Klomen kullanan varmı acilll

esly ktly

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2022
11
5
23
iki buçuk yıldır evliyim hiçbir sorunun olmamasına rağmen gebe kalamıyorum eşimde de Bir problem yok çok hastane gezdim adamaklı hiçbir yerden cevap alamadım bugün devlet Hastanesi'ne geldim adetimin 4 günü bana klomen adında bir ilaç verdiler bugünden itibaren başla dediler ve sık sık ilişki yaşa dediler 5 gün kullan gel ultrasonla bakarız dediler kullanıp İnşallah bir faydasını görürüm daha önce kullanıp gebe kalan var mı??

Klomenle hamile kalan kişi sayısı çok fazla fakat ben klomenle hamile kalmadım bu ay FEMARA kullandım bekliyorum rabbim tez zamanda size,bana ve isteyen herkese nasip etsin inşallah

Benim klomen ile yumurtalarım büyümedi. Femara ile büyüdü fakat gebelik gerçekleşmedi

A
Arladaşım da klomen kullandı o ay hamile kaldı çatlatma iğnesi ile. Çat ikiz gebelik araştırın zaten yumurta geliştirici ilaçlar çoğul gebelik şansını bi tık arttırır adı üzerinde yumurta geliştirici. Ve biz kadınlar ayda birden fazla yumurta üretiriz

Darısı benim de başıma inşallah
Tüm istiyenlerin başına olsun

Klomen verdi doktorum günde 2 adet akşam alcan dedi. Klomenle hamile kalan kişiler saat kaçta almışlar acaba ve aynı anda mı alınıo ikisi birden. Yarın sorcam doktoruma ama merak ettim.

Dualrim seninle canım Allah tez zamanda evlat sevinci yaşatsın insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…