Kkibele'nin Dükkanı ( Kaliteli-orjinal makyaj, cilt bakım ürünleri ve giysiler)

Anladım, peki ekleyeceğiniz başka kozmetik var mı? Allığı begendim ama tek parça olmasını istemiyorum
şu anda yok ama sizin özellikle aradığınız bir şey varsa elimdekilere bakarım, çünkü elimdeki ürünlerimi çıkarmak istiyorum çok fazla gelmeye başladılar da :)

şu anda yok ama sizin özellikle aradığınız bir şey varsa elimdekilere bakarım, çünkü elimdeki ürünlerimi çıkarmak istiyorum çok fazla gelmeye başladılar da :)
Rimel varsa bakabilirim özellikle loreal hypnose doll eyes maskara merak ediyorum
Allık olabilir şeftali tonları
Parfüm arıyorum bir de =))
dermokozmetik ürünler de olabilir, bioderma sensibio h2o falan =))

Şeftali tonlarında allik ruj ariyorum dudak rengi ve doğal tonlarda olan rujlarda bakiyorum sizdekilerin hangileri uyar ve kullanım durumları nedir

Şeftali tonlarında allik ruj ariyorum dudak rengi ve doğal tonlarda olan rujlarda bakiyorum sizdekilerin hangileri uyar ve kullanım durumları nedir
eklediğim tüm ürünler 1-2 kez kullanılmıştır. Şeftali rengi krem allık var şu anda satışta. Dudak rengi nyx ruj da var.

Bobbi Brown Fondoten
Biraz kullanıldı, yarıdan fazlası duruyor ama. Yeni şeyler denemek istediğim için elden çıkarıyorum.
20TL

Eki Görüntüle 1210248 Eki Görüntüle 1210247

Loreal Lumi Magique Fondoten
2kez kullanıldı, açık tenlilere uygundur.
15TLEki Görüntüle 1210257 Eki Görüntüle 1210258

NYX rujlar
Fotoğrafta göründükleri kadar kullanıldılar. Doğal ve pembe tonlarda rujlar.
Üçü 10TL
Eki Görüntüle 1210263 Eki Görüntüle 1210264 Eki Görüntüle 1210265

Maybelline color tattoo Pink gold rengi
2kez kullandım
15TL
Eki Görüntüle 1210272 Eki Görüntüle 1210273

Wet&wild ruj ve rimmel likit ruj
ikisi de 1 kez denendi.
İkisi 10TL
Eki Görüntüle 1210317 Eki Görüntüle 1210318 Eki Görüntüle 1210319

Yves Rocher siyah nokta giderici tonik ve krem
İkisi de çok az kullanıldı