KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

kulitta paintten el yapımı kendim çizdim,bunu nasıl ışıltılı yapabiliriz olur mu ki bilmiyorumkismile

Çok hoş olmuşlar canım ellerine sağlık. alkisalkisalkis
Efektlerde çok çeşitli - nasıl olmasını isterdin? bilmiyorumkismile
opuyorumnanaktan

.....
.....
.....
.....

.....
.....
.....
.....

kulittam şeyy bişey istiycektimde :kedi: leyla mecnun aşkına yakışıcak bişeyler bulabilirmisin inşallah seni yormam tatlım.. boshayallersmileŞeniz

kulittacım hepsi çok güzel seçtim ama senden yine bir ricam var bana birde deniz resmi bulabilirmisin ama şöyle parıltılı ışıltılı janjanlı bulailirsen çok mutlu olurum canımopuyorumnanaktan

kulittam şeyy bişey istiycektimde :kedi: leyla mecnun aşkına yakışıcak bişeyler bulabilirmisin inşallah seni yormam tatlım.. boshayallersmileŞeniz

Fazla resim bulamadım canımcım. sositososito
Bunlar hoşuna gider mi?
opuyorumnanaktan

.....
.......
......
.......

canım bidenem kimseyi kırmayan kulittam acaba iklim deyince akla gelebilecek ne tür avatar vardır rica etsem canım teşekkür ederim şimdiden

alkisalkisalkis kulittam hepsi harika olmuş yav bayanssulusmile
ellerine sağlık aklinialirimsmile a.s.

canım bidenem kimseyi kırmayan kulittam acaba iklim deyince akla gelebilecek ne tür avatar vardır rica etsem canım teşekkür ederim şimdiden

Avatarın güzel ve uygun iklimcim. a.s
Hadi gene elim boş gelmiş olmıyım. kaydirigubbakcemile3

....
...
....
....
....

Avatarın güzel ve uygun iklimcim. a.s
Hadi gene elim boş gelmiş olmıyım. kaydirigubbakcemile3

....
...
....
....
....

saol canım onuda burdan aldım tesadüfen çok hoşuma gitti fakat merak ettim elinde varsa değişik diye çok teşekkürler canım yordum seni bunlarda çok hoş Şeniz

kulittacım hepsi çok güzel seçtim ama senden yine bir ricam var bana birde deniz resmi bulabilirmisin ama şöyle parıltılı ışıltılı janjanlı bulailirsen çok mutlu olurum canımopuyorumnanaktan

Fazla janjanlı değiller galiba kaydirigubbakcemile3 yerimseniben ne dersin ikoncanım? opuyorumnanaktan

..
...
...
...
...
...

...
...
...
....
...
....

..
...
..
...
...
...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…