KK nın En Şık Bayanını Seçelim mi?

şık bayanları ayda bir mi seçelim yoksa haftada bir mi?

• Ankete Katılan
    28
  • Anket Kapalı .

benEceA

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2009
19.069
1
34
evt arkadaşlar konu açık ve net katılmak isteyenler resimlerini göndersinler önümüzdeki hafta başında bi anket açalım ve KK nın en şık bayanını seçelim haydii kızlarrr
istediğiniz halinizle katılabilirsiniz zemuszemuszemuszemus

eeee nasıl katılım olucak bence yüzümüz gözükmesin sadece kıyafet olabilir kim kimin olduğunu bilmesin

eeee nasıl katılım olucak bence yüzümüz gözükmesin sadece kıyafet olabilir kim kimin olduğunu bilmesin

yüzümüzü silip resmi öle ekleriz
makyaj yarışmasındaki gibi olabilir mesela
nickleri de anket sonuçlanınca açıklarız

ama birde şu var fiziklerden aşağı yukarı kim olduğu tahmin edilebilir

iyide eklenmiş resimler var o günkü kıyafetlerimizle daha önceki topikte.. diyorsunuzki nckler sölenmesin ee nasıl olcak bu peki??

o konuda konuşup karar veririz çoğunluk isterse söyleriz nikleri
tanınan tanınır çok önemli deil
maksat en şık olanı seçmek

hafta basına kadar nasıl beklicez ben merak ederim katılanları:)

katılıcam ama Resim bulamadım hemen biraz bakınıyım günlük bişeymi olucak abiye tarzında mı?

katılıcam ama Resim bulamadım hemen biraz bakınıyım günlük bişeymi olucak abiye tarzında mı?

sen bilirsin canım en çok güvendiğin resmini gönder bekliyorumm

ben mesela ikisinin ortası bişile katılcam

İyi hadi bakalım Bismillah diyip İlk siftahı yapalım bakalımkaydirigubbakcemile3

buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn

thanksss gamzee opuyorumnanaktan

kızlar sizleri zevkle takip ediyorum.çok güzelsiniz.ama anlamadığım niye aynı resimlerle katılınıyor.farklı giysilerle yapın şimdie

burayamı gönderiyoruz fotoları o zaman belli olur kimin oldugu zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…