Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

maysimirnacım,lütfen kendini üzme.sağlığını bozarsın.iyi düşünmeye çalış,bak herkes seni örnek alarak iyi düşünmeye çalıştı hep.eminimki sen herkese nasıl dualar edip,iyi düşünüyorsan onlar için onlarda sana dua ediyorlardır.
sonuç ne çıktı? başka doktorlara da git mutlaka.araştıralım başka doktorlarıda.
üzme kendini cnm. :S

canım benim,kız deme öyle sinirimden asansörde kalınca deli gibi yere oturdumda ağladım,güvenlik gelmiş kapıyı açmış ben hala asansörde oturup ağlıyom,sandılar korktum:eek: ,valla şimdi yeniden başlıcam ağlamaya,canımm seninde ne kadar temiz yüreğin Allah razı olsun iyi dileklerin sana dönsün,seni örnek alarak falan dedinya kendimi bişey sandımsırnaşık şey
bildiğim bilmediğim herkes için dua ediyorum gerçekten hatta dua ederken ben 1 yıldır çekiyorum Allahım ilk önce uzun yıllardır bekleyenlere ver ama bana da sabır ver diyorum,yemin ederim ama bugün eşimde buyüzden bağırdı bana,o saydırıyordu doktorlara,bende öyle deme,günahını alma falan derken,bukadar iyi olma,olan sana bana oluyo dedi,öyle girdik birbirimize...
olsun dualarım sizinle,eminim herkesinde benimledir,Allah hepinizden razı olsun...a.s.

Son düzenleme:
canım yaaa bu kadar terslikden sonra inş. allah göbişine bebeğini versin takma kafana dr. çünkü bazıları sadece paranın peşinde sen kendine iyii bir dr. bul bir an önce

canım seninde inş, ah o göbişe bi düşsün hele bide gelsin,popuşunu morartçam,sen nası beklettin bizi diye..
evet doktor bulmalıyımda kimi,zaten bu değiştirdiğim 4.doktordu,hep böyle ilgisiz,garip diye değiştirdim onca doktoru,bitane iyi bulsam zaten bırakmıycamda peşini,artık iyi kötü güveneyim bari birine diye devam ediyodum,hepimiz için hayırlısı,Allah razı olsun arkadaşım...a.s.

maysimirnacıgm bende gecen ay klomen kullandm ve ıgnem yumurtam 16mm ıken vuruldu,ama ben progsteron mıktarını ölçtrdüm kanda.sonuc cıkınca dr aradı ve ıgneyı vurdur dedı baska bır dr a gıtmelısın bence vakıt kaybetmeden

hay allahın kendini bilmezleri ya allah onları bildiği gibi yapsın.:kızgın:çoğunun niyetleri öylesine belli ki gözlerinde dolar işaretiyle bakıyorlar.sen canını sıkma arkadaşım bak görürsün ne güzel de çatlıyacak o yumurtalar ne güzel de hamile kalacaksın o densizlere inat.aaa getirmesinler beni oraya attırmasınlar kafamın sigortasını(siz asfarya diyorsunuz izmirliler ilk duydugumda çok gülmüştüm yerimseniben)hadi sen de gül neşelen birazcık yafu.eşinle niye tartışıyosun adamcağız ne yapsın.fazla sardığımızı belli etmeyelim arkadaşlar.onlarında iş güç bissürü derdi var bide bizi teselliyle uğraşıyorlar.
aşılama çok saçma hepimizden biliyoruz bu işin bir süreci var aşama aşama oluyor.klomen olmazsa 3 ay sonra rahim filmi.ondan sonra aşılama.hatta klomenin yerine iğne de verebiliyorlar.allahım ya ssanki biz dr uz bu densizler de kene valla.Kötü Kazen
asansörde yani terbiyesiiiz.ne tutuyosun sen içinde küçücük kızı hem de göbişinde 2 yumurtayla.allah allah..tutcak o yumurtalar bak görürsün iğnesiz bilem tutabilir.
elektroniklere de elektirik kesintisinden olmuştur.akşam gelir kocişin iki dakkada tamir eder hepicini.kısa devre falandır.anlamam ben bu işlkerden ama
kısacası umutla dolu yarınlar bizimledir arkadaşlar hadi hep berabeer....
ben 25 günde bir hastalanıyodum ama gonaphene den önce sevgili kistim için dr 1 ay dogum kontrol hapı içirtti bana ondan sebep 28 günde oldum sonra gonaphene ye başladık.şimdi bugün 21 gün şafak kaç bilmiyorum valla.ama dokuz doğuruyorum denebilir(birinciyi doğuramadan :)
hepinizi öptüm yok öle umutsuzluk falan...

