Klomen kulanip hamile kalanlar

cok teseklur ederim cnm Allahim tez zamanda sizede nasip eder insallah yasiniz kac kac yillik evlisiniz
3 ay sonra 20 olucam daha gencim bir bucuk yilik evliyim 2 dusuk oldu ailemde kist genetik oldugu icin gec hamile kaliniyor anne tarafim hepsinde kist var yas ilerledikce hic kalamama problemi de var teyzem 26 yasinda suan mesela 5 yilik evli olmuyo kistleri yayildi diye o yuzden korkuyorum hemen tedaviye basladim evlendigimden beri

anladim cnm sen bnden de kuçukmüsün bn 23 yasindayim 5 yillik evliyim bizimde hic sorun yokken olmuyo

Kuzum clife mi kullaniyosun kac kutu aldin

Kuzum clife mi kullaniyosun kac kutu aldin
Evet canim bugun basladim 5. Gundr klomene basliyorum pcos kistim var benim sayfalarinda gordum cok sayida kisi gebe kalmis bu kistle denemek istedim 1 kavanoz aldim suanlik bitiginde bidaha siparis edicem belki ise yaradi hemen hamile kalirim diye once 1 taneyle baslamak istedim sende mi kulaniyosun canim

Bende alcam da kac kutu alacagimi bilemedim 1 mi alsam 2 mi alsam hesapli diye. 30 mm lik kist vsr bende de erimiyo adet söktürücü ile

Bende alcam da kac kutu alacagimi bilemedim 1 mi alsam 2 mi alsam hesapli diye. 30 mm lik kist vsr bende de erimiyo adet söktürücü ile
Her ihtimale karsi istersen iki tane al ama sende klomene basliycaksan 1 tane al bende oyle yaptim belki ilk ayda ise yaradi gerek kalmadi diger kavanozlara

Her ihtimale karsi istersen iki tane al ama sende klomene basliycaksan 1 tane al bende oyle yaptim belki ilk ayda ise yaradi gerek kalmadi diger kavanozlara
Aynen 1 tane siparis verdim alayim alayim dedim hep nasip bu aya imiş. Adetim de bitecek gerci bugun 5. Gundeyim. Şu kistim erisinde 3 hafta sonra tekrar el dediler. Milletin o kadar kisti erimiş benimki küçücük bisey 1 tane o da erir herhalde 1 kutu ile. İnsallh tekrar adet olduğumda aşılama yaptıracağım, inşallah gerek kalmaz da

Keske adet olmadan verseydin adete baslasaydin kuzum yine en azindan 1 tane senin benim kucuk kucuk 20 30 parcaymisstres yapma kiz belki bu macun sayesinde hic gerek kalmadi asilamaya

Amin insalah o kadar dogal yola denedik 2 dusuk oldu amaliyattan sinra artik klomene karar verdi doktorum bakalim tutmasa bu ay da macunla birlikte asilama yaptircam bende
Bende dusuk bile olmadi 2 yilda. Yani olmasinda hamile kalamadim hic. Rahim filmi filan da cektirdim bisey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…