kk'ya eşinizle beraber bakıyor ve yorum yapıyormusunuz? eşinizin görüşleri nedir?

evet canım duygularımın tercümanı oldunŞeniz ..bide erkekler ne anlar onu anlamadım gülünecek zaman geçirecek dünya kadar site varkendelikafadulden nasıl eşlerinizi alıp gel canım kk takılalım diyosunuz hiç anlam veremedimm.:tomato::tomato::enbuyukkk:.

arkadaşlar herkes ne yapıp yapmıyacağına kendi karar verir,
bu kadar tepki neden anlıyamadım ben cidden...
hem öyle bile olsa yani eşimizle baksak bile bu sitemize sahip çıkmıyoruz anlamına nasıl gelir bunuda anlamış değilim ....
bakmak istersem bu benim tecihim,istemesemde benim tercihim
kimseyi yargılıyamayız....

evet özloş cum bende anlamadım valla siteyi erkekler talan etmedi bizimde demediler..burda eşinin konularını sıkıntılarınıda heycanınıda evliliğinide sonuçta erkeklerle olan ilişkilerimizi onlarla olan hayatlarımızıda paylaşıyoruzz...ozman o konulara karşı bir tepkide oluşturalım...neden eşinin abinin erkek kardeşinin konusunu buraya açıyorsun diyelim...olurmu...olmaz...baksalar ne olurr bakmasalar ne olurr...baksalar eksilmeyiz...baksalar belki çoğalırız belki bişeyler anlarlar..kadına dair bir olayı anlarlar içlerinde bir yanlışı düzeltirler...bu ne hiddet ah bu celal..yapmayın arkadaşlarr...

yaa iyi de bu sitenin editörü de sahibi de erkek..Onlar da giriyorlar siteye..Onlar da görüyorlar sitede yazanları...
Onlar görsün, dışarıdan misafir olarak ya da kadınmış gibi üye olan erkekler de görsün ama eşlerinize anlatmayın mı yani????

yazmayın bu kadar çok mahrem bişey varsa bence..

ayrıca üye olan benim, kocam değil, burda okuduklarımı anneme de anlatırım, kardeşime de kocama da..kime ne??

Son düzenleme:
aynen canımm.aklıma o gelmişti şimdi benden çok yaşayacaksın hay ağzını öpem....

kesinlikle haklısınız kıslarrrrr......................................

arkadaslar burası benım ozelım ya da ben buraya esımın bakmasını ıstemem dıye bırsey yok çunku benım bır tane ozelım var o da "EŞİM" ozelımde oysa burayada ve benımle beraber ıstedıgı her yere de bakar, bakabılır. bazı kısıler sevgılısınden bahsetmıs bazılarının o da yok hayalden bahsetmıs ben eşlerimizden bahsetmıstım. eş kavramının anlamını bılmeyen buraya yorum yazmasın.:mymeka: :mymeka: :mymeka: çunku bırseyı anlamadan fıkır yurutuyorlar eger bır gun bır esleri okursa (bu kafayla hıc sanmıyorum ama) o zamn belkı benım actıgım konuyu anlarlar.... a.s o yuzden onların cevapları benım acımdan yorum kapsamına gırmıyor ama evlı arkadaslardan da bana katılan veya katılmayan herkese teşekkurrr... a.s. bu sıteyı sadece cınsellık olarak algılayanlara bır sozum olacak LUTFEN AT GOZLUKLERINIZI CIKARIN!!! çunku burası çok kapsamlı bır sıte.. ben buraya bır kac ay oldu daha uye olalı ve bakmak ıstedıgım bılgı alabılecegım çok yer oldugunu dusunuyorum... bıraz uzun oldu kusura bakmayınnn a.s.

bazı arkadaşlar buresı bizim özelimiz demişler...

evet KK bizim belki kimliklerimizi saklayarak ya da ifşa ederek en saklı şeylerimizi bile paylaştığımız bir ortam ama,

Allahaşkına eğer ben burda Ayşenin Fatmanın yatak odası macerasını okuyabiliyorsam, ya da ne bileyim başından geçen bir sıkıntıyı, bu Ayşe nin özelimi kalır artık, resmen umuma yayıyordur,

umum dediğim de hem gerçek kadın üyeler hem de üyeymiş gibi dolananlar.

(Üyelik sözleşmesini bulamadım, eğer sözleşmede; burda okuduklarınızı kimseye anlatamaz ve gösteremezsiniz gibi bir madde varsa tüm söylediklerimi geri alıyorum)

Bende kesinlikle eşimin girmesini istemem girmez benim buraya girdigimi bilir ama bence eşlerle beraber girip yorum yapmak eglenmek yanlış zannımca hoş bir davranış degil.tamam net oratamı herkes yazılanları okuyabilir belki ama sonuçta özellimizi paylaşıyoruz burada..cinsellik bölümüne bakıyoruz demişsiniz gerçektende tapkili kaldım ben..çogu kişi derdini paylaşmış yardımda bulunmuş dışardan kayıtlı olmayan göremiyor cinsellik bölümünü bir çıkış yaptıktan sonra bakın isterseniz..lütfen biraz saygı duyun burada ki insanlar..ilgi çeken foto yada paylaşımınız varsa konuşursunuz ama yorum yapıp eglenmek tuhaf geldi dogrusu..merak ettigim konu açma bu başlıgı eşinizlemi açtınız yorumlarımızı merak etti?lütfen amacım kırmak yada rencide etmek degil ..madem paylaşım yapmak fikirlerimizi almak istediniz o yüzden rahatça yazdım ben...iyi eglenceler..

