Klomen bakar mısınız

3 4 ay yakaladım yumurtlama ve catlama ama gebelik oluşmadı malese
İnşaalah ikimizinde bu ay tutar. Yarın sizin kontrolünüz var değil mi umarım güzel şeyler duyarsınız. Buraya da yazın lütven benimde salı kontrolüm var çok heyecanlıyım
Doktorunuz yumurta kontrolünüzde yumurtanız yeterli boyuta geldiyse sizede çatlatma iğnesi verecektir. İğneyi vurduktan sonra 36 saat içinde çatlama gerçekleşiyo doktorda ilişki günlerini söylüyor. ben çatlamayı dehşet ağrımdan ve beyaz akıntımdan anladım ki zaten doktorda gün ve saatte söylemişti 😊
Sizin iki yukurtanız vardı demi birde ikisi de tutuyormuş çok heyecanlı ☺️ doktor bi öngörü de bulundu mu yorum yaptı mı bazı doktorlar
Canım klomen kasık ağrısı yapmaz. Ya da yapacak diye bir kural yok. Takılma öyle şeylere. Ben de baş ağrısı ve akıntı yapmıştı. Yumurtlama günleri ise her ay zaten değişkenlik gösterebilir. Klomen kullanırken genelde 12-14. Günlerde yumurtladım. Adetim de 3-4 gün gecikti. Öte yandan klomen sana kendini hamile gibi hissettirebilir, belirti göstermeme sebep olabilir. İdrar testinde çift çizgiyi görmediğin sürece bu belirtilere kanma. Ben çok hayal kırıklığına uğramıştım. Umarım bebişin seninledir canım. Güzel haberlerini bekliyoruz.
Çok teşekkür ederim içimi çok rahatlattınız. İnşallah hepimiz güzel şeyler yazarız bu buraya ☺️siz hangi aşamadasınız peki

Ay hadi İnşallah buraya güzel haberler verirsin 🤩 birde son olarak yumurtlma tarihinizde bi değişiklik yaptı mı ilaç? Yani normal göre erken mi çatladı yoksa yine normal gününde mi

Salı günü 11.günüm ilk defa bakacak işte.İlaçta dün gece bitti çok merak ediyorum işe yarayıp yaramadığınt
Takvimindeki yumurtlama gününü
İnşaalah ikimizinde bu ay tutar. Yarın sizin kontrolünüz var değil mi umarım güzel şeyler duyarsınız. Buraya da yazın lütven benimde salı kontrolüm var çok heyecanlıyım

Sizin iki yukurtanız vardı demi birde ikisi de tutuyormuş çok heyecanlı ☺️ doktor bi öngörü de bulundu mu yorum yaptı mı bazı doktorlar söylüyor
yok benim doktorum yorum yapmadı bu konuda adet gelirse 2. Günü bana gel dedi sadece. Gelmezsede test yap dedi. Ama sanmıyorum ikiside tutsun. Çok isterim tabi de allahım göstersin o günleride inşallah 🙏🏼

hicde aklina takilmasin boyle seyler cnm bende cok kez kullandim klomen gayet buyudu catladi kendiliginden agrim falan da olmadi hic ama gebelim olusmadi o ayri esimde sorun cikmisti cunku
Rabbim hepimize tez vakitte nasip etsin inşallah çok teşekkür ederim içim rahatladı cevapları okuyunca ☺️

Takvimindeki yumurtlama gününü

yok benim doktorum yorum yapmadı bu konuda adet gelirse 2. Günü bana gel dedi sadece. Gelmezsede test yap dedi. Ama sanmıyorum ikiside tutsun. Çok isterim tabi de allahım göstersin o günleride inşallah 🙏🏼
Amin inşallah ☺️ bi belirtiniz var mı peki nasıl hissediyorsunuz

Sizin iki yukurtanız vardı demi birde ikisi de tutuyormuş çok heyecanlı ☺️ doktor bi öngörü de bulundu mu yorum yaptı mı bazı doktorlar

