Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

Arkadaslar klomen nasıl kullanılıyor?

egular normal de adet döngüsü 28 gün ile 34 gün arasında değişir.eğer 34 günden fazlaysa ya hamilesindir yada bir sorun vardır. ancak senin 22 günde bir adet olduğun zamanlar bence ilaçların yan etkisi. umutlanmak için 28 günü bekle ve 30. gün testini yap umarım pozitif olur :)

Son düzenleme:
of ya bende kullansam hemen kalırmıyım acaba dostınex kullanıyorum suan:KK43:

mrb arkadaşlar ilk önce ALLAHIM hepimize hamile kalmayı ve bebeklerimizi saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin inş

BENDE doktordan geliyorum klomen verdi banada 5. günü başlıcakmışım kullanmaya 13 aralıkatada gel dedi :KK17:umarım bende kalırım hamile ilk ay kalan arkadaslar olmuş inş hepimiz bebeklerimize kavuşuruz.

adet olucam diye çok korkuyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çatlatma iğnesinden sonra bugün 13.günüme girdim yarın 14 günüm ve 14.günde adet olunuyormuş offfffffffff allahımmmm yardım et nolurrrrrrrr

adet olucam diye çok korkuyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çatlatma iğnesinden sonra bugün 13.günüme girdim yarın 14 günüm ve 14.günde adet olunuyormuş offfffffffff allahımmmm yardım et nolurrrrrrrr

canım ben de beklemedeim,3 aralıkta iğne oldum..bu iğnenin etkisi sanırım göğüslerim şişti ve acıyor...adet öncesi gibi sonuç yine hüsran sanırım..1,5yıldır uğraşıyorum yoruldum artık...allahım nolur duy sesimizi sana teslim oldum tüm isteyen kardeşlerime de bana da tez zamanda anne olmayı nasip et rabbim.amin

canım ben de beklemedeim,3 aralıkta iğne oldum..bu iğnenin etkisi sanırım göğüslerim şişti ve acıyor...adet öncesi gibi sonuç yine hüsran sanırım..1,5yıldır uğraşıyorum yoruldum artık...allahım nolur duy sesimizi sana teslim oldum tüm isteyen kardeşlerime de bana da tez zamanda anne olmayı nasip et rabbim.amin

canım çok fazla ağrı oluyor aşırı derecede oldu bende doktora gittiğim ilaç klomen yumurtalıklarımı çok fazla büyütmüş dedi.az önce yine gittim doktora idrara sıkışık gel demişti baktı allahıma şükürler olsunki yumurtalarımın boyu normale dönmüş vücudum ilaca fazla hassasiyet gösteriyormuş.eeeee hiç bir problem yokken bu ilacı içersem büyür tabi :))
bu ay içme dinlen dedi bugün bende içmiycem bu ay klomensiz geçicek allahım inşallah bu ay tutarda klomenmidir nedir o pis ilacı içmek zorunda hiççççç kalmam .canım inşallah seninde tutar inşallah tutarda bi sonraki ay yine içmezsin inşallah vucuda hormon yüklüyoruz offfffff neyse hakkımızda hayırlısı olsun canım...

merhaba arkadşlr bana yardımcı olabilecek misinz ? bende pco var 1 şubatta 7 haftalık br düşüğüm oldu şimdi 5 aydr deniyorum hamilelik olmadı. bu ay adetm polikistik yüznden 21 gün geckti ilaç kullanmıyorum kendiliğinden adet olmamı bekliyorum adet olunca 3. günü yumrtlama tedavisine başlıcaz büyük ihtimal klomen kullanmya başlıcam polikistiği olup klomen kullanıp hamile klan arkadşlar varsa yazrmısınz bu konuda endişeliyim ilaç kullanıp ne kdr zammnda hamile kalabilr ?

