KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 sınıfım 1 sene geç başladım o yüzden üstten ders alıyorum :) ve bu yıl 2. ve 3. sınıfı beraber okudum :)
seneye mezunum inşallah :))

çok güzel ve kıymetli bir alanın var aslında türkiyede öyle görülmese de :))
bayılırım felsefeye çok da güzel yaparım :KK70:

Kız İngilizce en kolay dil bence, ön yargını yenersen başarabilirsin bence :)

tikka sonunda advanced olmaya karar verdim yıllardır 5. leveldaydım
adverbial clause'dan selamlar şu an :KK53:

kesinlikle türkiye de fazla değer verilmiyor, o yüzden de genelde mezun olanlar formasyon alıp öğretmenliğe yöneliyor ..
yoksa iş bulmak çok zor :KK43:
bende başlarda pek alışamasamda sonradan çok sevdim, değişik fikirler üretibiliyorsun, daha farklı şeyler düşünmeye başlıyorsun .. çevremdeki bazı insanlar ne saçmalık deseler de seviyorum bölümümü :))

Ara verme sakın, dil çok nankör hemen geriliyor insan.. Adverbial clause 8. sınıflarda da var ama çocuklar bir türlü kavrayamıyor. Senin zorlanacağını sanmıyorum şu seviyede.. Yalnız sadece gramer olarak bakma, kelime çok daha önemli iletişim için..

Nabiyonuz bakin bu benim oglu$um kis irlastirmadik tam bir mart kedisi IMG_20150307_123222.jpg
:KK70: :KK70:

kesinlikle türkiye de fazla değer verilmiyor, o yüzden de genelde mezun olanlar formasyon alıp öğretmenliğe yöneliyor ..
yoksa iş bulmak çok zor :KK43:
bende başlarda pek alışamasamda sonradan çok sevdim, değişik fikirler üretibiliyorsun, daha farklı şeyler düşünmeye başlıyorsun .. çevremdeki bazı insanlar ne saçmalık deseler de seviyorum bölümümü :))

sen farklı bir şey yapmayı düşünüyor musun peki?

Ara verme sakın, dil çok nankör hemen geriliyor insan.. Adverbial clause 8. sınıflarda da var ama çocuklar bir türlü kavrayamıyor. Senin zorlanacağını sanmıyorum şu seviyede.. Yalnız sadece gramer olarak bakma, kelime çok daha önemli iletişim için..

biraz zorlanıyorum yalan değil regret yerine repent demek aklıma gelmezdi mesela önceden :KK53: mis gibi yaygın olanı varken böyle karıştırmışlar işleri :p ben readinge daha fazla zaman ayırmayı düşünüyorum sınavlarda reading ağırlıklı oluyormuş

Nabiyonuz bakin bu benim oglu$um kis irlastirmadik tam bir mart kedisiEki Görüntüle 1444492
:KK70: :KK70:

anneeem o nasıl bir şey öyleee topikk :)

kızlar selam haftasonunuz güzel geçer umarım

herkes iyidir inşallah

seninki de bal şeker olsun güzelim sağol :KK60:

biraz zorlanıyorum yalan değil regret yerine repent demek aklıma gelmezdi mesela önceden :KK53: mis gibi yaygın olanı varken böyle karıştırmışlar işleri :p ben readinge daha fazla zaman ayırmayı düşünüyorum sınavlarda reading ağırlıklı oluyormuş

Ben universitede hoca olarak kalmak istiyorum daha cok formasyonda alicam ama bakalim :)

Tosuncuk gibi etmis annemler 4nu de bir besililer ki sorma

Ay o miyavlama sesleri cok fena yaaa bide uzata uzata miyavliyorlar :KK70: :KK70:
valla dayanamadim gece balkona attim deli etti beni dedim sieeee git be seni mi dinlicem butun gece naparsan yap :KK70:

valla dayanamadim gece balkona attim deli etti beni dedim sieeee git be seni mi dinlicem butun gece naparsan yap :KK70:
:KK70: :KK70: :KK70: bende sabrimin son raddesine ulastigimda balkona atiyorum bi kac saat duruyor orda sonra uysallasiyor :KK70: :KK70:

bu topik yönetim kararıyla kapatılmıştır.

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

sebep? :KK70:

Ben universitede hoca olarak kalmak istiyorum daha cok formasyonda alicam ama bakalim :)

bu son zamanlarda benim de aklıma yatmaya başladı ama türkiyede değil yüksek lisanstan sonra acaba yurtdışında akademisyen olarak kalmalı mıyım diye düşünüyorum

ahahaha ahahaha ya marry sokağa salsan çiftleşip gelmez mi acaba?

sebep? :KK70:

bu son zamanlarda benim de aklıma yatmaya başladı ama türkiyede değil yüksek lisanstan sonra acaba yurtdışında akademisyen olarak kalmalı mıyım diye düşünüyorum

ahahaha ahahaha ya marry sokağa salsan çiftleşip gelmez mi acaba?

Valla gece sokaktaydi zaten yemistir bi halt :KK70:
:KK70: :KK70: :KK70: bende sabrimin son raddesine ulastigimda balkona atiyorum bi kac saat duruyor orda sonra uysallasiyor :KK70: :KK70:
valla ev 1.katta kesin inmistir asagi gece :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X