Kk ankara 8 mart dünya kadınlar günü için buluşuyor

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
SELAM KIZLAR,
KK ANKARA UZUN BİR ARADAN SONRA BULUŞUYOR, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜDE ÇOK YAKIN ,
BU BAHANEYLE KEMEN BULUŞALIM, VALLA BEN HARKEZİ ÇOK ÖZLEDİM
BİRAN ÖNCE BULUŞALIM, HASRET GİDERELİM, GELMEK İSTEYEN HERKEZ GELEBİLİR, YENİ ARKADAŞLARIDA ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ,
GELİN ARKADAŞLAR GELİN TANIŞALIM KAYNAŞALIM, HADİ BAKALIM BEKLİYORUZ KERKEZİ

YER :BAŞKENT ÖĞRETMEN EVİ B KATI YANİ EN UST KAT,

TARİH:06.03.2011

SAAT;12:30-17:00 ARASI

Son düzenleme:
selam kalimera ablacığım benim ismimi hemen yaz inşallah orada olacağım.zaten dört gözle buluşmayı bekliyordum....görüşmek zere sevgilerimleee

selam kalimera ablacığım benim ismimi hemen yaz inşallah orada olacağım.zaten dört gözle buluşmayı bekliyordum....görüşmek zere sevgilerimleee
[sıze="2"]tamam nuranım bekliyorum canımcım[/sıze]
bende gelirim hiç sohbetimiz olmadı ama olsun :ddd

[sıze="2"]canım tanışacağız inşallah Inşallah kalabalık oluruz[/sıze]

canımmmmm ben degeliyorummmmmmmm benide ekle çok özledim hepinizi görüşelim artık çok öptümmmmmmmmm

yarına misafirim geliyor şehir dısından gelemiyorum haber vereyim dedim.. kusurabakmayın inşallah başka zamana..

GÜNAYDIIIIIN MİLLEEETTTTTT

canımmmmm ben degeliyorummmmmmmm benide ekle çok özledim hepinizi görüşelim artık çok öptümmmmmmmmm
BİZDE SENİ ÇOK ÖZLEDİK ABLAM, HASRETLE BEKLİYORUZ

bende geliyorum mıktarım
MIKTAR SİYE GURBAN HASRETLE BEKLİYORUM ŞEKERCİM

yarına misafirim geliyor şehir dısından gelemiyorum haber vereyim dedim.. kusurabakmayın inşallah başka zamana..
AAAA LAGRİMACIĞIM BAK ŞİMDİ ÜZÜLDÜM YAA:85:
MİSAFİRLER BU HAFTA GELİYORSA BELKİ HAFTAYA GİDERLER İŞALLAH KATILIRSIN ARAMIZA :

HUUUUUU ANKARANIN YAHŞİ CAZİBELERİ NEREDESİNİİİİZZZZ

HADİN GARİ BULUŞMAYA GİDİYOOZ BULUŞMAYA 4 GÜN KALDIII

[sıze="3"]eveeettt biz buluştuk kızlar,
10 kişydik, çok güzel bir gün geçirdik, teşekkürler canlarım,
gelenler;
kalimera
Tombiş06
Zelişim(tombişin kuzusu)
serseriçiçek
Dilek52
Nurank
Asm06 (ilk kez katıldı, teşekkürler ablam bizi çok mutlu ettin)
okyanus39
Asena66(hihayet gelebildi)
ve girdap

Sizi seviyorum şekerler iyiki varsınız, nisan ayında keçiören şahin bey konağında
buluşmak üzere sözleşip ayrıldık,
yaniiii bir sonraki buluşma adresimiz şahin bey konağı keçiöeren duyrulur:79::81::80:
[/sıze]

hepinizi çok özlemiştim çok güzel oldudoyamadım arayı soğutmayalım gelemeyen arkadaşlar içinde çok üzüldüm onlarda olsa çok güzel olacakdı yeni katılan arkadaşımızada teşekkür ederim çok sıcak kanlı resimleri bekliyoruz öpt hepinizi

çok istemiştim ama yaaaaaaaaaa
bütün kış hastalanma sen bulaşma zamanı hasta ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…