kızlar merhaba
aranıza yenı katıldım
pcosluyum bebek ıcın doktora gıttık farlutal ıle hastalandıktan sonra
klomene basladım
bu ay klomen ıcıtım ılk defa son adetımı 24 kasımda oldum
acaba hamılemıyım degılmıyım dıye kafayı yıyecegım
kendımı dınlıyorum sureklı acaba gogusum hassaslatımı akıntım var mı
karnım agrıcak mı dıye
ne gogusum agrıya ne kasıklarım akıntımda yok oyle cok ıstıyorum kı
acaba hıcbır belırtı olamadan hamıle olunabılır mı
arada dıyorum kendıne kendıne sacmalama pcoslusun sen hemen olur mu
bı ılacla umudum azalıyor
bu durumu kımseye anlatamıyorsun içinde buyuyor buyuyor
ıste oyle ıcımı doktum bıraz
umarım hersey hepımız ıcın cok guzel olur

kızlar merhaba
aranıza yenı katıldım
pcosluyum bebek ıcın doktora gıttık farlutal ıle hastalandıktan sonra
klomene basladım
bu ay klomen ıcıtım ılk defa son adetımı 24 kasımda oldum
acaba hamılemıyım degılmıyım dıye kafayı yıyecegım
kendımı dınlıyorum sureklı acaba gogusum hassaslatımı akıntım var mı
karnım agrıcak mı dıye
ne gogusum agrıya ne kasıklarım akıntımda yok oyle cok ıstıyorum kı
acaba hıcbır belırtı olamadan hamıle olunabılır mı
arada dıyorum kendıne kendıne sacmalama pcoslusun sen hemen olur mu
bı ılacla umudum azalıyor
bu durumu kımseye anlatamıyorsun içinde buyuyor buyuyor
ıste oyle ıcımı doktum bıraz
umarım hersey hepımız ıcın cok guzel olur

cnm hiç gebelk geçrdin mi ? bnde pcoluyum :KK43: bir kez düşük yaşaıdm 5 aydr uğraşıyz olmadı kendiliğinden ilaça başlıcm klomen kullanıcam :KK43: işnlh bu yolla olur... sende üzme kendini untma tek değilsin senın gibi benm gibi olan bi çok arkadşlarımz var

cnm hiç gebelk geçrdin mi ? bnde pcoluyum :KK43: bir kez düşük yaşaıdm 5 aydr uğraşıyz olmadı kendiliğinden ilaça başlıcm klomen kullanıcam :KK43: işnlh bu yolla olur... sende üzme kendini untma tek değilsin senın gibi benm gibi olan bi çok arkadşlarımz var

canım hıc gebe kalamadım :KK43: ben bızde 7 aydır ugrasıyoruz tık yok doktora gıttık gecen ay
tabı farlutal ıle hastalanmamı sagladı sonra klomen verdı bu ay ıctım bakalım hıc bır belırtıyok gebelıge daır
bılıyorum bır cok kısıde var bu bas belası hastalık
evlı degılken bu kadar takmıyordum canım ama ne zman evlendım cocuk dusunmeye basladım dunya basıma yıkıldı resmen
herkes bebek yok mu yok mu dıye soruyor
kımseye anlatamıyorsun anlatsan senı kısır ılan edıyorlar ıcımde buyuyor buyuyor
canım bı cok kısı faydasını gormus klomenın doktor bana adetın 5 gunu baslattı 5 gun sure ıle sabah aksam 1 tablet ıc dedı
4 ay tekrar edecekmıs 4 ay olmazsa tekrar gıdıp baska yonteme gececekmısız
canım sende sıkma canını allah yardım edecek bıze umarım en kısa zamanda bebıslerımız olur

ewt canım bende kullanıyorum yan etkılerı cok oluyo mıde bulantısı vs bn zaten 2 kılo verdım ıstıfra ede ede ama onemlı bısey deıl bunye alısınca hepsı gecıyo

bu ay ben de klomen başladım, ancak yumurta takibim yapılmıyor, hangi günlerde eşimle birlikte olmam gerekiyor, yardımcı olursanız sevınırım.En Büyük TÜRKİYE

slm arkadaşlar bu gün doktora gittim bana klomen verdi ama okudugum kadarı ile kullanıp hamile kalamayanlar var..hamile kalanlaar varmı yazarmısınız:KK1:

