Makyaj Ürünleri kkibele'nin adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
985
7
işte kızlar size söz verdiğim gibi ilk adım adım makyaj denememi yaptım.. renkler daha iyi çıksın die oldukça koyu bir smokey makyaj uyguladım.... göz zevkinizi bozacak bazı küçük detaylar olabilir( kıl,tüy vs.sırnaşık şey ) kusura bakmayın bunlar için... bakalım begenecek misiniz ??

1. adım : makyajsız, yeni yıkanmış göz :)

2. adım : everyday minerals markalı pearl beige rengi concealar, inglot far bazı ve kaş farını uyguladım

3. adım : gri far uyguladım

4. adım : gölgeleme yaparak siyah far uyguladım ve gri ile siyahı birbirine karıştırdım (rengi açık çıkmış)

5. adım : eyeliner, göz kalemi ve rimeli sürdüm

ve yanaklara geldik , gözlerime concealar sürerken tüm yüzüme de everyday mineralsin fair medium renkli pudrasını sürdüm

6. adım : yanağımı içe çekerek elmacık kemiklerim daha çıkık gözüksün die bronz bir pudrayla gölgeleme yaptım

7. adım : gölgelemenin bitmiş hali ( her ne kadar belli olmasa da )

8. adım : allığımı uyguladım

9. adım : allığın uygulanmış hali

ve son makyaj tam olarak nasıl görünüyor:

bir de merak eden olursa diye kullandığım ürünleri de fotoğrafladım :

kızlar merak ettiğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz, umarım biraz olsun yardımcı olabilmişimdir :eek:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

not : çıkan kaşlarımı görmeyiniz :eek:
1.boş, çıplak göz :icecream:

2. pastel concealar, inglot far bazı ve kaş kalemi :

3. emily 114 numara göz kalemini gelişigüzel sürdüm :

4.açık yeşil bir farla kalemi ve farı birbirin karıştırıp dağıttım :

5.göz altına da aynı kalemden ve fardan sürdüm :

6.mineral farımı ıslak fırçayla eyeliner gibi uyguladım ve kaş altına beyaz sedefli far sürdüm

7. en son olarak da avon superfull midnight rimelini sürdüm:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kızlar başlığı ilk açtığımdan beri eklediğim fotoları ilk mesajıma koyayım dedim ama hepsi sığmadı. Oyüzden kalanların sayfa numaralarını vercem, en azından bulmanız biraz daha kolaylaşır.
14. sayfa, 16. sayfa, 21. sayfa, 22. sayfa,24. sayfa ,26. sayfa , 28.ve 31 sayfada yine yaptığım makyajları bulabilirsiniz. Ayrıca kızlar kibele's makeup world adresli bloğumda diğer makyajlarım ve kozmetikle ilgili bilgileri de bulabilirsiniz.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
şu eyelineerı nası sürüyonuz öyle güzel güzel ya ilarzıya bayılırdım sürmeliye bayılırdım bide sen çıktın şindi nası kıvırıyonuz öyle kenarlarını yaaaaa çok beğendim ellerine sağlık

cok guzel olmus canim ya eyeliner surusune bayildim ya allahim ne guzel suruyorsunuz ya oyle off bir ben beceremedim he.

canim eyeliner surusunu yada makyajini keske videolasaydin ya oyle daha cok yardimci olurdun benim gibilerine bibem

cnm cok begendim sanada cok yakısmıs ama tatlım bir onerim olucak ruju daha acık bir renk kullansan dahada hos olabilir seker

çıtı pıtı bebek yüz derler ya, öyle bişeysin sen yaa oyuncak bebek gibi :1hug: :nazar:

makyajını çok beğendim hatta bittim a.s. :nazar:

kızlar hepinize teşekkür ederim.. aslında video işini düşünüyordum ama kameram yok fotoğraf makinesinin kamerası da hiç iyi çekmiyor.. ama yine de bi ara deneyecem onunla.. livcim haklısın cnm gözler çok koyu oldugu için biraz daha açık bir renk olabilirdi ama fotoda hiç belli olmuyor ya renkler ondan renk bütünlüğü olsun die öyle sürdüm canım ... kızlar eyelinerı ben fırçayla sürüyorum yani kendi fırçasıyla değil de kesik uçlu başka bir fırçayla inanın öyle çok daha rahat oluyor..

Tatlım bende çok beğendimm ellerine sağlıkkkkkkopuyorumnanaktan

muhteşem olmuş :nazar:

saçın,kaşın,ten rengin çok hoş
ve o muhteşem eyeliner opuyorumnanaktan

kızlar kıbele bısı sorcam sızler fıkrı olan cvplarsa sevınırım allık surusu yuz seklıne gore degısıyomus olemı eger bılen varsa yuzumun resmını eklıyım bana allık nasıl surecegımı gosterebılırmısnız yanı tarıf edebılırmısnız

canım harika olmuş tek kelimeyle . eyelinera söylenecek söz yok sadecealkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis. değişik stillerde makyajlarınıda bekliyoruz haaaaaa ona göre!!!...-tatlicadiarzu-:lepi:

Cnm öncelikle topicin hayırlı olsun opuyorumnanaktan
Makyajında harika olmuş nasılda yakışmış güzel gözlerine maşallah :nazar: :1hug:
Devamını bekliyoruz tatlım Şeniz

kızlar hepinize çok teşekkür ediyorum güzel sözleriniz için...
ebişim, canım senin dediğini bir sürü yerde okudum ben ama hiç bi zaman uygulayamadım açıkcası, allığı kendim kafama göre sürüyorum.. ama şöle bişe var mesela benim yüzüm oval ve zayıf o yüzden biraz diklemesine sürüyorum... ama yüzü yuvarlak birinin diklemesine sürmesi olmaz sanırım , tam yanak hizasında yanlamasına sürmeli bence yuvarlak yüzlüler..

kkilebe hayırlı uğurlu olsun topiğin makyajlarını çok beğeniyordum artık burdan takip edicem :eek: ahh o eyeliner çekişin yok muu çok yakışıyor sana resimlerini bol bol ekle tamam mııı opuyorumnanaktan

X