Kk ankara 9 nisan'da buluşuyoruuuuuuuzzzz;)

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
SELAM KIZLAR,
KK ANKARA HAFTAYA YANİİ 9 NİSAN CUMARTESİ GÜNÜ KEÇİÖEREN ŞAHİN BEY
KONAĞINDA BULUŞUYOR,
HADİ BAKALIM YENİ ARKADAŞLAR GELİN BULUŞALIM, TANIŞALIM, KAYNAŞALIM, YEPYENİ DOSTLUKLAR, ARKADAŞLIKLAR KURALIM,

TARİH:9 NİSAN CUMARTESİ
YER:KEÇİÖREN ŞAHİN BEY KONAĞI (KEÇİÖREN DUTLUK DURAĞI ÖNÜ)
SAAT;13:00 / 17:00 ARASI

HADİ BAKALIM BULUŞMAYAAAA:KK62::KK64::KK66:

En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE

Son düzenleme:
:KK1:

[sıze="3"]oy oy oy amanda maaannnn bana kızmışmı bu cadııııı:KK66::KK60: Söz sen ankaraya gelincede buluşalım datlum gıymatlım:KK69::KK71:[/sıze]

inş bebeğim görüşelim yaaa..valla havalar düzelsin gelecem..inci hasta olmasın diye gelemiyorum..bozuk havalar ablacım..bütün arkadaslara selamlar.. :82::KK55:

kısmettt olmuyor bi türlüüüüü evde:26::KK24::KK24::KK24::KK24: tamirat var ablammmm inş başka sefereee öptümmm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bende gelmek isterdim ama keçiören çok ters kalıyor bana. hem bide daha bugün gördüm. bir dahaki sefere inşallah. size iyi eğlenceler:KK34:

bende gelmek isterdim ama keçiören çok ters kalıyor bana. hem bide daha bugün gördüm. bir dahaki sefere inşallah. size iyi eğlenceler:KK34:

inşallah canım bekleriz gel, 7 nisanda tekrar buluşma kararı aldık anneler günü için, gene keçiören olacak, banada çok ters ama gidişi inan çok kolay, ulusta gençlik parkının karşısında buluşuyoruz 4-5 arkadaş hep beraber gidiyoruz, resimler yarın eklenecek inşallah bakarsın ordan:KK69::KK71:
iyi geceler:KK71:

inşallah canım bekleriz gel, 7 nisanda tekrar buluşma kararı aldık anneler günü için, gene keçiören olacak, banada çok ters ama gidişi inan çok kolay, ulusta gençlik parkının karşısında buluşuyoruz 4-5 arkadaş hep beraber gidiyoruz, resimler yarın eklenecek inşallah bakarsın ordan:KK69::KK71:
iyi geceler:KK71:

7 nisan mı?:26:

resimlerinizi ekliyin bakayım..:KK69: inşallah bir sonrakine nasip olur.

Kalişçim, aramakla nasıl mutlu ettin beni anlatamam.Eminim çok güzel geçmiştir buluşmanız.Fotoğrafları dörtgözle ve kıskançlıkla bekliyorum yine.7 Mayıs ha? Tlf da da söyledim ya o gün Ankara'dayım ama çok yakın bir arkadaşımızın oğlunun nişanı için geliyoruz eşimle.Keşke uğrayabilsem.Ama çooookkkk zor.Öpüyorum hepinizi.

X