KK nin Zeki Bayanlari Az bakin :)

Quelle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
549
3
Arkadaslar iki gun once dogum gunum de esim bana leptop almis...
24 unde onun dogum gunu ne hediye alacagimi bilmiyorum
kiyafet alsam hep ben normalde de aliyorum..saat alsam evde 10 tane var takmiyo tras makinesi seti alsam iki tanede ondan var kullanabilecegi ise yarar ne alabilirim yada degisik ne olur akil verin :)

Konuyu yanlis actim ise ozur dilerim baska yer bulamadim uyfgun :)

illaki pahalı bişi gerekmez. sende ona orjinal farklı bişi düşüün. çarşı pazar bi gez bakalım şakkıdı

hobisine zevkine göre bişi olabilir:) mesela futbol seven bir erkeğe kombine bilet almak gibi:)

canim ya da bence daha ozel bir sey al. ne bileyim ikinizin resmini karakalem cizdir. ona dogdugu gunun gazetesini hediye et.
ayrica teessuf derim lep top degildir o lap top tur. diz ustu demek yani. umarim bunu imla hatasi olarak yazmissindir.

illaki pahalı bişi gerekmez. sende ona orjinal farklı bişi düşüün. çarşı pazar bi gez bakalım şakkıdı

canim ben ona pahali birsey alcam diye birsey demedim sadece evet gercekten almissin isime yaradi veya kullanabilirim veya degisik gibi birsey olmasini istiyorum...

hobisine zevkine göre bişi olabilir:) mesela futbol seven bir erkeğe kombine bilet almak gibi:)

arkadasim yurtdisinda yasiyoruz burda tuttugu takimin biletini alma gibi sansim yok szaten futbol sevmiyor...tesekkur ederim

canim ya da bence daha ozel bir sey al. ne bileyim ikinizin resmini karakalem cizdir. ona dogdugu gunun gazetesini hediye et.
ayrica teessuf derim lep top degildir o lap top tur. diz ustu demek yani. umarim bunu imla hatasi olarak yazmissindir.

merhaba bunu sevgililer gununde yaptirmistim...leptop laptop meselesine gelince bizim burada leptop olarakt soyleniyor googleden bir arastir istersen...ayrica kelime hatasida olabilrdi ama teesuf edilecek birsey yok..

Eğer benim eşim gibi teknolojik ürünler hastasıysa ona göre birşey alabilirsin mesela çok iyi bir kamera yada fotoğraf makinası yada ihtiyacı olan bir teknolojik ürün olbilir mesela benim eşime mesela yazıcı gerekli sen de böyle birşey alabilirsin tabi ilgisi varsa.

kalp şeklinde bir pasta yap ellerinle daha neolsun senin yaptıgın birşeyden daha degerli ne olabılır

eveet bir arkadaşın dediği gibi teknolojiye düşkünse fotoğraf makinası, ı pod , falan alabilirsin.

sihirli kupalarda çok popüler.

ikinizin düğün resminizi büyükçe puzzle yaptırıp çerçeveletip hediye edebilirsin.

X