maysimirnacıgm bende gecen ay klomen kullandm ve ıgnem yumurtam 16mm ıken vuruldu,ama ben progsteron mıktarını ölçtrdüm kanda.sonuc cıkınca dr aradı ve ıgneyı vurdur dedı baska bır dr a gıtmelısın bence vakıt kaybetmeden

canım çok sağol,ah bilmezmiyim benimde birsürü arkadaşım var,sudenaz var işte burda hepimizin gözü önünde,Allah korusun valla hayır korktuğum bunca zamandan sonra oluşan bu 2 yumurta büyüyüp çatlamadan kist falan olcak,evet değiştirmek lazım ama kim işte,tekrar sağol canım desteğin içina.s.

canım bilmezmiyim benimde arkadaşlarım var 16yla vurulan,işte kadın taktıya aşılamaya,bide aşılamada olmaz heralde de hemen tüp bebeğe geçmeyelim diye öyle dedim diyor yaa,geçirecektim suratının ortasına,eşimde hiç sorun yok,tek sorun bende o da yumurtlama tembelliği,sen bir defa bile klomen denemeden,hadi umutsuz vakaysamda ben farkında değilsem benim hevesimi kırma bari,off ben daha çok sayarım bu konuda ,sudenazcımmm ben okudum senin yazdıklarını takma şu ısıya,benimkide sabah 4 derece birden düştü 36.2 çıktı,çatlamamış bile kırmızıbeyaz doğru söylüyo sanırım yazn pek doğru sonuç vermiyo bu bbt işi galiba,herşey yolunda canım nolur gönlünü karartma ok

aaaa 36.2 olduysa bence çatlıycak..zaten ısı düştüğünde çatladı demek değil..çatlamasına az kaldı demekmiş sabah araştırdım....senin ısın düştüyse 24 saat içinde çatlaması lazım....ayyy inşallah yanılmam....:dance:

aa evet sudenaz ya o benim hiç aklıma gelmemişti.benim de çatlamadan önce ısım düşmüştü.sonra birazcık yükseldi sonra gene düştü.araştırdım buradan yerleşme olurken ısı gene düşer yazmış birisi ben de sevindşmdi.bu sabah gene yükselmiş.bakalım ya umutlu olalım ve bekleyelim

hay allahın kendini bilmezleri ya allah onları bildiği gibi yapsın.:kızgın:çoğunun niyetleri öylesine belli ki gözlerinde dolar işaretiyle bakıyorlar.sen canını sıkma arkadaşım bak görürsün ne güzel de çatlıyacak o yumurtalar ne güzel de hamile kalacaksın o densizlere inat.aaa getirmesinler beni oraya attırmasınlar kafamın sigortasını(siz asfarya diyorsunuz izmirliler ilk duydugumda çok gülmüştüm yerimseniben)hadi sen de gül neşelen birazcık yafu.eşinle niye tartışıyosun adamcağız ne yapsın.fazla sardığımızı belli etmeyelim arkadaşlar.onlarında iş güç bissürü derdi var bide bizi teselliyle uğraşıyorlar.
aşılama çok saçma hepimizden biliyoruz bu işin bir süreci var aşama aşama oluyor.klomen olmazsa 3 ay sonra rahim filmi.ondan sonra aşılama.hatta klomenin yerine iğne de verebiliyorlar.allahım ya ssanki biz dr uz bu densizler de kene valla.Kötü Kazen
asansörde yani terbiyesiiiz.ne tutuyosun sen içinde küçücük kızı hem de göbişinde 2 yumurtayla.allah allah..tutcak o yumurtalar bak görürsün iğnesiz bilem tutabilir.
elektroniklere de elektirik kesintisinden olmuştur.akşam gelir kocişin iki dakkada tamir eder hepicini.kısa devre falandır.anlamam ben bu işlkerden ama
kısacası umutla dolu yarınlar bizimledir arkadaşlar hadi hep berabeer....
ben 25 günde bir hastalanıyodum ama gonaphene den önce sevgili kistim için dr 1 ay dogum kontrol hapı içirtti bana ondan sebep 28 günde oldum sonra gonaphene ye başladık.şimdi bugün 21 gün şafak kaç bilmiyorum valla.ama dokuz doğuruyorum denebilir(birinciyi doğuramadan :)
hepinizi öptüm yok öle umutsuzluk falan...

