KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

kukilitam senden bişey rica etsem ben erkek arkadaşımla olan bi resmimi sana göndersem sen şey yapabilirmisin gölgemiz kalsın yüzümüze felan ışıklanırma yapsan yada gölgelik

Elbette gönderebilirsin prenses bettycim - elimden geleni yapmaya çalışırım. :hulya:

..
..
..
..
..
..
..

Burda en güzel yer burası. Nasıl olmuş kulitta avatarım ? Tekrar sağol bana verdiklerinle değiştirip değiştirip kullanıyorum.

Burda en güzel yer burası. Nasıl olmuş kulitta avatarım ? Tekrar sağol bana verdiklerinle değiştirip değiştirip kullanıyorum.

Avatarın süper - şipşirin görünüyor. Pozitif enerji yayıyor. hihoyyyt
Sende sağol varol canım - herşey gönlünce olsun. opuyorumnanaktan

..
..
..
..
..
..
..

Çok teşekkür ederim seninde herşey gönlünce olsun. :Saruboceq: Bana yeni ciciler gelmiş bende sana sanal olsa da (( bir demet papatya yollamak istiyorum a.s.

Kulittam yine avatar değişiyorsun durmaksızın bu da ne demek oluyor, yeni ciciler yoldaa hihoyyyt :dance:

kulittacım iyi geceler senden sokaklarla ilgili avatar rica ediyorum bulabilirsen çooooook mutlu olurumopuyorumnanaktan

kulittam iyigeceler beklemedeyim canım beniim aşıklar avatarlarımı...:kedi: boshayallersmile opuyorumnanaktan

kulittam iyigeceler beklemedeyim canım beniim aşıklar avatarlarımı...:kedi: boshayallersmile opuyorumnanaktan

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle... Mutluluklar!

..
..
..
..
..
..
..

..
..
..
..
..
..
..

..
..
..
..
..
..
..

kulittacım senden bi ricam olcak
ben dün bi kızımın olacağını öğrendim
kızlar için pembiş hamile avatarları koymuştun daha önce ama bulamıyorum
sana zahmet ekleyebilirmiisin ??

kulittacım senden bi ricam olcak
ben dün bi kızımın olacağını öğrendim
kızlar için pembiş hamile avatarları koymuştun daha önce ama bulamıyorum
sana zahmet ekleyebilirmiisin ??

Allah sağlıkla tamamına erdirsin - sağlıklı * hayırlı * ömürlü * analı babalı - bol rızıklı olsun İnşaallah. :Saruboceq:
Aradığını bu topikte bulacağını umuyorum e_packcım. :ecrin_bebek: opuyorumnanaktan

http://www.kadinlarkulubu.com/chat-...-bebe-anne-avatarlari-hareketli-kk-uygun.html

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…