kk'ya eşinizle beraber bakıyor ve yorum yapıyormusunuz? eşinizin görüşleri nedir?

olmaz burasi bana aitbazen cinsellik bolume okurken denk gelir hemen degistiriirim zaten okumaz sadece oyun bolumune girer

erkek arkadaşıma burada okuduğum bazı şeyleri anlatıyorum ve sen ne düşünüyorsun diyorum..bunlara cinsellik de dahil..tabiiki de girip hayatta okumaz hatta yanımda bile durmaz anlattığım olayların kimlerin başına gelmiş onu da bilmez ama bazı arkadaşların yaşadığı sorunlar hakkında onun da fikrini alıyorum ve yorumunu merak ediyorum..ikimizin beraber baktığı tek konu var o konuya da ben online olmadan bakıyoruz yani siteye girmeden aktif olarak..o da evim evim güzel evim kısmı evlerinizin dekorasyonlarına bakıyoruz ve ileride evlenirken evi döşemek için fikir ediniyoruz..biz nasıl yapabilirz diye düşünüyoruz evimizi...sadece bu kadar..

bırak beraber okuyup yorum yapmayı benim kk takılmama bile laf ediyor laf aramızda kendimi bazen kaptırıyorum da:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Son düzenleme:
ya arkadaslar çok uzuldum gercekten. buraya nerden bılıyorsunuz bayan adıyla bır ekegın kaydolmadıgını. ve ben cınsellık bolumunde sadece mızah bolumune bakıyoruz dedım. bu benım esımle aramdakı bnır seydır ve ben bundan pısman falanda degılım. buardakı bır kısıyle benım tanısmam yuzde bır ıhtımal ve kaldı kı karsı karsıya gelecegım . burassı sanal bır ortam ve bu kadar dar goruslu olmayın lutfennn... iyi geceler...

benim eşim hiç merak etmez..
etsede kafasını kırarım..
benim bayanlarla paylaşımımdan ona ne...

ya arkadaşlar sanki eşiniz taksa kafasına siz yokken bakamazmı...
takmayın bu kadar,arkadaşada çok yüklenmeyin bence.............
valla eşim isterse baksın valla ben hiç rahatsız olmam ne varki bunda....

bende yanında bakrım konulara yine ne yazıyosun der ama bakmaz öyle yorum yapmaz aman baksa ne [/B]olur sanki hiç rahatsız olmam valla zaten ziyret ettim siteler bölümünde bakar istese

sözlüme evliliğe hazırlık bölümünü gösteririm. yada burda okuyup etkilendiğim şeyleri anlatırım.

sayfa açıkken o denk gelirse kapatır direk hiç ilgilenmez.

bence hiçbir bölüme bakmasında sakınca yok zaten.benmimesajlarımı takip edebilir nerelere baktığımı kontrol edebilir:)

Arkadaşımızın cinsellikle ilgili bir sorunu varsa ve bunu bizlerle paylaşıyorsa.
Neden eşimi ilgilendirsinki bu konu
Asla buna izin vermem
Çünkü çok özel konular bunlar
Diğer konular içinde hiç merak etmez zaten asla paylaşmam

ya arkadaslar çok uzuldum gercekten. buraya nerden bılıyorsunuz bayan adıyla bır ekegın kaydolmadıgını. ve ben cınsellık bolumunde sadece mızah bolumune bakıyoruz dedım. bu benım esımle aramdakı bnır seydır ve ben bundan pısman falanda degılım. buardakı bır kısıyle benım tanısmam yuzde bır ıhtımal ve kaldı kı karsı karsıya gelecegım . burassı sanal bır ortam ve bu kadar dar goruslu olmayın lutfennn... iyi geceler...

erkekler de kaydolabiliyor, ama uzun sürmüyor ortaya cikmasi, daha dün vardi biri...
bizler kk lilar olarak yönetime bildiririz onlar caresine bakarlar:lepi:
siz sordunuz biz fikrimizi yazdik:1closedeyes:
sizin icin tanismak yüzde bir ihtimal olabilir,
sanal dediginiz bu ortamda pekcok birbiriyle tanisan insan var.
ayni sey benim icinde gecerli. burdaki sanal ve samimi arkadaslarim benim icin degerlidir. :lepi:
dar görüslü oldugumuzu da hic sanmiyorum:1closedeyes:

Benim eşimde bazen gelir bakar neler yazılmış falan diye ama ben okutturmam burası bana özel bir yer sen okuyamazsın derim.kötükedihüso

arkadaşlar yorumları okumak için üye olmak gerekmiyorkiii,üye olmadanda sitede geziliyor...
bu sebeple erkekler okuyabilir dedim ben kendi adıma...
bende erkek üyeleri eğerki şüphelenirsem bildiririm.
kk yı çoook seviyorom,ama çok özel konulara girmiyorum.sadece okuyorum....
kendi çook özellerimi yazmıyorum yani....benim önlemim bu işte...yoksa eşler sorun diil başka bir sürü erkek girip okuyabilir.....

