Klomen bakar mısınız

3 4 ay yakaladım yumurtlama ve catlama ama gebelik oluşmadı malese
İnşaalah ikimizinde bu ay tutar. Yarın sizin kontrolünüz var değil mi umarım güzel şeyler duyarsınız. Buraya da yazın lütven benimde salı kontrolüm var çok heyecanlıyım
Sizin iki yukurtanız vardı demi birde ikisi de tutuyormuş çok heyecanlı doktor bi öngörü de bulundu mu yorum yaptı mı bazı doktorlar
Çok teşekkür ederim içimi çok rahatlattınız. İnşallah hepimiz güzel şeyler yazarız bu buraya siz hangi aşamadasınız peki

Takvimindeki yumurtlama gününü
yok benim doktorum yorum yapmadı bu konuda adet gelirse 2. Günü bana gel dedi sadece. Gelmezsede test yap dedi. Ama sanmıyorum ikiside tutsun. Çok isterim tabi de allahım göstersin o günleride inşallah

hicde aklina takilmasin boyle seyler cnm bende cok kez kullandim klomen gayet buyudu catladi kendiliginden agrim falan da olmadi hic ama gebelim olusmadi o ayri esimde sorun cikmisti cunku
Rabbim hepimize tez vakitte nasip etsin inşallah çok teşekkür ederim içim rahatladı cevapları okuyunca

Amin inşallah bi belirtiniz var mı peki nasıl hissediyorsunuz

Sizinle paylaşmak bana da iyi geliyo destek olalım moral motive olsun bizlere, dua eder misiniz bana çünkü bazen yorgunluk hissediyorum

Bir de siz deneyimlemissiniz, açlık tokluk fark eder mi yumurta takibi için yarın kaçta gideyim bilmiyorum

Adet olcak gibiyim sanırım göğüs uçlarım acıyor, her adette göğüs ağrısı çekerim zaten ay bilmiyorum bir an önce yarın olsunda öğreniyimm
Hamile olan herkes adet belirtisiyle aynı diyor.hatta bu ay arkadaşımdan birebir duydum inanmıyordum ama öyleymiş dedi. İnşallah yarın müjdeli haber olur sizn için

Canım benim tersten oldu biraz. İki aşılamam tutmadı. Yeni hsg çekildim. Normalde hsg baştan çekilmesi gereken birşey. Çok şükür tüplerim açık
Sorun yok. hsgden sonra gebe kalma ihtimali artıyor diyorlar. Bir kaç ay deneyip olmazsa üçüncü aşılamayı yaptıracağım.

Çıktım şimdi hastaneden ,hem sağ da hem solda ikisi de 22 mm oluşmuş. Ovitrelle yaptı. İnşallah sonucu da güzel olur
Ooo maşaAllah 2 tane olması ve büyümesi çok güzel şimdi sorayım o zaman herhang bi belirti yaşadınız mı büyürlerken ve birde bugün kaçıncı gündesiniz

Hadi İnşallah bir an önce tutar

Ooo maşaAllah 2 tane olması ve büyümesi çok güzel şimdi sorayım o zaman herhang bi belirti yaşadınız mı büyürlerken ve birde bugün kaçıncı gündesiniz
Valla klomen kaynaklı olsa gerek son 3 4 gündür ateş bastı sürekli. Dünden onceki gun de karin agrim oldu biraz batmalar yaşadım

Hamile olan herkes adet belirtisiyle aynı diyor.hatta bu ay arkadaşımdan birebir duydum inanmıyordum ama öyleymiş dedi. İnşallah yarın müjdeli haber olur sizn için
Kan sonucum 3.37 çıktı. Doktorum biraz yüksek kesin var yada yok diyemem dedi tekrar kan istedi. Perşembe tekrar kan vericem hiç bu değeri görmemiştim 0.küsür çıkardı hep mecbur biraz daha bekleyeceğim umarım vardır

Eklentiler

• IMG_9379.jpeg
    35,7 KB · Görüntüleme: 89
Ya çok sevindim gerçekten bizede umut oluyor ve şimdi ne akdar heyecanlıdır sizin için Rabbim hayırlısıyla yükseltsin peki idrar testi neden yapmıyorsunuz hani bi ondan da görürseniz rahatlardınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…