Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Aynen kuzum anestezili olacağı için kolay geçer bence. Bana da yaptırması değil de. O bir kaç gün izin almak zor geliyor. O kısım benim için daha zor. Haftasonu falan yapılabilirse Bir dahaki ay haftasonu olabiliyor mu diye soracağım doktora.. sen de gönlünü ferah tut. Bence çok iyi yapıyorsun. Ne güzel aklında hiç soru işareti kalmayacak. Benim aklımda şimdi hep tüplerim mi tıkalı sorusu var.

Sağol canım çok sağol. Dualarla ayakta kalıyorum sanırım. İyice dağıldım.
Öyle deme istediğinde olmuyorsa hani diyorlarya geciktiriyorsa güzelleştiriyordur Allah diye. Vardır onda da bir hayır. Benimde değerim düşmüş büyük bir belirsizlik içindeyiz. Ama takılmıyorum herşey Allahtan

Merhaba umarım degeriniz yukselir
Mümkünse yaptiginiz testleri atabilirmisiniz siraya koyarak ben ve benim gibi bilgi sahibi olmak isteyenler icin guzel olur gidisati gormek

İnşallah güzelce sağlıkla hayırlısıyla yükselir canım. Doğru diyorsun. Allah güzelleştiriyor dur illaki. Vardır bi bildiği hakkımızda hayırlısı olsun. Ben de sana dua ediyorum

Merhaba umarım degeriniz yukselir
Mümkünse yaptiginiz testleri atabilirmisiniz siraya koyarak ben ve benim gibi bilgi sahibi olmak isteyenler icin guzel olur gidisati gormek
Nöbetteyim ama gider gitmez ilk isim size testleri atmak olacak. Yükselir mi bilmiyorum ama Allah en iyisini bilir

Bugün iğne günü dahil 13.günüm belirtilerim hala devam ediyor ama yoğun bir şeklide akıntım var ve geceden beri rahimim ağrıyor kasıklarım da ağrıyor hiç adet olacakmış gibi değil ama ben adette sancı falan çekmem normal zamanlarda kızlar sizce daha beklim mi yoksa test yapayım mı bilemedim 3 günde pozitife dönmüşmüdür bana yardımcı olun

Kişiden kişiye bu iğne o kadar değişiklik gösteriyor ki ne desek bilemedim şuan. Yinede bir test yap pozitife donuyormu onu görürüz

Kişiden kişiye bu iğne o kadar değişiklik gösteriyor ki ne desek bilemedim şuan. Yinede bir test yap pozitife donuyormu onu görürüz
Çok kötü ilaçlar bu ay bebek yoksa daha da kullanmayı düşünmüyorum açıkçası ve çoğu kişide kimyasal gebelikte oluşturuyo psikolojikmende insanı etkiliyor maalesef

Merhaba canım ben oldum eve bile geldim hiç korkulacak bişey yokmuş ameliyathane ortamında yaptılar beni ilk önce buhar gibi maske taktı sonra damar yolundan sakinleştirici verdi doktor gelince de narkozu verdi bi anda gözümü açtım daha yapmadınız mi demişim ağrım da olmadı lekelenmem de daha hiç gelmedi 1 saat dinlenmem için yatırdılar sonra doktorun yanına gittim bir tüpümde tıkanıklık varmış meğer ilaçla açtık dedi cuma günü radyolojiden gelicek sonuçların dedi ama tıkalı olanı açtık dedi sağ mı sol mu onu cuma daha detaylı öğrenicem hiç korkulacak bişey yokmuş

Ay çok sevindim çok canım gelip geçmişlerdir olsun. Ya görüyor musun tıkanıklık varmış. Şansı düşünüyordur o. Çektirmek lazım evet. Ben de sonraki gittiğimde isticem sanırım. Olayım da aklımdan çıksın. Çok sevindim canım senin adına bebiş haberleri alalım artık bundan sonra

İnşallah canım biraz sersemletti beni bugün hep uyudum ama narkoz alıyo vücut çok normal ama korkulacak hiçbirşey yokmuş gerçekten bence haptır tamamen aklından çıksın

Kızlar merhaba iğne günü dahil bugün 15.günüm erken gebelik testlerim negatif çıkıyor ama dün gece de devam eden bir mide bulantım vardı bugün kan testi versem net sonuç alırmıyım acaba ilaçların etkisinin bu kadar devam ettireceğini düşünmüyorum adetime de 3 gün var beklesem mi diye de düşünmüyor değilim ama heralde bugün versem net sonuç alırım cevaplarsanız çok sevinirim

Canım 14. Gün bitiyor diye biliyorum ilaçların etkisi. Gebelik varsaa Kana yeni düşüyor olabilir. Kan testi verebilirsin ama beklerim dersen idrarda görene kadar beklemen daha iyi olacaktır. İdrara da kısa sürede düşer zaten varsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…