canım hıc gebe kalamadım :KK43: ben bızde 7 aydır ugrasıyoruz tık yok doktora gıttık gecen ay
tabı farlutal ıle hastalanmamı sagladı sonra klomen verdı bu ay ıctım bakalım hıc bır belırtıyok gebelıge daır
bılıyorum bır cok kısıde var bu bas belası hastalık
evlı degılken bu kadar takmıyordum canım ama ne zman evlendım cocuk dusunmeye basladım dunya basıma yıkıldı resmen
herkes bebek yok mu yok mu dıye soruyor
kımseye anlatamıyorsun anlatsan senı kısır ılan edıyorlar ıcımde buyuyor buyuyor
canım bı cok kısı faydasını gormus klomenın doktor bana adetın 5 gunu baslattı 5 gun sure ıle sabah aksam 1 tablet ıc dedı
4 ay tekrar edecekmıs 4 ay olmazsa tekrar gıdıp baska yonteme gececekmısız
canım sende sıkma canını allah yardım edecek bıze umarım en kısa zamanda bebıslerımız olur

merhaba.. ben de pkoluyum malesef... 2 senedir evliyiz son 6 aydır denedik ama malesef olmadı... doktora gittik. ilk önce kistler için doğum kontrol hapı verip adet olmamı sadece, buarada prolaktin seviyem çok yüksek olmasa da 24.9 seviyesindeydi onu da dengelemek için dostinex kullanmaya devam ediyorum. Adet olduktan sonra kontrol yapıldı ve klomen kullanmaya başladım 5 gün 24 saatte bir 2 tane aldım. Klomenin bitişinin 5. günü doktora gittim sağ tarafta yumurta oluşmuş ama gerekli büyüklüğe gelmemiş o yüzden tekrar kontrole gidicem eğer büyümüşse çatlatma iğnesi olucam.. ama bu istenen büyüklüğe gelmediği için moralim çok bozuldu ya büyümezse... Bir de böyle zaman çok uzun geliyor insana.. bu ay hamile kalamazsam 1 ay daha atıcak.. sonra bi daha... çok canım sıkkın... stres yapmıyım diyorum ama mümkün değil hep kafam da ne olur yardımcı olun...

moralim çok bozuldu.. bu ilk denememizdi ama en azından bir umut diye bekledim... ama malesef klomen kullanmama rağmen yumurtalar istenilen büyüklüğe ulaşmadı... moralim kötü.. sanki sonrasında hiç olmayacak gibi geliyor... destek bekliyorumm

klomen kullandığım ay hamile kaldım ama dış gebelik oluşmuş...kürtaja gerek kelmadı şükürler olsun ki doktorum iki doz iğne ile sonlandırdı gebeliği...

Bende 6yildir evliyim ilk tedimden sonuc aldim ama kismet degilmis bebegim 7 ayliken gebelik sonlandi ondan sonrada denemedigim yontem kalmadi yinede olmadi simdi sabirla beklemek zorundayim serophene ve ovitrelleden olumlu sonuc alan varmi arkadaslar bari siz guzel haberlerinizle umut olun bizlere

ben sayfanıza en geç gelen üyeyim bende 3 yıldır evliyim 1 düşük yaptım klomene başladım 3 yumurtam olmuş 2 si çatlamış ama dr.rahim duvarın ince bu ay bekle gebe kalmassan rahim duvarını kalınlaştırıcı ilaç verecem dedi hayırlısı diyorum lütfen biriniz cevap yazsın :KK43:(

merhaba kızlar bu sayfayı yeni takip etmeye başladım..aslında uzun süredir kk üyesiyim.. bende klomen kullandım.. günde 2 tane 10 gün boyunca kullandım. Doktorum daha sonra çatlatma iğnesi verdi. Muayene oldum iğneden önce yumurtalarım çok gelişmişti çok iyi reaksiyon verdi dedi doktor. İnşallah uğraştırmaz bizi dedi. iğne sonrası 2 günde bir ilişkiye giriyoruz. 12 gün sonra gel kan testi yapıcam dedi ama ben gitmek istemiyorum 12 gün erken gibi. 15 gün gibi bekliyim diyorum. 4,5 yıllık evliyiz.Şu anda kasık bölgemde şişlik var içten ama sanki gaz gibi ama kasıklarımda.. rahatsız edici bir duygu yani.. Allahım inşallah hepimize bu sevinci sağlıkla tattırsın inşallah.. Bugün iğne sonrası 8. günüm... Sizinle gelişmeleri paylaşırım kızlar

X