Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Vat tabi olmaz miiiiii??? Çok ama çok sevindim maşallah miniğimeee, hemde güzel bir sonuç ile öğreneceksin insallahhh

Vat tabi olmaz miiiiii??? Çok ama çok sevindim maşallah miniğimeee, hemde güzel bir sonuç ile öğreneceksin insallahhh
Canımm cumartesi 239 pazartesi 428 çıktı beta değerim pazartesi ultrasonla baktı doktor göremedik tabii haftaya pazartesi tekrar gidicem o zaman görürüz dedi inşallah sen nasılsın ne durumdasın

Canımm cumartesi 239 pazartesi 428 çıktı beta değerim pazartesi ultrasonla baktı doktor göremedik tabii haftaya pazartesi tekrar gidicem o zaman görürüz dedi inşallah sen nasılsın ne durumdasın
Anam minnak, görünür hiç merak etme ben 877 den sonra görebilmiştim. Kanamam var ama rahim kaynaklı olduğunu söyledi doktorum korkulacak bir şey yok çok şükür, bende pazartesi kalp atışını duydum çok şükür

Çok güzel artmış kuzum geliyor bebişiniz sağlıkla
Üzülme canım Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin vakti zamanı var demekki dualarımdasınız rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
Kızlar böyle çıktı bu da negatif dimi

Eklentiler

• IMG-20230725-WA0027.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG-20230725-WA0029.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG-20230725-WA0014.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 21
Ay var ya. Sen kan vermedin demi? Dün idrarda çıkmamıştı. Ay hadi İnşallah. Koyulaşma takip edelim. Yarına da var mı testin?
Şimdi bitane daha yaptım aynı test daha silik ama görünüyo ama çok derinde gibi. 2. Testi daha swyrek idrarla yaptım belki ondan. Mide ekşimesi biraz sıcak basması var ve akıntı başka hiçbişe yok o yüzden yormadım hamileliğe

Bence var iki gün sonra tekrar ilk idrarla tekrarla, ya da kan tahlili ver derim
Yarın sabah da yapcam inş yine böyle çıkarsa kan vercem inşallah ben de öyle düşünüyorum. Predictor 6 gün erken dahil olmak üzere tüm markalarda yalancı pozitif gördüğüm için inanmıyotum şu an hahah. Bakalım bu yalancı pozitif mi

Canım şuan hem akşam oldu hem dediğin gibi idrarın birikmemiştir seyrektir. Bak iki gün yoktu bu çizgi öyle düşün. Ben de bakmıştım testine yoktu. Ama bu sefer vaaaaar Allah'ım nasip etsin... Sen ver güzel haberimizi sonra da ben vereyim, arka arkaya inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…