Klomen + çatlatma iğnesi + progesteron

Kızlar bende adetin 2 günü başladım 3 gün âdetim kesildi birden bende gidip duş aldım 4 günü akşam cinsel ilişki sonrası kanama oldu sabah fark ettim iliski sırasında bir şey yok tu ondan sonra daha bişey olmadı norlaml mi bu ya

Klomen normalde adet bitimi 5 gün başlıyor diye biliyorum adeti kestiği için belki ilişkiden sonra tekrar kanama olmuş olabilir ben hiç yaşamadım bilmiyorum canım

Klomen normalde adet bitimi 5 gün başlıyor diye biliyorum adeti kestiği için belki ilişkiden sonra tekrar kanama olmuş olabilir ben hiç yaşamadım bilmiyorum canım
Doktor adetin ikinci gün gel dedi kan verdim ve klomen yazdı bu akşam kulnmya başala dedi kullanınca da böyle oldu

Doktor adetin ikinci gün gel dedi kan verdim ve klomen yazdı bu akşam kulnmya başala dedi kullanınca da böyle oldu
Bilmiyorum garip geldi biraz bana 3. Gün veya 5. Gün başlanıyor bende ikinci kez kullanıyorum 5. Gün başladım olabilir ama takma kafana çok

Bilmiyorum garip geldi biraz bana 3. Gün veya 5. Gün başlanıyor bende ikinci kez kullanıyorum 5. Gün başladım olabilir ama takma kafana çok
Cuma günü kontrole çağırdı yumruta takibi için çok zorlanıyorum bu süreçte canım çok ağrıyor özellikle catlma iğnesi olduktan sonra sabrediyorum ki Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın zor ya

Bilirim çok zor
bende şuan iğne oldum bekliyorum Allah'ım hepimize nasip etsin

Bilirim çok zor
bende şuan iğne oldum bekliyorum Allah'ım hepimize nasip etsin

İlk mi

İlk iğne tedavisini olucak

Anladım canım insan korkuyor ya ignede etki etmiyor mu diye ben klomen kullandım iğne vurdu birde hap verdi eğer olursa tutunsun diye
Ben geçen ay âdetin ikinci günü gidemedim izindeydik unutum gitmeyi gittiğimde yumruta takibi yapıldı direk sonra iğne ve olursa tutunsun diye ilaç verildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…