Allah seni iyi etsin iyimi,kız o asfalyadan biz çok korkardık,annem bi bağırırdı attırmayın asfalyalarımı diye biz kardeşimle kaçardık küçükkenişimdi senden duyunca koptum,sana bir tane değil iki tane birden bebiş versin göbişinede gör,canım benimmm yaa
kızım ağlayarak başladım yazdıklarını okumaya,gözümdeki yaş kurumadan gülerek bitirdim,kız sen benim küçücük olduğumu nerden biliyon,iyi kalplisinya içine doğdu yalım (bak bu yalımda izmirce galiba demek :roflol:) ben orda bide asansörde kalmışım atmışım herşeyi elimden kendim dahil,yerlerde salyasümük ağlıyom,güvenlik açmış kapıyı,gülüyo,hocamm hafif geldin asansöre tabii,asansör farketmedi seni diye)
aman kocam napsın,saflığıma bağırıyo işte,katlanamıyo adamcağız...
kız benim aklıma bişi geldi,çrş günü basalımmı hepbirlikte hastaneyi,ama asfalyalar atık olcak,yıkalım çıkalım...
canım benim aylardan sonra 2 tane yumurtam olmuş gözüm gibi bakıyom bide onlara çatlama gibi ağır bir misyon yükleyemem,unutmuştur zaten onlar çatlamayı:1rolleyes:
canımsın,çok sağol arkadaşım benim,kız bunca ağlatıp,güldürdün,düşündünya Allahım inşallah o şafağın sonu göbişte bebiş olacak,inşalllaahhh,dualarım seninle,bende seni öptüm,çok sağol

aaaa 36.2 olduysa bence çatlıycak..zaten ısı düştüğünde çatladı demek değil..çatlamasına az kaldı demekmiş sabah araştırdım....senin ısın düştüyse 24 saat içinde çatlaması lazım....ayyy inşallah yanılmam....:dance:

kız onlar doktorlara inat,iğneyle falan değilde hepimizin dualarıyla çatlasın valla göbişimin iki tarafınada nazar boncuğu asıp gitcem hastaneye:roflol:

kız onlar doktorlara inat,iğneyle falan değilde hepimizin dualarıyla çatlasın valla göbişimin iki tarafınada nazar boncuğu asıp gitcem hastaneye:roflol:

:roflol: kıss sen tedbiri elden bırakma..bugün mutlaka ilşki yap..ve gün aşırı devam et..ne olur ne olmaz yaniii....ya aslında varya şeytan diyo al iğneyi kendin vurdurt..valla benim hemşire arkadaşım vardı o kolumdan vurdu..eczaneler vurabilir aslında....sonuçta dersin dr. dedi diye....yani bi zararı olcağını sanmıyorum..yumurta 16.5 mm se...belli zaten vurulabileceği..

kıslar merhaba.maysımirnacım yazdıklarını dıkkatle okudum.insallah yumurtların ıgneye gerek kalmadan kendılıgınden catlar.bu klomende mutlaka catlatma ıgnesı olmak mı gerekıyor?
benımde doktor bu ay bana gonaphene verdı.ve sadece adetın 10 yada 11 gunu estradiol hormonuna baktır dedı.hormonuma baktırdım ıyı gelısmıs yumurta dedı.ultrasona yada ıgneye gerek yokmu dedım kendılıgınden catlar dedı..
dunden berı kasık agrıkm var sagda ve solda.
ınsallah catlıyordur.yazılanları okyunca bırden endıselendım..:uhm:

basalım valla o hastane denen kar amaçlı kuruluşu da görsünler ben de senin aksine gayetten iriyimdir.korkarlar görünce.içime doğdu ne biliyim senin minik olduğun:teytey:
çatlamak o yumurtaların misyonunda vizyonunda ve stretejisinde var.çatalayacak onlar ben biliyorum.
amiin ikiz olsunda bir kerem daha uğraşmayayım değil mi?senin de öyle olur inşallah.
güldürebildiğime çok sevindim canım seni.ya aslında saf falan değiliz de iş bu konuya gelince arada basmıyor yani,panik altında şaşalıyoruz diyim ben sana.adamcağızlar da ne yapsın ya.sen güzel mi yemek hazırla kocişine klasık erkek yemeklerınden.akşam gelince gözlerine şöyle hülyalı hülyalı bak hem moralini düzelt hem adamcağızla işin var bu akşam ısıya göre:eek:
moraller yüksek hadi hop hocam:dance:

:roflol: kıss sen tedbiri elden bırakma..bugün mutlaka ilşki yap..ve gün aşırı devam et..ne olur ne olmaz yaniii....ya aslında varya şeytan diyo al iğneyi kendin vurdurt..valla benim hemşire arkadaşım vardı o kolumdan vurdu..eczaneler vurabilir aslında....sonuçta dersin dr. dedi diye....yani bi zararı olcağını sanmıyorum..yumurta 16.5 mm se...belli zaten vurulabileceği..

