kızlr günlerdr yazıyorm bi sorun yokmuş 6 HAFTALIK HAMİŞİM OLEEEYYY

nrgss

hala umudum var....
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2009
254
3
:emir_bebek: Cvp yazan bütün arkdşlara çok çok ama tşk... cenabı Allah herkese tüm istiyenlere nasip eder inşallah Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah......:teytey:

:emir_bebek: Cvp yazan bütün arkdşlara çok çok ama tşk... cenabı Allah herkese tüm istiyenlere nasip eder inşallah Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah......:teytey:
000000 canimm tebrikler allah tammaini erdirsin ..bize de dua et olurmuu ..ve belirtilerini paylasirmisin bizimleopuyorumnanaktan

hayırlı olsun allah hayırlı bi evlat nasip etsin sana:emir_bebek:

cnm bnm kan değerlerim çok düşük ilerliyodu bnm 3 günde 50 falan dış gebelik falan dediler bozuk kese dediler yılmadan hergün farklı dr.a gittim ama 3 gündür bianda 800 dü ve bugece aldım yeni testi 1560 çıktı ultrasondada kese göründü cuma tekrar giricm ultrasona..göğüslerim felaket öle böle deil çok acıyodu hala acıyo kasık ağrım özellikle yürürken çok ayaklarım çok üşüyo ve müthiş tatlı yiyiyorum... allah herkese nasip etsin szlere çok ama çok dua ediyorum en kısa zamanda hamiş haberlerinizi bekliyorum arkadaşlar..

000000 canimm tebrikler allah tammaini erdirsin ..bize de dua et olurmuu ..ve belirtilerini paylasirmisin bizimleopuyorumnanaktan

çok dua ediyorum Allah en kısa zamanda nasip etsine sende paylaş cnm bizle:Saruboceq::Saruboceq:

tebrik ederim Allah tamamina erdirsin canim
simdi sen havalardasindir
yere goge sigamazsin boyle guzel haberler karsisinda sositososito delikafadulden

çok dua ediyorum Allah en kısa zamanda nasip etsine sende paylaş cnm bizle:Saruboceq::Saruboceq:
canim tabiki paylasirim insallahh ..benimde belim cok agriyo sanki kutuk gibi oldu belimm.sendede varmiydi boyle bi durum

tebrik ederim Allah tamamina erdirsin canim
simdi sen havalardasindir
yere goge sigamazsin boyle guzel haberler karsisinda sositososito delikafadulden

VALLA ne yalan söliyim öle dedm ya allah hepinize her isteyene evlat nasip etsin...:Saruboceq:

canim tabiki paylasirim insallahh ..benimde belim cok agriyo sanki kutuk gibi oldu belimm.sendede varmiydi boyle bi durum

var cnm benimde beilim felaket ağrıyo hele 1 saat ayakta durayım allaaah çok kötü ağrıyo bnm ...

ARKADAŞLAR HEPıNıZE ÇOOOOOOOOOK TEŞEKKÜR EDRıM DESTEKLERıNıZ ÇOK MORAL VERıYO LAF ARAMIZDA SıZıN DESTEĞıNıZ EŞıMıN DESTEĞıNDEN DAHA ıı GELıYO BUARADA 2. ÇOCUĞUM AMA BUNDADA AYNI HEYECANzemuszemus

canım tebrikler. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip eder inşallah :nazar:

darısı bizlerin başına :)

Canım çok sevindim bende 6 haftalık hamileyim beraber ilerleyeceğiz galiba son adet tarihin ne?

X