Klomen femara kullananlar

Merhaba, bende bu ay femara kullanmıştım doktor gelişmiş Yumurta göremedi ama ben ovülasyon testi yaptım yumurtlama günü pozitif çıktı Dr ilişki önerdi vs adet günüm geçti testim negatif, femara adet gecikmesi yapıyor mu acaba

Şu an benim kide gecikti cnm ama yumurtan hiç mi gelişmedi

Şimdi adetin 3 günü femara başladım adetim 1 hafta sürüyor 5 gün günde iki kere kullandım. yarın ultrason ile bakacak 5 günde büyür mu daha bismillah adetim yeni bitmisken hemen yumurtlama mi olacak .

Şimdi adetin 3 günü femara başladım adetim 1 hafta sürüyor 5 gün günde iki kere kullandım. yarın ultrason ile bakacak 5 günde büyür mu daha bismillah adetim yeni bitmisken hemen yumurtlama mi olacak .
Günde 2 mm büyüyor cnm ben ilac bitince gittiğimde 16 mm olmustu diğerleri 13 de kaldı sonra da büyümedi 16 olan büyüdü gitti

Aaa süper hadi inşallah siz geçen ay femara kullandınız değl mi, inofolic bemde kullanıyorum faydalı bir ilaç
Aynen adet de başlamış oldum ilk defa infolic kullanıyorum pembesini verdi geçen ay da femara kullandım ama yumurta sağda geliştiği için iptal edildi tedavi sağdan kalamadım tıkalı bu ay sol da sukur :)

Aynen adet de başlamış oldum ilk defa infolic kullanıyorum pembesini verdi geçen ay da femara kullandım ama yumurta sağda geliştiği için iptal edildi tedavi sağdan kalamadım tıkalı bu ay sol da sukur :)
Hafi bakalım inş, bemde bekliyorım daha adet olamadım 5 gün geçti gebelik de yok, yaşım 40, Gebelik istiyorım 3 yaşında bir oğlum var sizin inşallah olur bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…