Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Kızlar perşembe günü klomen bitmişti bugün de kontrole gittim 1 yumurtam gelişmiş 19 mm olmuş yarın öğlen çatlatma iğnesi vurunacağım inşallah sonu da güzel olur 🤩

Merhaba kızlar, bende geçen ay femara+ovitrelle kullandım. 13. gün kan verdim 1.20 negatif çıktı. Bugün 14. gün adeti bekliyorum artık. İlk kızım kendiliğinden oldu. Bu iğne ilaç olayı psikolojik açıdan baya yorucu oldu. Her bünye farklıdır ama sizler kaçıncı denemede hamile kaldınız acaba?

Merhaba arkadaşlar öncelikle bu ay 2. Denemem klomen ile 2 yumurtam oluştu 19mm ve 21mm bugün ignemi yaptım ve artık bekleme sürecine girdim. Burda herkes birbirine çok güzel destek oluyor ve gerçekten aile gibi oluyor o yüzden bende burda sizinle birlikte sürecimi devam ettirmek istiyorum catlatma ignesi olanları bekliyorum. Siz neler yaşadınız ne ilaç kullandınız kaçıncı denemeniz hadi gelin tanışalım 😊
Bende bu ay Klomen kullandım iki yumurtam gelişmiş 18 ve 19mm yarın gün içinde çatlatma iğnesi kullanacağım bakalım nasıl olacak güzel haberler alırız belki

henuz yumurtlama olmamistir cnm pozitif goruyodum evet o gunde iliski oluyodu ama gebelik bir turlu olsmadi
Canım ben dün doktora gittim ovülasyon testimde yumurtlama olmuş görünüyordu ama doktor muayene ettiğinde hiç çatlayan yumurta olmadığını iki tane 19 mm yumurtam olduğunu söyledi yani hormonlarım bana oyun oynuyor kendim yaptığım testlerde bunlardı

Arkadaşlar merhaba Ovitrelle kullandıktan sonraki 5. Günüm bu gün kasık ağrısı mı gaz sancısı mı anlayamadığım bi ağrı hissediyorum kasığımda sizde kullanan varsa aynı belirtileri mi yaşıyoruz siz neler hissettiniz paylaşabilir misiniz.? Bu ay içimde iyi umutlu bir his var

Arkadaşlar merhaba Ovitrelle kullandıktan sonraki 5. Günüm bu gün kasık ağrısı mı gaz sancısı mı anlayamadığım bi ağrı hissediyorum kasığımda sizde kullanan varsa aynı belirtileri mi yaşıyoruz siz neler hissettiniz paylaşabilir misiniz.? Bu ay içimde iyi umutlu bir his var
Canım iğnenin etkisi oluyor genelde bu durum.

Merak, o kadar kötü ki anlatamam her belirtiyi bi şeylerle ilişkilendiriyorum ☺️
İnşallah bebiştir canım. Ben iki kez iğne oldum, ikisinde de kesin hamileyim dedim. Çünkü tüm belirtileri yaşatıyor o iğne insana. Malesef olmadı. Sen moralini yüksek tut umarım bebişin seninledir kuzum

İnşallah bebiştir canım. Ben iki kez iğne oldum, ikisinde de kesin hamileyim dedim. Çünkü tüm belirtileri yaşatıyor o iğne insana. Malesef olmadı. Sen moralini yüksek tut umarım bebişin seninledir kuzum
Tabi herşeyden önemlisi sağlıklı ve doğru zamanda olması o istediği zaman gelicek bize, inşallah vardır bakalım bir şeyler, siz şu an tedaviye devam ediyormusunuz peki

Tabi herşeyden önemlisi sağlıklı ve doğru zamanda olması o istediği zaman gelicek bize, inşallah vardır bakalım bir şeyler, siz şu an tedaviye devam ediyormusunuz peki
Canım iki adet sürecimde mola verdim. Piskolojik olarak tükenmişlik oldu. Nasip olursa temmuz ayında yeniden aşılama yaptıracağım. Sonra da tüp bebek yolu görünecek sanırım 😢