ya arkadaşlar sanki eşiniz taksa kafasına siz yokken bakamazmı...
takmayın bu kadar,arkadaşada çok yüklenmeyin bence.............
valla eşim isterse baksın valla ben hiç rahatsız olmam ne varki bunda....

haklısın arkadaşım....çok haklsın..baksın hiç sakıncası yok benim içinde...

arkadaşlar yorumları okumak için üye olmak gerekmiyorkiii,üye olmadanda sitede geziliyor...
bu sebeple erkekler okuyabilir dedim ben kendi adıma...
bende erkek üyeleri eğerki şüphelenirsem bildiririm.
kk yı çoook seviyorom,ama çok özel konulara girmiyorum.sadece okuyorum....
kendi çook özellerimi yazmıyorum yani....benim önlemim bu işte...yoksa eşler sorun diil başka bir sürü erkek girip okuyabilir.....

canım üye olmayan bir insan cinsellik bölümünü okuyamaz...
cinsellik bölümünü okuyabılmesi için muhakkak üye olması gerekır...
siz çok özellerini yazmıyor olabilrsiniz ama ben yazıyorumdur...yada başkası yazıyordur...
burda çogu kişi aile fotograflarınıda koyyor...kendi fotolarınıda koyyor...
çogu zaman ismimizi söylüyoruz...
bir sürü erkek girer okursada buna tabıkı biz müdahale edemeyız...
ama en azından sizler eşlerinize müdahale edebilirsiniz..
bir kk üyesinede bu yakışmalı...
kocalarınızla eglenceksenız yada cinsellikten bir şeyler ögrencekseniz başka sitelere
girin...

haklısın arkadaşım....çok haklsın..baksın hiç sakıncası yok benim içinde...

sakıncanın olup olmaması bakış açısı ile ilgili ve bu platformun adının KADINLAR KULUBUNUN olduğunun bilinip bilinmesi ile ilgilidir...
birazdaha düşünün derim......

evet canım....
ben sadece cinsellik olarak demedim zaten...
özel derken kayınvalide problemi vs...
fotoğraflarada bakamaz üye olmadan giren merak etmeyin...
evet bende kendi fikrimi yazdım zaten....yanlış anlaşılmasın sakın...benim adıma bir problem olmaz dedim sadece,saygı duyarım sizin düşüncelerinizede....
ama ne dersek diyelim cinsellikte dahil eminim eşleriyle okuyan vardır...
o yüzden dikkatli olmakta yarar ver derim,çünkü bilemeyiz dimi kim bakıyor,kim bakmıyor.....

bana katılan arkadaslara tesekkur ederım ben sadece merak ettıgım bır seyı sordum sızlere.. sızın yaptıgınız gıbı.. tabı bana katılanda olacaktı katılmayanda.. her zaman olabılecek seyler bunlar.. ben esımle her seyı paylasırım gızlım saklım yoktur... ıstedıgı zaman benımle bakabılır ve fıkırlerını soyleyebılır... çunku o benım EŞİM... bu kadar abartmayın... bence daha nıce arkadaslar vardır esıyle bakıyordur ve acıklayamıyordur.. ben cesaretlı davrandıgımı dusunuyorum... ve bu sıteyı arkadaslarıma da tavsıye edıyorum ve de onlarda uye oluyorlar... adı ustunde burası PAYLASIM SITESI... lutfen femınıst gıbı davranmayın... a.s.

Eşim asla merak edip sormaz ama benim o gün ilgimi çeken konular olmuşsa paylaşamadan da duramam.Özellikle mizah bölümümüyle ilgili konuşur,güleriz.K.K.sanal bir ortam olsada hayatımızın bir parçası oldu çıktı.Uğramadan duramıyorum.Valla gerçek arkadaşlarımın yerini zaman zaman dolduruyor bile.Kısacası buradaki dünya bana çok şeyler katıyor.

Benim eşim burayı isim olarak bilir;
Bilgisayardan kalkta ben KK'ya gireceğim... derim....

Onun haricinde gelmez yanıma, bakmaz ama bakanda oluyordur tabi olabilir de...

ya şu forumda bı tane kavgasız konu bulamıcaz mı ya.. kadın ister okutsun istr okutmasın bizene.. zaten aklı basında ınsanlar yatak maceralarını en ufak detayına kadar anlatmıyo.. artı adam hadi diyelim okudu bızı dışarıda nerden bulup aa sen bu konuyu yazmıstın dımı dıycek.. hanımlar yapmayın allah askına bı okuyan hanfendinin kocası mı sanki? dısardan hiç erkek girmiyo mu yani şu an kirli çamasırlar dökulse en az 10 tane erkek çıkar.. hanfendi okutuyosa okutsun o ona kalmış bişey.. çok karşı çıkıyorsak (ki çıkıyorum) bız okutmayalım okutanların sayısı azalsın.. yani yazmayım yazmayım diyorum ama okuyup okuyup geçemiyorumm napiim

hayır nıcın esımle beraber bakalım yada yorum yapalım kıfisfisfis;esımın ılgı alanına gırmıyor zaten bu kadın sıtesının ıcerıgı..:nazar:
ben oyun oynarken yerıme oynadıgı zamanlar oluyor ama ..:lepi:

X