konu cinsellik kısmı ele alındıgı için o yönden baktım kusura bakmayın çok özeli olan zaten yazmasın kk ya ama birçogumuz burada derdimizi anlatır sıkıntılarımızı gidermeye yardım almak fikir almak için paylaşım yapıyoruz sırf sitede gezinmek eglenmek için üye olduklarını zannetmiyorum yanılıyormuyum..ama tercih meselesi tabii..lütfen eglenmek derken neyi kastediyorsunuz?dalga geçmek anlamındamı?sanırım yanlış anlaşıldınız sizde...o yüzden bu kadar tepki oldu bende iilk olarak cinselligi ön plana alındı zann etmiştim o yüzden direk olayın o yönünden ele aldım.. sonuçta ilgi çekecek yada paylaşmak istedigim bir şey olursa ona göstermeden bende eşime anlatırım birşey ögrenmek istedigimde o bana der sorsana kk ya cvplarlar diye..yoksa üye olan benim istedigime anlatırım buradakileri..

Açıkcası eleştiri yapanlara kesinlikle katılmıyor ve çok ama çok abes buldum neden hele hele sapık vs diyenleri şiddetle kınıyorum egerki karsı taraf sapıklık yapmak vs için buraları geziyor olsa emin olunki daha detaylı yerler var ve eminimki oraları tercih eder.2.de 2 kişinin bildigi sır degilmiş kalkmıs sen net ortamında sırrını paylasıyorsun ve sonra aa su okumus aa bu okumus ayıp iğ böö kelimelerini sizin gibi kk yı takip eden kulturlu aklı basında kadınlara kesinlikle yakıstıramadım a.s. umarım yorumumla kimseyi kırmamısımdır kırdıysamda özurdilerim fikrimi paylaşmak istedim.a.s.

arkadasım ben kk ya bakıyoruz esımle dedıgımde bır arkadas hemen cınsellık bolumunede bakıyormusunuz dıye yazmıs (heralde sadece cınsellık olarak algılıyor burayı) bende evet dedım cunku mızah bolumude cınsellıgın ıcınde.. mızah bollumunu okuyup fıkralara yorum yazıyoruz zaman zaman.. cunku esımde fıkralara meraklı... ayrıca baskalarının derdını okuyupta esım gulmez ve gulemez zaten... bu saygısızlıktır.. bende yazıyorum buraya zaman zaman bazı seylerı ve fıkırlerınız alıyorum.. bu baslıgı esım acmamı soylemedı, esım demedı, ben kendım actım.. öğrendıgınde de bır sey demedı... çunku ben esımle herseyımı paylasıyorum... a.s.

eşinizle herşeyi paylaşmanız güzel tebrik ederim birçok kadın bunu yapamıyor bende eşimle zaman zaan konuşurum burayı ama araştırdıgım konularla ilgilidir bu ne bileyim genelde zayıflama ve gebelikle ilgili olur konuşmalarımız..pko oldugum için araştırmalarım başarıları görünce anlatırım o zaman..evet konu cinsellik yönde genelde ele alındıgı için bende biraz tepki göstermiştim....ayrıca baskalarının derdını okuyupta esım gulmez ve gulemez zaten... bu saygısızlıktır.. lafınızada katılıyorum siz böyle düşünüyorsanız o zaman problem yoktur...iyi günler..a.s.

burası net ortamı olduğuna göre her türlü riski göze almış olmanız lazım.bu kadar tepki niyeki..?eşim bakmaz ama onun tercihidir.istersede bakar.kim isterse bakar.engelleyemezsinizki.suvesabun arkadaşım takma kafana..

tesekkur ederım arkadasım... kafama takmıyorum ama çok kırıldım.. zaten bu huyumu pek sevmem... çunku ben cok masumca bır baslık acmıstım.. boyle olacagını dusunmemıstım. çunku bende bır artnıyet yoktu. olsaydı yazmazdım zaten.. delımıyım ben... bıraz hassas donemımdeyım galıba herseye alınır oldum... neyse bosver.. a.s.

canım benim seni çok iyi anlıyorum bende böyle tepki aldıgımda çok uzuluyorum o dereceki onlar haksızsa bile moralim bozuldugu için giresim bile gelmiyor,bence tepkiler çok çok çok sacma kim ne derse desin bana çok abes geldi tepkiler.seni seviyoruz muck canıma.s.

yok kocam uğraşmaz böyle şeylerle, daha mühim işleri var kendisinin...
bende zaten o yanımda olduğu zamanlar pek gelmiyorum kk'ya...

eşim yanımdayken KK ya gelmiyorum gamyoncuiremsu
hem onun bizim özelimizde ne işi var :1closedeyes:

evli diilim ama sevgilim bilmez buraya üyeliğimi
bilse girip bakmak, okumak ister
sonuçta burda kadın kadına yorumlar yapılıyor.istemezdim görmesini a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…