Canım iki adet sürecimde mola verdim. Piskolojik olarak tükenmişlik oldu. Nasip olursa temmuz ayında yeniden aşılama yaptıracağım. Sonra da tüp bebek yolu görünecek sanırım 😢
Bence kendini çok strese sokma bu hepimizin zor da olsa sıkıntı da yaşasak kendimizi yıpratmamamız gereken bir süreç bırak tadını çıkart sadece hamileliğe odaklama kendini. Biz ne yaparsak yapalım o istediği zaman gelicek, bence tüp bebeğe de gerek kalmaz yeterki kendini akışa bırak 🦋

Bence kendini çok strese sokma bu hepimizin zor da olsa sıkıntı da yaşasak kendimizi yıpratmamamız gereken bir süreç bırak tadını çıkart sadece hamileliğe odaklama kendini. Biz ne yaparsak yapalım o istediği zaman gelicek, bence tüp bebeğe de gerek kalmaz yeterki kendini akışa bırak 🦋
Umarım kuzum umarım. Hepimiz en doğru zamanda en önemlisi sağlıkla yavrularımızı kucağımıza alırız. Desteğin için teşekkür ederim 🙏🍼🤰

edahandro edahandro Y yenibirhayal bebibabuli bebibabuli merjaöa kızlar biliyorsunuz ben en son 23 mayısta rahim filmi çekildim Bidahaki ay tedavi görmedim bu ay da boş bırakmıştım kızlar adetim 37 gün oldu gelmeyince sabah test yaptım be şok hemen kan vermeye gittim bekliyorum sizce var mıdır

Eklentiler

• 32408A47-2D99-4C67-AB11-698BD383F812.jpeg
    32408A47-2D99-4C67-AB11-698BD383F812.jpeg
    49,9 KB · Görüntüleme: 33
edahandro edahandro Y yenibirhayal bebibabuli bebibabuli merjaöa kızlar biliyorsunuz ben en son 23 mayısta rahim filmi çekildim Bidahaki ay tedavi görmedim bu ay da boş bırakmıştım kızlar adetim 37 gün oldu gelmeyince sabah test yaptım be şok hemen kan vermeye gittim bekliyorum sizce var mıdır
Valla bnde ole oldu 8 haftalik hamileyim tedavi olmadgn ay hamile kaldmm klomen ign vurulmadnn hemde 3 ay ust uste vurlmustm test hemen sonuc bu cktysa dogrudur ama beklemisse yaniltio olabilir

Oyyy kuzum nasıl nasıl sevindim var tabiki hamilesin 🙏🙏🙏🙏 ben de şimdi rahim filmindenn geliyorum biliyor musun. Nasıl denk geldi. Rabbim bana da nasip etsin. Tüplerim açık herşey normal. Lütfen kan sonucunu da paylaş kuzum. Çok sevindimmmmmmm 🥰🥰🥰🥰🧿🧿🧿🧿🧿 bebiş geliyor beeebiiişş

Oyyy kuzum nasıl nasıl sevindim var tabiki hamilesin 🙏🙏🙏🙏 ben de şimdi rahim filmindenn geliyorum biliyor musun. Nasıl denk geldi. Rabbim bana da nasip etsin. Tüplerim açık herşey normal. Lütfen kan sonucunu da paylaş kuzum. Çok sevindimmmmmmm 🥰🥰🥰🥰🧿🧿🧿🧿🧿 bebiş geliyor beeebiiişş
Canımm hadi hayırlısı olsun rahim filmi itiki çektirmişsin 2. Ayında hamile kaldım sonucumu öğrendim 239 beta sonucum Salı günü randevu aldım doktora Allahım sana da en kısa sürede nasip etsin inşallah

X