Çok teşekkür ederim içimi çok rahatlattınız. İnşallah hepimiz güzel şeyler yazarız bu buraya ☺️siz hangi aşamadasınız peki
Sizinle paylaşmak bana da iyi geliyo destek olalım moral motive olsun bizlere, dua eder misiniz bana çünkü bazen yorgunluk hissediyorum

Bir de siz deneyimlemissiniz, açlık tokluk fark eder mi yumurta takibi için yarın kaçta gideyim bilmiyorum

Adet olcak gibiyim sanırım göğüs uçlarım acıyor, her adette göğüs ağrısı çekerim zaten ay bilmiyorum bir an önce yarın olsunda öğreniyimm
Hamile olan herkes adet belirtisiyle aynı diyor.hatta bu ay arkadaşımdan birebir duydum inanmıyordum ama öyleymiş dedi. İnşallah yarın müjdeli haber olur sizn için ☺️

Canım benim tersten oldu biraz. İki aşılamam tutmadı. Yeni hsg çekildim. Normalde hsg baştan çekilmesi gereken birşey. Çok şükür tüplerim açık
Sorun yok. hsgden sonra gebe kalma ihtimali artıyor diyorlar. Bir kaç ay deneyip olmazsa üçüncü aşılamayı yaptıracağım.

Çıktım şimdi hastaneden ,hem sağ da hem solda ikisi de 22 mm oluşmuş. Ovitrelle yaptı. İnşallah sonucu da güzel olur
Ooo maşaAllah 2 tane olması ve büyümesi çok güzel☺️ şimdi sorayım o zaman herhang bi belirti yaşadınız mı büyürlerken ve birde bugün kaçıncı gündesiniz

Canım benim tersten oldu biraz. İki aşılamam tutmadı. Yeni hsg çekildim. Normalde hsg baştan çekilmesi gereken birşey. Çok şükür tüplerim açık
Sorun yok. hsgden sonra gebe kalma ihtimali artıyor diyorlar. Bir kaç ay deneyip olmazsa üçüncü aşılamayı yaptıracağım.
Hadi İnşallah bir an önce tutar ☺️

Ooo maşaAllah 2 tane olması ve büyümesi çok güzel☺️ şimdi sorayım o zaman herhang bi belirti yaşadınız mı büyürlerken ve birde bugün kaçıncı gündesiniz
Valla klomen kaynaklı olsa gerek son 3 4 gündür ateş bastı sürekli. Dünden onceki gun de karin agrim oldu biraz batmalar yaşadım

Hamile olan herkes adet belirtisiyle aynı diyor.hatta bu ay arkadaşımdan birebir duydum inanmıyordum ama öyleymiş dedi. İnşallah yarın müjdeli haber olur sizn için ☺️
Kan sonucum 3.37 çıktı. Doktorum biraz yüksek kesin var yada yok diyemem dedi tekrar kan istedi. Perşembe tekrar kan vericem hiç bu değeri görmemiştim 0.küsür çıkardı hep mecbur biraz daha bekleyeceğim umarım vardır 🙏🏼🙏🏼

Eklentiler

• IMG_9379.jpeg
    IMG_9379.jpeg
    35,7 KB · Görüntüleme: 89
Kan sonucum 3.37 çıktı. Doktorum biraz yüksek kesin var yada yok diyemem dedi tekrar kan istedi. Perşembe tekrar kan vericem hiç bu değeri görmemiştim 0.küsür çıkardı hep mecbur biraz daha bekleyeceğim umarım vardır
Ya çok sevindim gerçekten 😍 bizede umut oluyor ve şimdi ne akdar heyecanlıdır sizin için Rabbim hayırlısıyla yükseltsin☺️ peki idrar testi neden yapmıyorsunuz hani bi ondan da görürseniz rahatlardınız

X