kızzlar yardım !!!

Ooo öyle olmaz bir kere..Kıyafet çok önemli.Çok pahalı abartılı şeyler al demiyorum ama fiziğine uygun modern şeyler giymelisin:KK54:Ne tarz giyimden hoşlanırsın ?
spor kıyafetler seviyorum ben topuklu da giyemiyorum yürümekte zorlandığım için...
ama doğru düzgün bişeyler almadım uzun zamandır kendime bu konuda hatalıyım her gün aynı şeyleri giyersem tabi öyle sanırlar...en kısa zamanda gidip alışveriş yapmalıyım,çok şükür maddi sıkıntım yok haftasonu atayım kendimi dışarı:))
ha bi de hiç makyaj yapmam az bişey yapsam mı kio_O

Çok takıntılı bir üye olur kendisi.
Insanların ne dedigini bu kadar önemseme
Bazen insanlar cok mantıksız konuşuyor.
Sen yine de kılıgınla kıyafetinle özenli ol.
Biz kadınlar bazen kendimizi çok salıyoruz.
aslında başkaları için değil kendim için yapmak istiyorum bişeyler ve sizlerden fikir almak istedim bu konuyu açtım güzel fikirler çıkıyor kkden :))

İnsanların ne dediği, ne düşündüğü neden bu kadar önemli ki?
Önemli olan senin kendini nasıl hissetmen.
Önemli olan senin rahat olan.
Bu kadar takılıp da insanların demesine göre hareket etmemelisin bence.

son günlerde bir derdim var evet:KK43:(
lütfen biraz fikir alayım sizden..
öncelikle 28 yaşındayım boyum biraz uzun 172 kg 67
neden bunları açıkladım diye sorarsanız son günlerde çevremden hep yaşımdan büyük gösterdiğim söyleniyor iş arkadaşlarım tarafından çok kafaya takıyorum hiç kırışıklığım yok hiç beyazım yok tek bi tel dahi ve neden bunları duyuyorum üzülüyorum sizden fikir istiyorum söylediklerinizi dikkate alıyorum
hadi el birliğiyle daha genç en azından yaşında gösteren biri olayım:cry: :KK19::KK5:
belki giyim tarzınız sizi olduğunuzdan daha büyük gösteriyordur..

giyim kuşamını değiştir saçın uzunsa kısalt rengini koyu yap vs simdi bi foton olsa bilsek ona göre yorum yaparndık ama maalesefg burda paylaşılamıyor iste :)

giyim kuşamını değiştir saçın uzunsa kısalt rengini koyu yap vs simdi bi foton olsa bilsek ona göre yorum yaparndık ama maalesefg burda paylaşılamıyor iste :)
canım foto paylaşmayayım ama direk fotomu atmış kadar anlatayım saçlarım belimde kendi saçım koyu kahverengi , boyum çevremdeki herkese göre uzun 172 kilom 67 üst bedenim ince s beden bile giyiyorum düşün bütün kilom basenimde ve üst bacağımda maalesef :KK43:((
ve göz altlarım mor gibidir benim bu yüzden kapatıcı kullanmadan sokağa çıkmam makyaj yapmıyorum ama göz altlarımı aydınlatmam gerekiyor mecburiyetten...
offf psikolojik olumsuz bi özelliğim de insanları çok kafaya takarım aklımda gün boyu döner durur şu bana şunu dedi diye...keşke kim ne derse desin 2 dk sonra unutsam umursamasam ben çok hassasım mesela biri cidden büyük te gösterse söylemem ona üzülür diye...millet bana herşeyi kalabalık bi ortamda çat diye söylüyor :63::KK43:

spor kıyafetler seviyorum ben topuklu da giyemiyorum yürümekte zorlandığım için...
ama doğru düzgün bişeyler almadım uzun zamandır kendime bu konuda hatalıyım her gün aynı şeyleri giyersem tabi öyle sanırlar...en kısa zamanda gidip alışveriş yapmalıyım,çok şükür maddi sıkıntım yok haftasonu atayım kendimi dışarı:))
ha bi de hiç makyaj yapmam az bişey yapsam mı kio_O
Bence makyaj yapmalısın,bu sene mat rujlar moda,kendine yeni makyaj malzemeleri al :)
Saçlarını da kestir tabi :)

1.madde: saçlar ( kısaltılıp katlı,kahküllü bi model kestirilecek)

2.madde:kıyafet ( spor ,cıvıl cıvıl ,şık kıyafet,çanta,ayakkabılar alınacak)

3.madde: zayıflamak ( bi 5 versem süper olacak)

4.madde :hafif makyaj ( makyaj yapmayı bilmem ama hafif birşeyler yapmayı öğreneceğim)

5.madde ve EN ÖNEMLİSİ POZİTİF VE MUTLU OLUP KİMSEYİ TAKMAMAK, TEBESSÜMÜ EKSİK ETMEMEK...

sağolun kızlar 5 maddeyi de uygulayacağım inş. sonuçları burdan paylaşacağım çok öpüldünüz :KK36::KK66::21:

saçım bayağı uzun belimde sence kısa mı kestireyim kahkül de düşünmeye başladım dolabımı da yenileyeceğim hırs yaptım :KK43:

Kahkül :KK70: değil de perçem daha iyi olabilir

Aşırı dar yada bol kıyafet de yaşını orantısız gösterir

Ayakkabı srçimin

Fazla makyaj

Takılar, çantalar vs hepsinin etkisi vardır

X