Klavyenin kaydettikleri

sevgineva

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
10
0
27
Kızlar merhaba ben bisey sormak istiyorum esimin telefonunda msj yazma kısmına girdim dün üstte kelimeler çıkıyor ya mesela belki 200 kere rastgele bastım mesela tamam aşkm geliyorum gbi 200 den fazla tıklayınca handemm geldi sordum böyle bise yok diyor ona güven duymadığım için üzüldü ve bana böle hissetmen senin karakterinle alakalı dedi ben sana o güveni verememiş gibi konuşuyor 2011 çıktık 2021 evlendik 2022 kızımız oldu asla beni üzmez her dediğimi yapar karım diye hitap eder bana bi problem yaşamadık hiç demem o ki kendiliğinden telefonlar o şekilde kaydedermi

Ama inanmak istemiyorum yapmaz çünkü bilmiyorum kızım bazen eline alıyor klavyeye rastgele basıyor o şekil de mi oldu ki
O zaman kendinizi kandırıcaksınız. Kızınız Han yazdı diyelim klavye hande olarak düzeltti bu olabilir ama hiçbir klavye handem olarak kaybetmez. Şu an ben handem yazarken klavye otomatik olarak hande diye düzeltti

Üşenmedim denedim, hande diye birini tanımam etmem, hand yazınca handen cıktı yani olabilir tahmin yürütüyor klavye,, handem değil ama handen cıktı 🫢

Ama inanmak istemiyorum yapmaz çünkü bilmiyorum kızım bazen eline alıyor klavyeye rastgele basıyor o şekil de mi oldu ki
Yapmış ama . Tamam aşkım tamam bitanem yazıları çok kullanıldığı için tamam kelimesi yazıldıktan sonra yanında başka birşey beliriyorsa bu birkaç defa kullanildigi içindir . Hele ki handemm kelimesi iki tane m içeriyor. Belli ki spesifik yazılmış . Aldatiliyorsunuz üzgünüm

Kızlar merhaba ben bisey sormak istiyorum esimin telefonunda msj yazma kısmına girdim dün üstte kelimeler çıkıyor ya mesela belki 200 kere rastgele bastım mesela tamam aşkm geliyorum gbi 200 den fazla tıklayınca handemm geldi sordum böyle bise yok diyor ona güven duymadığım için üzüldü ve bana böle hissetmen senin karakterinle alakalı dedi ben sana o güveni verememiş gibi konuşuyor 2011 çıktık 2021 evlendik 2022 kızımız oldu asla beni üzmez her dediğimi yapar karım diye hitap eder bana bi problem yaşamadık hiç demem o ki kendiliğinden telefonlar o şekilde kaydedermi

Uzmandan destek alın.

Üşenmedim denedim, hande diye birini tanımam etmem, hand yazınca handen cıktı yani olabilir tahmin yürütüyor klavye,, handem değil ama handen cıktı 🫢
Ben de denedim. Handen çıkıyor. Ama konu sahibi ''handemm'' şeklinde belirtmiş. Yani ''m''ler uzatılmış.

Üşenmedim denedim, 200 kere basınca kullanmadığım kelimeler de çıktı. Zaten kullandığımız kelimeler az çok belli, onlar da birbirini tekrar ediyor bastıkça ama 200'de anlamsız şeyler de gördüm. Siz yine de takip edin tabii istiyorsanız ama vovovo haram diyemedim ben şu an.

Ayrıca merak ettim nerden aklınıza geldi?

Kesin aldatıyor diyemeyiz ama klavye yazılmayan şeyi kaydetmez.arastirin bakalım iş yerinde çevresinde Hande diye biri var mı?

Handemm yazan otomatik klavye düzeltmesi mi olur. Daha önce yazılmıştır

Sizi bu kontrolü yapmaya iten şey nedir Allah aşkına şüpheleniyorum demek gerekiyor bunun için

Telefon sıfır ve ilk sahibi eşiniz ise bir yerde mutlaka onu yazmıştır

Boşanmayacaksanız suyu bulandırıp ortalığı karıştırmayın. Zaten yapıyor ise de sizin bu hamleden sonra daha dikkatli olur her şeyi temizler

X