tamam bugünü boş geçmek yok,tenhada kıstıma zamanı,doktorum olmasın,canavar gibi her göbişe bir bebiş danışmanlarım var benim,sağol sudenazım..

bu arada KIRMIZIBEYAZ nerde kaldı yaa,Kızlar sizde dua edin,o bari iyi haberlerle gelsin..

kıslar merhaba.maysımirnacım yazdıklarını dıkkatle okudum.insallah yumurtların ıgneye gerek kalmadan kendılıgınden catlar.bu klomende mutlaka catlatma ıgnesı olmak mı gerekıyor?
benımde doktor bu ay bana gonaphene verdı.ve sadece adetın 10 yada 11 gunu estradiol hormonuna baktır dedı.hormonuma baktırdım ıyı gelısmıs yumurta dedı.ultrasona yada ıgneye gerek yokmu dedım kendılıgınden catlar dedı..

yok canım eğer dr bi şekilde çatlayacağıı anlıyorsa iğne vermiyor.ilaç da kasık ağrısı yapabiliyor birde çatlarken ağrıyabilir.normal yani.

canımm ama sana test yapılmış bana öyle bişey yapılmadıki,doktor onun sonucuna göre söyledi diyosun,benim durum vahim ben senede birkaç kez yumurtluyom,o yüzden bukadar değerli,altın gibi yumurtlama tembelliğim var o yüzden sen gönlünü ferah tut,meslektaşım diplomayı almadan bebiş gelcek inş..

basalım valla o hastane denen kar amaçlı kuruluşu da görsünler ben de senin aksine gayetten iriyimdir.korkarlar görünce.içime doğdu ne biliyim senin minik olduğun:teytey:
çatlamak o yumurtaların misyonunda vizyonunda ve stretejisinde var.çatalayacak onlar ben biliyorum.
amiin ikiz olsunda bir kerem daha uğraşmayayım değil mi?senin de öyle olur inşallah.
güldürebildiğime çok sevindim canım seni.ya aslında saf falan değiliz de iş bu konuya gelince arada basmıyor yani,panik altında şaşalıyoruz diyim ben sana.adamcağızlar da ne yapsın ya.sen güzel mi yemek hazırla kocişine klasık erkek yemeklerınden.akşam gelince gözlerine şöyle hülyalı hülyalı bak hem moralini düzelt hem adamcağızla işin var bu akşam ısıya göre:eek:
moraller yüksek hadi hop hocam:dance:

:roflol::roflol::roflol: koptum yine deliii,valla güldüm bu sefer daha çok hemde bende küçüğümdür ama elim ağırdır(öğrencilerede böyle diyom korkmaları gerekirken gülüyolar),kızlar varya bugün bu yaptıklarınızla,bunca sevapla(kolay değil benlen uğrşıyosunuz) hepinizin bebişleri gelcek görürsünüz,ikişer üçer inşallahhhhhhhhhhhhhh
öptümma.s.:1hug:

Kızlar ben de ikinci klomen ayıma başladım bugün, sizin eşinizden de spermiyogram istendi mi? Bu ay da tutmazsa rahim filmi çekilecekmiş. Korkuyom kızlar :KK43:(

ay ne demek arkadaşım moralini düzeltebildiğime ben de sevindim.hepimize birden gelsin o bebişler inşallah.amiiiin.ben çıkıyorum şimdilik kocişimle ilgileneyim azcıkın.hepinizi öööptüüüm

Kızlar ben de ikinci klomen ayıma başladım bugün, sizin eşinizden de spermiyogram istendi mi? Bu ay da tutmazsa rahim filmi çekilecekmiş. Korkuyom kızlar :KK43:(

korkma nesecim,tamam hoş bi olay değil ama büyütecek kadar da değil.yani yaşanmadan anlaşılması çok zor:sm_cool:aslında durum çok hoş değil.canın o kadar yanmıyor da.sedyeye uzanmışsın,dizlerini bükmüşsün.odada bir dr bir hemşire birde röntgenci var.içine bişey sokup sıvı veriyorlar aynı esnada ulturasondan bakıp röntgen de çekiyorlar.ama iyi haber röntgenci başucunda duruyor bişey görmüyor yani sırnaşık şey ama acı öyle ahım şahım bişey değil.regl ağrısı gibi.ama bu ay hamile kalırsın da inşallah çektirmene gerek kalmaz.iyi akşamlar

yok canım eğer dr bi şekilde çatlayacağıı anlıyorsa iğne vermiyor.ilaç da kasık ağrısı yapabiliyor birde çatlarken ağrıyabilir.normal yani.
canım buna cok sevındım gunlerdır kafam hıc rahat degıldı..tesekkurler..:dance:[/COLOR]

X