne kullanmamı istedi göbekten 14 gün iğnelerimi kulandım ve çatlama iğnesini oldum 36 saat sonra aşılamam yapıldı 15 gün sonra ikizlerime hamile olduğumu öğrendim.8 haftalık ikizlerimi kaybettim.

yani sen bırdahaki ay yaptırmıs oldun aşılamayı dimi ayy canım nasıl üzüldüm bılemezsin acaba aılama sonrası düşük olayı dahamı cok oluyormus sordunmu doktora

meraba arkadaşlar bende merak etdim çoğu şeyi burdan örendim size çooook teşekkürler:))

X