kk'ya eşinizle beraber bakıyor ve yorum yapıyormusunuz? eşinizin görüşleri nedir?

suvesabun

Rabbim yolundan ayırma!
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
1.859
12
41
ben bu foruma eşimle beraber bakıyorum. bazı yerlere beraber bakıp yorum yazıyoruz. eğleniyoruz ve fikir alışverişi yapıyoruz. :1hug: kk'ya bakarken hoş vakit geçiriyoruz. :asigim: hatta benim yorum yazmak aklımdan gecmezken o "yorum yazalım buna" diyebiliyor. benım merak ettiğim siz de benım gıbı seyler yasıyor musunuz? a.s.: :enbuyukkk:enbuyukkk::enbuyukkk:

uğruyoruz ve bakıyoruz. paylaşım olunca daha guzel oluyor. :asigim: a.s.

diyecek bir söz bulamıyorum....Çok üzgünüm çoook
şiddetlede kınıyorum......:mymeka:
şuan bile eşinle yapılan yorumlar üzerinden dalga geçtiğinizi ve eglendiğinizi düşünüyorum...:1shok::1shok:
size iyi eglenceler...:eek:klava:

ya arkadaslar neden tepkı gosterdınız ben mızah bolumlerınden bahsedıyorum ve tekrar soyluyorum hosumuza gıdıyor. çunku mızah bolumune gulunur zaten. bubda tepkı gosterılecek bırsey yok bence.

hiiç işi olmass kocamın.. o arada girer spor hberlerıne bakar.. vizyondaki filmlere bakar soraa hadii haddii kaalkk sınemaya gıdıoss der apar topar toplar göturur... hafta en az 3 kere sınemadan bıktım artık

ayrıca da mızah bolumunden baska yerlere bakmıyor bakamıyor zaten çunku sıkılıyor. ben sadece bırlıkte bakabılecegımız yerlere bakıyorum esımle. bunda kınanacak bırsey yok. hemen tepkı vermeyın bence:KK43:( kırıldım yanı:KK43:(

ya arkadaslar neden tepkı gosterdınız ben mızah bolumlerınden bahsedıyorum ve tekrar soyluyorum hosumuza gıdıyor. çunku mızah bolumune gulunur zaten. bubda tepkı gosterılecek bırsey yok bence.

mizah bölumu die belirtseydiniz arkadaslarımın tepki gösterecegini sanmazdım:eek:

bence kızmaya hakkınız yok arkadaşlar...
burası kadınlar kulübü ama bir sürü erkek girebilir siteye...
ben şahsen bu konuda takıntılı diilim çünkü çok özellerimi yazmıyorum....
arkadaşa yüklenmek garip geldi bana.....
sonuçta net ortamı burası....

bencede ne kadar tepki verdiniz maşallah...burdan ders alınacak şeylerde yok değilmi...eşine gösterebileceği yerlerde vardır gösterilmeyeceği..bunda arkadaşın farkında olduğunu düşünüyorumm...benim eşimde hiç sevmezz..bilgisayar başına bile gelmez..isterdimki bazı şeylerde okuduğumda fikir alsın veya fikir versinn..illa burda cinsel hayatla ilgili bilgiler yok...hemen herşyin kötü tarafını almayalım arkadaşlar..çok paylaşımlar varr..

ben sevgilimle beraber bakmamda burda okuduğum enterasan şeyleri anlatırım ona
örneğin dolunay ve idrar diye bi konu vardı
onu konuşmuştuk hatta çelişkili bulmuştuk
şöyleki dolunayda kesilen saç çabuk uzar deniliyor hemde dolunay ağda yapınca tüyler çabuk çıkmaz azalır deniyor onu bayağı bi tartışmıştık ama şöyle olursa böyle olursa fln diye :) canımız sıkılmıştı heralde o ara :)
sonra lahana suyu muhabbet fln
sonra ben göbeğinizi eritmek için bugün ne yaptınız topiğindeyim onu anlatıyorum bunun gibi ilginç şeyleri paylaşıyorum böyle yani:)

bence kızmaya hakkınız yok arkadaşlar...
burası kadınlar kulübü ama bir sürü erkek girebilir siteye...
ben şahsen bu konuda takıntılı diilim çünkü çok özellerimi yazmıyorum....
arkadaşa yüklenmek garip geldi bana.....
sonuçta net ortamı burası....

tabi ki de girebilir dediğiniz gibi net ortamı.

ama arkadaş cinsellik bölümüne de girip paylaşım daha da hoş oluyor diye yazmış

şahsen ben buna tepkiliyim.
sonuçta kocayla oturup başka kadınların cinsel hayatını okumak nasıl bir eğlence olabilir ki anlayamadım

tepki degil benim görüsüm bu,
gerek görürsem esime anlatirim sadece,ama otur beraber okuyup yorum yapalim demem vede istemem yanimda olsun.
burasi bize özel, bize ait biryer. en azindan benim düsüncem bu.
burda sorun paylastigim arkadasimla gün olur tanisirim ve tanisdim.
onun sorunlarini (cinsellik bölümüde okudugunuzu yazmissiniz) esimin bilmesini istemem acikcasi.
ayni sey benim icin de gecerli.onun esinin benim sorunlarimi bilmesini de istemem.

benim eşimde kesinlikle gelip kk ndeki yazılanlara bakmaz ben sadece evcil hayvanlar bölümündeki kedi ve köpek resimlerini gösteriririm çünkü oda benim gibi hayvanları çok sever

bencede ne kadar tepki verdiniz maşallah...burdan ders alınacak şeylerde yok değilmi...eşine gösterebileceği yerlerde vardır gösterilmeyeceği..bunda arkadaşın farkında olduğunu düşünüyorumm...benim eşimde hiç sevmezz..bilgisayar başına bile gelmez..isterdimki bazı şeylerde okuduğumda fikir alsın veya fikir versinn..illa burda cinsel hayatla ilgili bilgiler yok...hemen herşyin kötü tarafını almayalım arkadaşlar..çok paylaşımlar varr..

evet tepki verenlere nazar değmez inşallah...
bende açık bir şekılde sordum cinselliğede bakıyormusunuz diye...
ve arkadaşta cevabını verdi...
bu nasıl bir farkındalıktır anlamadım

X