Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Fsly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2020
688
301
30
Merhaba kizlar. Bu ay klomen tedavisine başladım . Bir kaybım var doğumdan sonra bebeğimi kaybettim genetik rahatsızlığı vardı. 6 ay sonra tekrar dusunmeye başladık ama kısmet olmadı bir türlü . Bu ayda tedaviye karar verdik bakalım hayırlısı. Eğer bu tedaviyi gören varsa birbirimizle bilgi alışverişinde bulunuruz . Dertlerimizi paylaşırız belkide buradan birbirimize güzel haberler veririz diye düşündüm .

Merhaba canım görunce yazmak istedim. Benimde iki kaybım var kürtajdan sonra tekrar hemen hamile.kalamadim. bu ay klomen tedavisine başladık şuan 6.gundeyim. 3.gun başladım günde.iki kez şeklinde haftaya Perşembe kontrolum.var bakalım neler olacak

Merhaba canım görunce yazmak istedim. Benimde iki kaybım var kürtajdan sonra tekrar hemen hamile.kalamadim. bu ay klomen tedavisine başladık şuan 6.gundeyim. 3.gun başladım günde.iki kez şeklinde haftaya Perşembe kontrolum.var bakalım neler olacak
Merhaba canım bende pazartesi kontrole gideceğim. Stres oluyorum vallahi ya

Merhaba canım bende pazartesi kontrole gideceğim. Stres oluyorum vallahi ya
Stres baş düşmanımız vlahi benimde elimde değil ama işte baş etmeye çalışıyorum. Bide ovulasyon testi aldım bakalım nasıl bı sonuç alicam

Adetin kaçıncı Günundesin şuan canım?
Bende pcos var canım adetlerim doğumdan sonra duzensizlesmeye başlayınca doktora gittim pcos olduğumu ogrendim . Her ay 4 gün yoğun kanama 3 günde akıntı seklinde olurdu ama bu ay 4. Gün bitti nedense

Bende pcos var canım adetlerim doğumdan sonra duzensizlesmeye başlayınca doktora gittim pcos olduğumu ogrendim . Her ay 4 gün yoğun kanama 3 günde akıntı seklinde olurdu ama bu ay 4. Gün bitti nedense
Ay benimde pcos var. Ve dediğin gibi benimde 4 gün baya yoğun 3 gün de lekelenme şeklinde biterdi ama bu ay Benimde 4.gunde bitti ya anlayamadım. Normal de ped yetistiremezdim ama azalma oldu

Bende adetin 3. Gününde başladım aynı senin gibi günde iki kere Klomen . Takviye olarakta bir ilaç yazdı hani vitamin şeklinde
Bende multivitamin alıyorum sabahları gece de OMEGA alıyorum folik asit coraspirn kullanıyorum ayriyeten bak. Bugünde 7.gunum ovulasyon yapmaya baslicam bı yandan

kızlar klomen v.b ilaçlar içmeye başladığınız anda adetinizi kesiyor . adetimin 8. günü idi kanamam devam ediyordu doktor hem tedaviye devam edelim hemde adetin kesilir diye vermişti

kızlar klomen v.b ilaçlar içmeye başladığınız anda adetinizi kesiyor . adetimin 8. günü idi kanamam devam ediyordu doktor hem tedaviye devam edelim hemde adetin kesilir diye vermişti
Son iki adetim bu şekilde geçen ayda aynısı oldu ama klomen kullanmamıştım. Bu ay 3.gun başladım yine aynısı. Temmuz ayında kürtaj olmuştum desem ki kürtajdan sonra acaba tüpler mi tikandida azaldı ama kürtajdan sonra aksine için temizlenmis gibi çok çok fazla geldi. İnşallah bı sıkıntı yoktur🙏🙏

Ay benimde pcos var. Ve dediğin gibi benimde 4 gün baya yoğun 3 gün de lekelenme şeklinde biterdi ama bu ay Benimde 4.gunde bitti ya anlayamadım. Normal de ped yetistiremezdim ama azalma oldu
Aynen valla canım bende şaşırdım. Adet bitiminden sonra şeffaf akıntı olursa yumurtlama belirtisiymis ama oda yok yani henüz

Neden acaba . Vallahi çok tuhaf yani bende korktum acaba ilaç yaramadı mı diye .

Aynen valla canım bende şaşırdım. Adet bitiminden sonra şeffaf akıntı olursa yumurtlama belirtisiymis ama oda yok yani henüz
Daha erken ben şuan 7.gundeyim zaten geç yumurtlayan biriyim bakalım ne zaman olacak ilk gebeliğim de klomenle olmuştu. Sen kaçıncı Gündesin canım?

6 canım . Senin ilk gebeliğin kaç ayda olmuştu canım klomenle
Canım ben o zaman 9 aylık evliyim doktora gittim klomen verdi ve hemen o ay hamile kaldım hatta ikiz oldu ama işte biri gelişmemiştir suyum fazlaydı falan 5 aylıkken sezeryanla doğum.yaptim kaybettim. Aradan 4 ay geçti yine kendim evde klomen vardı kullandım ama o ay olmadı kist olmuş diğer ay hiç bişey kullanmadan yine hamile kaldım oda kalbi durdu kaybettim 9 haftalıkken. Şimdi işte yeniden tekrar deniyorum ilk kez kullanicam.uzun aradan sonra inşallah güzel sonuçlar alırız . O zaman senin bat tarihin 7 subatmi ?

hanımlar aranızda femarayı duyan var mı klomen bana fayda etmedi temmuzda dış gebelikten tek tüpüm alındı tüpümün olmadığı tarafa fayda ediyor hep bu ayda Femaraya başladık pazartesi kontrolüm var bakalım fayda ettim mi

Canım ben o zaman 9 aylık evliyim doktora gittim klomen verdi ve hemen o ay hamile kaldım hatta ikiz oldu ama işte biri gelişmemiştir suyum fazlaydı falan 5 aylıkken sezeryanla doğum.yaptim kaybettim. Aradan 4 ay geçti yine kendim evde klomen vardı kullandım ama o ay olmadı kist olmuş diğer ay hiç bişey kullanmadan yine hamile kaldım oda kalbi durdu kaybettim 9 haftalıkken. Şimdi işte yeniden tekrar deniyorum ilk kez kullanicam.uzun aradan sonra inşallah güzel sonuçlar alırız . O zaman senin bat tarihin 7 subatmi ?
Peki genetik test falan yaptırdınız mi canım? Bizim kizimizdan sonra doktorlar yaptırın demişti . Şükür temiz çıktı hafif bir pıhtılaşma var ama aspirinle halledilir dedi

hanımlar aranızda femarayı duyan var mı klomen bana fayda etmedi temmuzda dış gebelikten tek tüpüm alındı tüpümün olmadığı tarafa fayda ediyor hep bu ayda Femaraya başladık pazartesi kontrolüm var bakalım fayda ettim mi
Duydum ama henüz kullanmadım canım . Klomen fayda etmezse ona geçirir büyük ihtimalle doktor . Klomen den daha etkiliymis diye duydum

Peki genetik test falan yaptırdınız mi canım? Bizim kizimizdan sonra doktorlar yaptırın demişti . Şükür temiz çıktı hafif bir pıhtılaşma var ama aspirinle halledilir dedi
Evet yaptırdık canım bebeklere yapıldı bı sıkıntı çıkmadı eşime ve bana yapıldı bı sıkıntı çıkmadı sadece hafif pıhtılaama çıktı oda sulandırıcı İgneyle.hallolur dendi ama tekrar gebe kalamadim

X